Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Wygraj tom 2 Dragon Ball Super - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.155
Posty: 15.253
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Całkiem fajny konkurs, promuje dobre wartości.

Obraz
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.164
Posty: 48
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale opis mam zawrzeć w tym komentarzu? Jeśli tak to proszę bardzo:

Moją ulubioną rodziną jest rodzina Bulmy. Można powiedzieć, że jako jedyna miała normalnie kojarzącą się rodzinę, gdzie znamy rodziców, miejsce zamieszkania itp. Sympatyczna mama, mądry ojciec. I wielka niespodzianka w Jaco i Superce - Bulma ma siostrę o interesującym imieniu Tights (ang. rajstopy). W dodatku jest żoną Vegety - postaci o jednym z ciekawszych charakterów w serii, który mimo ukrywania emocji wydaje się bardziej skupiać na rodzinie niż lekkoguch Goku skupiony tylko na walce. Mniej przepadam za Trunksem, który przez swoją przyszłą wersję wydaje się takim płaczkiem, który leci ciągle w przeszłość po pomoc. Podoba mi się jednak zmiana kolorystyki włosów na niebieski. Bardziej zbliżony do koloru włosów matki. Fajną postacią, zwłaszcza w GT jest Bra, która była taką typową córeczką tatusia i nastolatką, ale jednak to Sayianka i potrafiła na pewno wybić zęby niejednemu adoratorowi. I kończąć - od Bulmy wszystko się zaczęło. Mam sentyment do tej postaci i cieszę się, że mimo nieposiadania żadnych specjalnych mocy, wciąż jest ważna w fabule w przeciwieństwie do niektórych wojowników Z.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Harry napisał(a):
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale opis mam zawrzeć w tym komentarzu?
Tak. Zawsze można zerknąć do poprzednich konkursów, żeby zobaczyć, jak to było.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bili Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bili
Dni na forum: 4.439
Posty: 77
Według mnie najlepiej przedstawioną rodziną w Dragon Ball Super jest rodzina Kuririna i Osiemnastki. Już od pierwszych odcinków można było zauważyć pewnego rodzaju rozwój ich związku, wzajemnych relacji w porównaniu do wcześniejszych mediów. W przeciwieństwie do np. sagi Buu widać, że Osiemnastce zależy nie tylko na pieniądzach - autentycznie wyraża swe uczucia do karła i podziwia go. Dowodem na to może być scena z sagi powrotu Freezy, gdzie Kuririn postanawia samodzielnie ruszyć do walki lub pamiętny odcinek z walką o życzenie od Shenlonga. Anime jest pełne scen, które - choć z pozoru wyglądają jak niepotrzebne fillery - ukazują wzajemną troskę. Widać tu kontrast do innych, głównie saiyańskich małżeństw. W dalszej części serialu pokazano także, że Kuririn ciężko pracuje, aby zapewnić dobry byt swojej żonie i córce nie tylko w sensie fizyczno-materialnym, ale również duchowym, kiedy postanowił wrócić do sztuk walk.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj tom 2 Dragon Ball Super - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook