Forum Dragon Ball Nao

» Kawaii

Strony:   1, 2
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ujio napisał(a):
Co do Kawaii to nie ma chyba czego żałować,zwłaszcza biorąc pod uwagę jak to pismo wyglądało pod koniec .
Niby, ale przecież fani Anime&Mangi to kupowali, wiem bo mój znajomy z miasta miał parę numerów. Sam osobiście nie byłem posiadaczem ani jednego, ale przecież skoro prawdziwi fanatycy kupują to coś to pismo miało w sobie?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Sam osobiście nie byłem posiadaczem ani jednego, ale przecież skoro prawdziwi fanatycy kupują to coś to pismo miało w sobie?
Sam je niegdyś kupowałem. Był moment,że trzymało jako taki poziom.Ale potem zdaje się,że zmieniło wydawce i poziom gazety drastycznie sie obniżył.Co do japońskiego z Kawaii to podtrzymuję wcześniejszą wypowiedz.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Na bezrybiu i rak ryba.
Prawda, Hako?

A żeby nie było, że spam to powiadam wszem i wobec, że moja nieskromna osoba nie miała styczności z Kawaii większej niż reklama w reklamie jakiejś tam gazety czy też to zacne niezacne forum... Ech niech będzie, ktoś mi z łaski swojej podarował króciutki podręcznik do rysunku mangowego właśnie z owej gazety, ale z j. japońskim miało chyba tylko tyle wspólnego, że leżało obok. A wnioski sami sobie już wyciągnijcie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ujio napisał(a):
Sam je niegdyś kupowałem. Był moment,że trzymało jako taki poziom
Nie, to nie był moment, tylko większość czasu. Moment to był po tym jak zmieniło wydawcę i redaktora naczelnego i stało się szitem, a i tak mimo to upadło.

Japoński w Kawaii stanowił tylko dodatek, zwyczajny prosty dodatek, a nie jakieś poważne nauki, więc bez sensu jest czepianie się tego, zwłaszcza w kraju, w którym dość ciężko zdobyć jakikolwiek podręcznik, a tym bardziej te parę lat temu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Naoista napisał(a):
Nie, to nie był moment, tylko większość czasu. Moment to był po tym jak zmieniło wydawcę i redaktora naczelnego i stało się szitem, a i tak mimo to upadło.
Nie wiem.Ja nie zbierałem go od początku,więc nie mogę mówić za całość.Jednak co do japońskiego to nadal podtrzymam swoje zdanie,i to zarówno u poprzedniego jak i nowego wydawcy.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Wspaniale!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Jestem w szoku Ciekawe co skłoniło MrJedi do próby reaktywacji tego czasopisma. Kupię na pewno.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Ciekawe co skłoniło MrJedi do próby reaktywacji tego czasopisma. Kupię na pewno.
Nie widać po okładce?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Yuri na lodzie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Za pozno. Juz nie potrzebuje...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Nie widać po okładce?
Możemy tak to interpretować Fakt, faktem w swoim czasie to było baaaaardzo dużo materiałów o DB w Kawaii.

Zresztą Ja zawsze się zastanawiałem skąd oni brali materiały do recenzji, opisów itd. Pomijając, że ktoś w USraelu siedział i wysyłał im w paczkach pakiety DVD, czy też może w samej Japonii no i że można było czasami dorwać perełki na naszym rodzimym, VHS-owym podwórku np. takie Hokuto no Ken to i tak były to raczej niemałe koszta... Zwłaszcza, że opisywali przecież całe serie O_o Po 2000 roku to jeszcze pal licho, ale przed? Nawet z dostępem do internetu, czy ściąganiem japońskich kanałów (słynny poradnik jak dorwać NHK na dekoderze Cyfry+ albo WizjiTV) to i tak nieco abstrakcja.

Al Ed Upek napisał(a):
Yuri na lodzie?
Nie takie jak myślisz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Kawaii
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook