Forum Dragon Ball Nao

» Stan uzębienia

Strony:   1, 2, 3
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.763
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Mój dentysta mówi że już lepiej z moimi zębami, ale jednego zęba już nie mam
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.235
Posty: 19
Mam wszystkie zęby, ale ich barwa nie jest idealna, próbowałem kiedyś różnych preparatów, ale nie pomogły. Ogólnie są zdrowe, mam tylko jedną plombę, tylko kolor drażni, sam nie wiem czy to może być kwestia genetyczna? Ogólnie jestem bardzo zadowolony z ułożenia moich zębów, nie są idealne jak w reklamach, ale mają coś takiego inspirującego jak wilki na przykład.
zimno
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.221
Posty: 2
Ja mam usuniętą tylko jedną ósemkę, zęby leczone to chyba sześć (szóstki i siódemki), dwie szóstki mam martwe (leczone kanałowo). Jeden onlay w jednej szóstce. Miałam prostowane zęby górne, bo ósemki mi poprzestawiały dwójki o.O
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.143
Posty: 48
U mnie stan uzębienia jest ok, dentyści nie widzą zastrzeżeń, ale od 2 lat cofają mi się dziąsła i żadne metody nie pomagają. Wybrałbym się do specjalisty, ale nie mogę na razie znaleźć czasu... Na szczęście nie mam jeszcze objawów nadwrażliwości.
jagnina
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 689
Ostrzeżenia: 1
Posty: 3
Regularnie chodzę na kontrolę do stomatologa i dbam o zeby. Nie mam z nimi absolutnioe żądnych problemów. Kiedyś zaniedbałam się i skutkowało to sporymi wydatkami. Obecnie staram się do tego nie dopuścić
Pracowity Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.045
Posty: 16
No ja niestety zaniedbałem jako dziecko, dwóch tylnich w ogóle nie mam i próbuję uzyskać nieodpychający status mojego uzębienia - ale to nie jest tanie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Stan uzębienia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook