Urodziny Bulmy

» Kawaii

Strony: poprzednia  1, 2
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Dni na forum: 3.750
Plusy: 18
Ujio napisał(a):
Co do Kawaii to nie ma chyba czego żałować,zwłaszcza biorąc pod uwagę jak to pismo wyglądało pod koniec .
Niby, ale przecież fani Anime&Mangi to kupowali, wiem bo mój znajomy z miasta miał parę numerów. Sam osobiście nie byłem posiadaczem ani jednego, ale przecież skoro prawdziwi fanatycy kupują to coś to pismo miało w sobie?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.644
Plusy: 15
Sam osobiście nie byłem posiadaczem ani jednego, ale przecież skoro prawdziwi fanatycy kupują to coś to pismo miało w sobie?
Sam je niegdyś kupowałem. Był moment,że trzymało jako taki poziom.Ale potem zdaje się,że zmieniło wydawce i poziom gazety drastycznie sie obniżył.Co do japońskiego z Kawaii to podtrzymuję wcześniejszą wypowiedz.

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Dni na forum: 4.162
Plusy: 7
Na bezrybiu i rak ryba.
Prawda, Hako?

A żeby nie było, że spam to powiadam wszem i wobec, że moja nieskromna osoba nie miała styczności z Kawaii większej niż reklama w reklamie jakiejś tam gazety czy też to zacne niezacne forum... Ech niech będzie, ktoś mi z łaski swojej podarował króciutki podręcznik do rysunku mangowego właśnie z owej gazety, ale z j. japońskim miało chyba tylko tyle wspólnego, że leżało obok. A wnioski sami sobie już wyciągnijcie.

I know I'm strange, but what are You?

Obraz

Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.084
Plusy: 64
Ujio napisał(a):
Sam je niegdyś kupowałem. Był moment,że trzymało jako taki poziom
Nie, to nie był moment, tylko większość czasu. Moment to był po tym jak zmieniło wydawcę i redaktora naczelnego i stało się szitem, a i tak mimo to upadło.

Japoński w Kawaii stanowił tylko dodatek, zwyczajny prosty dodatek, a nie jakieś poważne nauki, więc bez sensu jest czepianie się tego, zwłaszcza w kraju, w którym dość ciężko zdobyć jakikolwiek podręcznik, a tym bardziej te parę lat temu.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Naoista napisał(a):
Nie, to nie był moment, tylko większość czasu. Moment to był po tym jak zmieniło wydawcę i redaktora naczelnego i stało się szitem, a i tak mimo to upadło.
Nie wiem.Ja nie zbierałem go od początku,więc nie mogę mówić za całość.Jednak co do japońskiego to nadal podtrzymam swoje zdanie,i to zarówno u poprzedniego jak i nowego wydawcy.

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 3.747
Plusy: 3
Wspaniale!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 1.153
Jestem w szoku Ciekawe co skłoniło MrJedi do próby reaktywacji tego czasopisma. Kupię na pewno.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Kenji Harima napisał(a):
Ciekawe co skłoniło MrJedi do próby reaktywacji tego czasopisma. Kupię na pewno.
Nie widać po okładce?

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.187
Plusy: 10
Yuri na lodzie?

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Za pozno. Juz nie potrzebuje...

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 1.153
Shounen napisał(a):
Nie widać po okładce?
Możemy tak to interpretować Fakt, faktem w swoim czasie to było baaaaardzo dużo materiałów o DB w Kawaii.

Zresztą Ja zawsze się zastanawiałem skąd oni brali materiały do recenzji, opisów itd. Pomijając, że ktoś w USraelu siedział i wysyłał im w paczkach pakiety DVD, czy też może w samej Japonii no i że można było czasami dorwać perełki na naszym rodzimym, VHS-owym podwórku np. takie Hokuto no Ken to i tak były to raczej niemałe koszta... Zwłaszcza, że opisywali przecież całe serie O_o Po 2000 roku to jeszcze pal licho, ale przed? Nawet z dostępem do internetu, czy ściąganiem japońskich kanałów (słynny poradnik jak dorwać NHK na dekoderze Cyfry+ albo WizjiTV) to i tak nieco abstrakcja.

Al Ed Upek napisał(a):
Yuri na lodzie?
Nie takie jak myślisz
Strony: poprzednia  1, 2

Forum DB Nao » » » Kawaii
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump