Forum Dragon Ball Nao

» Glupota ludzka nie zna granic

Strony:   1, 2
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja choc nieumiem opowiadac to wam powiem pare glupot
1.Siedze w Premierze ^^ Gra ostra Muzyka Ledwo słychac slowa . Wiec Ja Do Panienki Przy uchu krzycze zeby uslyszala "Podobasz Mi Sie" , I Zaraz Potem Ona mi odpowiada " Tutaj niezrobie ci loda ,Chodzmy do lazienki, mozesz liczyc na wiecej" , Ja Se ostro zwylem w myslach i poszedlem z nia .
2.Siedzimy Nawaleni Na Klatowie chyba byla 23, Drzemy sie ostro, Ktos Po Psy Zadzwonil, Podchodzi do nas pies. A tu Kolezka do niego "Czego tu k**wa szukasz! S********j stad bo ci z*****e , nie masz co robic tylko do nas przyjezdzasz , won stad", A pan Policjant Zasrany Poszedl do radiowozu.
3.Byla 18-tka u kolezki , wszyscy dobrze sie bawia, i tu nagle jakis szmul zgodzil sie w kolejke pojsc, kazdy poszedl , oprocz mnie bo ja z inna dziewczyna siedzialem , i tu moj ziomek ten co zorganizowal 18-tke poszedl i stukal sie znia, potem chcial zobaczyc kto to jest , bo bylo zgaszone swiatlo wiec je zapalil, i sie zdolowal bo to byla jego siostra.

pulkarecordzz.phorum.pl
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.686
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
z tego tzreciego to mam beka na maxa
mialem kiedys podobna sytuacje. tzn. nie ja tylko moj wujek
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.569
Posty: 188
A ja w necie znalazłam taką historię (oczywiście napisze to co pamietam, bo tego tekstu nie moge znaleść):

Była taka jedna dziewczyna która miała chłopaka od paru lat, więc on się jej zapytał czy to zrobią (chyba wiadomo o co chodzi), a ona sie zgodziła. Ale niestety kiedyś powiedziała mu że robiła to już, więc żeby nie wyjść na cnotke wzieła z lodówki kaszanke, ale że była zimna to ją troche podgotowała i wsadziła ją sobie w wiadome miejsce, a później horror: kaszanka była rozgotowana i złamała jej się w środku, próbowała ją wyjąć, ale nie skutkowało więc napisała do pewnego magazynu (Bravo) i opowiedziała im swój problem a jaką dostała odpowiedź: pokrój w kostke cebulkę, podsmaż ją i wsadź tą cebule tam, gdzie znajduje się kaszanka. Smacznego myślałam że padne ze śmiechu jak to przeczytałam, ale założe się że po prostu [ ort! ] jaja ktoś sobie robił z Bravo, ale historia niezła
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.686
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
To pewnie nie byli Ci z Bravo tylko jakis koles. Ale tę historię znam
Jak czytalem to tesh myślałem, że się posikam na miejscu
Ta druga opcja nawet lepsza. Bo napisala, że jest druga opcja. Możesh wziąć patelnię (może to być ta, na której robiałaś cebulkę) i pier***nij się z całej siły w głowę. Ale to i tak już w niczym nie pomoże.
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.651
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Jesli chodzi o gupote na zywo[ nie przez internet] to

Moj kolega nasikał drugiemu do buzi{ przez przypadek }

Stał wyzej od niego odwrucił sie i sie stało , kolega zaczoł krzyczec ze coś cieplego wpadło mu do ust.

A my wszyscy mysleliśmy ze sie posikamy ze smiechu

Buhahahahahahahahah

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Videl, oj współczuję...
Dla mnie teżgłupotą jest rzucanie słów na wiatr, np:
Jakiś kolo mówi jak bardzo kocha swoją panne swojej kolezance, nawija o niej cały czas, a później idzie w ślimaka z tą koleżanką... I co tu poradzić?

shiro: tak też bywa

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
wow eMate ostro. Gosciu musial bys konkretnie nawalony, tylko jak cholera nie widzial ze to byla jego siora. Prze koles, kaziroctwo sie u was szerzy eMate .

PS: Offtopow wam sie kuzwa zachcialo? wiekszosc z was nie byla moderatorami na forum wiec kurde piszecie ile w lezie w danym temacie a poem mowicie ze od tego jest forum, owszem ale nie konkretny temat. Usunalem 20-postowy offtop i jak ktos jeszcze jeden post napisze nie na temat ze swoimi odczuciami na temat postu innego usera to sie wsciekne.
Nawiazywac do postow innych userow mozna w obrebie tematycznym.

emate: to nie moj przypadek azi napisal to a ja sie z tego posmialem:P

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Scyller, a od kiedy zrównujesz się z psami?... Bo to one zazwyczaj się wściekają.

Forum to miejsce do prowadzenia dyskusji, których zadaniem nie jest ładne wyglądanie i zaspokajanie estetycznych potrzeb moderatorów, lecz sprawianie przyjemności użytkownikom. Co prawda jakiś tam porządek istnieć musi, ale bez przesady - nie może on być celem samym w sobie. Należy zachować miejsce na spontaniczność, do której kwalifikują się również tzw. offtopy.

Zresztą tutaj akurat mam wątpliwości, czy odeszliśmy od tematu. Wszystkie posty traktowały wszak o ludzkiej głupocie. Moim zdaniem wątek nie powinien się ograniczać do podawania po kolei swoich opinii w danej sprawie, lecz zawierać także komentowanie wypowiedzi innych userów. Nie jest to chyba zabronione?

Poza tym offtopy nie zawsze są zjawiskiem złym, czasem przynoszą ze sobą coś dobrego, np. ciekawą dyskusję. Dobry moderator wydziela wtedy osobny wątek i przenosi tam posty nie na temat. Kasacja wypowiedzi to IMHO pójście na łatwiznę i oznaka lenistwa.

I nie gadaj, że piszę to z pozycji użytkownika i nie wiem, jak to jest być moderatorem. Tak się składa, że mam pod tym względem dość spore doświadczenie.

Pozdrawiam serdecznie
A.

//
W tym momencie Xan robisz wlasnie zly offtop...
Dyskusja pelna bluzg (ta taka byla) nie jest ciekawa...
Scyller zrobil co do niego nalezalo.
Gotenks


EDIT: If it is, why didn't you delete it and write above edit on gg?...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Glupota ludzka nie zna granic
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook