Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super - Trunks z przyszłości TV Special 1080p

DonVip Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
DonVip
Dni na forum: 2.337
Plusy: 1
Witajcie, natrafiłem ostatnio na coś takiego gdy pobierałem speciale do DBZ, które będę tworzył w 1080p. Mianowicie TV Special do DBS, "Trunks z przyszłości". Wiadomo, że oczywiście nie było napisów do tego speciala, więc sam zrobiłem, chętni mogą zasysać. Słyszeliście może o takim specialu?

FOTKI
ObrazObrazObrazObraz

DOWNLOAD
https://megawrzuta.pl/download/75ad94d4f4e0d ... 24bb3.html

Napisy są wmuksowane w plik wideo, jednak, gdyby ktoś chciał pobrać oddzielnie ->KLIK!<- Mogą zawierać błędy, robiłem na szybko, ale myślę, że jest git, pozdrawiam ^^

Obraz
gregor94 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
gregor94
Dni na forum: 3.898
Właśnie zasysam, ale jedyne co kojarzę, to taki dodatek do telewizyjnej wersji DBZ15, na którą wciąż czekam od GM. Jeśli to nie to, to jeszcze zedytuję ten post.
EDIT: To prawie na pewno to, niemniej napisy zrobiłeś nieciekawe. Przygotuj się na falę hejtu.
DonVip Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
DonVip
Dni na forum: 2.337
Plusy: 1
gregor94 napisał(a):
Właśnie zasysam, ale jedyne co kojarzę, to taki dodatek do telewizyjnej wersji DBZ15, na którą wciąż czekam od GM. Jeśli to nie to, to jeszcze zedytuję ten post.
EDIT: To prawie na pewno to, niemniej napisy zrobiłeś nieciekawe. Przygotuj się na falę hejtu.
Napisy będą poprawione w przyszłości. Może do tego czasu ktoś już zrobi lepsze, a jak nie to na pewno będę poprawiał, gdy będę wrzucał wszystkie TV Speciale w 1080p.

Obraz
sandi1993 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sandi1993
Dni na forum: 3.215
Wiem, że nie w temacie, przepraszam za zamieszanie, które mogę wprowadzić. Ale czy na forum znajdę wszystkie 131 odcinki DB Super z Lektorem?
Indiger Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Indiger
Dni na forum: 394
Niestety na forum tylko z napisami. Z tego co widzę to na cda można znaleźć wszystkie tylko tam jest różnie z jakością. Niektórzy lektorzy są fatalni a i jeśli o jakość wideo też tak sobie.
szarlej_3 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
szarlej_3
Dni na forum: 215
DonVip napisał(a):
Napisy będą poprawione w przyszłości. Może do tego czasu ktoś już zrobi lepsze, a jak nie to na pewno będę poprawiał, gdy będę wrzucał wszystkie TV Speciale w 1080p.
Jeśli chodzi o poprawione napisy, w jakiej przyszłości planujesz zrobić poprawione? Bo nie wiem, czy oglądać teraz, czy poczekać. ;p

Klątwa - Dragon Ball

Forum DB Nao » » » » Dragon Ball Super - Trunks z przyszłości TV Special 1080p
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump