Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Pierwsze zdjęcia figurek Goku z najnowszego filmu

Obraz Obraz
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.143
Posty: 48
Dam szansę tej nowej kresce chociaż czuję w niej bardziej to co zrobili w Pokemonach a nie odlschool. Vegeta wygląda moim zdaniem jak lekko upośledzony. Wiadomo coś kiedy kolejne informacje nt filmu? Jakiś trailer?
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Raczej nie znamy dnia ani godziny kiedy coś się pojawi. Trzeba być cierpliwym, myślę że niebawem powinien ukazać się już jakiś nowy krótki teaser.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Wygląd SSJ Blue w nadchodzącym filmie...

Obraz Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Brzyyydkie.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Jak dla mnie są genialne. Z pewnością dużo lepiej wyglądają niż w Superce. Te projekty wyglądają jak wycięte z Zetki, ciekaw jestem jaki będzie ostateczny efekt już w filmie, bo z tymi projektami postaci różnie bywa.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Indiger napisał(a):
Te projekty wyglądają jak wycięte z Zetki, ciekaw jestem jaki będzie ostateczny efekt już w filmie, bo z tymi projektami postaci różnie bywa.
Może na papierze jakoś wyglądają, ale anime to nie manga, żeby kopiować rysunki jeden do jeden. Teaser pokazał nam próbkę możliwości i moim zdaniem Goku wygląda tam okropnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
Поживём, увидим, że się tak wyrażę. Na razie jestem sceptyczny, bo śmierdzi mi to crapem, który zrobili z Pokémonów:
To tak jeszcze w ramach bardziej ciekawostki niż krytyki. Pisałem, że obecny trailer skojarzył mi się z pierwszym filmem o Digimonach:

Obraz

Przy tym "dziele" również pracował Nagamine (jako asystent reżysera. Nie mniej nie ma to znaczenia, bo tu główne skrzypce grał Hosoda znany z takiego hm "stylu"). Ogólnie to "coś" powstawało przy współpracy z Hamburgerami + zostało nakręcone daaaawno temu więc nie można tutaj wylewać pomyje tylko i wyłącznie na Toei. W każdym razie przy budżecie 5 mln USD wyszła po prostu chała... Wręcz katastrofa. Tak "to" wygląda w "akcji" (celowo AMV, bo w oryginale nie da się oglądać).

https://youtu.be/gqi6Menq4Zs?t=48

W każdym razie więcej optymizmu Panowie (piszę to z pełną świadomością).

Zdaje sobie sprawę, że wieść o tym, że za film będą odpowiedzialni od "Super" nie cieszy, ale jeśli chodzi o Dragon Balla to produkcje trafiające do kin, a także OAVki i openingi/endingi/wstawki do gier zawsze były wykonywane na wysokim, a momentami na bardzo wysokim poziomie. Najsłabiej wypada "Yo Son Goku and His Friends Return!!" ze swoimi pastelowymi kolorami.

Wydaje mi się, że to co mieliśmy okazję zobaczyć to wersja "robocza". Tej konkretnej sceny może nawet nie być w filmie, a jeśli już to zupełnie pod innym ujęciem.

Gdyby jednak Toei pozwoliło na kichę to będzie świadczyło o celowym zagraniu tzn. po pierwsze by utrzeć nosa fanom odnośnie "mądrości" nt. animacji i związanej z nią estetyki, a po drugie perfidny skok na pieniądze.

Jestem jednak dobrej myśli.

Jeszcze małe zapytanie o historię -> rozumiem, że ten "Antyczny" Saiya-jin to już oficjalnie??? W sumie możliwości odnośnie "kto to może być" jest tyle, że nie ma sensu spekulować.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Prawda, z oceną trzeba poczekać do premiery filmu/trejlera. Jak powstawały Wojny Klonów, też byłem sceptyczny, ale z czasem się przekonałem do dziwnej kreski. Jeśli będzie tak jak w tizerze, to przeboleję, w końcu to DB.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
vegeta391 napisał(a):
Prawda, z oceną trzeba poczekać do premiery filmu/trejlera. Jak powstawały Wojny Klonów, też byłem sceptyczny, ale z czasem się przekonałem do dziwnej kreski. Jeśli będzie tak Jak powstawały Wojny Klonów, też byłem sceptyczny, w tizerze, to przeboleję, w końcu to DB.
W pojedycznych kadrach jest inaczej niż w całej produkcji, także nie ma co się nastawiać ani zniechęcać, będzie co będzie.

Co do Wojen Klonów, o którą grafikę chodzi, bo są dwie różne produkcje, tą z 2003 czy 2008? Bo ta pierwsza ma grafikę nie do polubienia (chociaż sam serial miał niezłe momenty i był fajny jako wstęp do 3 części).

Klątwa - Dragon Ball
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
szarlej_3 napisał(a):
pojedycznych kadrach jest inaczej niż w całej produkcji
Zdaję sobie sprawę, acz zezowaty merczendajs mnie martwi.

2008. 2003 było w stylu „po taniości”, podobnie jak dzisiejsi Zaplątani, Krudowie czy wczorajszy Buzz Lightyear of Star Command. Niemniej prędzej się przyzwyczaiłem niż do wersji z 2008.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Trudno, jakoś przebolejemy tą grafikę, żeby tylko fabułę zrobili sensownie.

A co do wersji z 2008, to ja dość szybko przywykłam, ale to kwestia oglądania odcinka po odcinku, z czasem człowiek przestaje na to zwracać uwagę, i muszę Ci powiedzieć, że obejrzałam też kilka odcinków z ostatniego sezonu, którego nie wyemitowali, tam dopiero dziwnie jest patrzeć na taką "niedorobioną" grafikę, gdzie nawet krajobrazy nie istnieją. ;p

Klątwa - Dragon Ball
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Nowe postacie zostały zaprezentowane w nowym V Jumpie

Obraz

チライ/Chirai: zielonoskóra kobieta z krótkimi srebrnymi włosami
レモ/Remo: Przyjaciel Chirai
キコノ/Kikono: Przyjaciel Chrai
Cała trójka należy do armii Frizera

Oraz Goku i Vegeta w zimowych ubraniach
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Vegeta w zielonym płaszczu? Dziwnie to wygląda :p

Klątwa - Dragon Ball
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
A więc kolejny raz Freeza i jego armia? Czyyyyżby?
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.141
Plusy: 12
Posty: 663
Pewnie, w końcu taka była zapowiedź sagi na końcu sagi turniejowej w DBS. Fajnie, że połączą akcję z Frizerem z przygodami o Saiyanach, o których ma być ten film.

Jedyna obawa jest taka, że w przyszłościowym DBS2 zrobią ten film od nowa :V

PS. Ale nic nie pobije seriali Tsubasy, gdzie już czwarty raz przedstawiają jego przygody od nowa w serialu

Nowości od grupy DBmangi
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Diablo2020 napisał(a):
Vegeta w zielonym płaszczu?
Vegeta i Gokū z zezem?

W ogóle Warzywo ma takie buciory, że wygląda, jakby był w leggingsach. Beka z księcia.

Weźcie temu Toriyamie zakażcie rysować! Serio. Człowiek skończył się na Jaco.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.07.2018, 16:44
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Się wyjaśni, czy brzydota, czy retro!

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook