Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Dragon Ball Super: Broly - trailer

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów

Grupa Mirai
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Końcowa nuta to ewidentny plagiat/użycie? nuty z Dra Strange'a (zajebistej w każdym razie)
To musi być jakaś specjalna muzyka trailerowa, więc nie plagiat. Poprzednie filmy też miały.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Pierwsza myśl: "tylko nie Broly!", kolejna "boże, znowu ten Broly, jak ja go przecierpię?". A później włączyłam trailer. I nie mogę napisać nic innego, jak to, że mi się podoba. Trailer, oczywiście, bo nie wiem, jak wypadnie całość. Mam mocno mieszane uczucia. Przede wszystkim Broly był wałkowany tak wiele razy, w tak beznadziejny sposób, że kompletnie mi ta postać obrzydła. Nawet ciężko go uznać za postać, bo nic nie gadał, tylko walczył jak zwierzak. Tu widzę jest podobnie, więc to na minus.

A co na plus? Muzyka! No muzyka porywa! I same walki wyglądały po prostu fajnie, dlatego jestem chętna do obejrzenia. Grafika też dobra, pomijając, że Goku wygląda młodziej niż na początku DBZ. ;p Ale oczywiście czekam i obejrzę, tak już mam z DB, nawet jak wcisną Broly'ego po raz kolejny, to muszę zobaczyć tak czy siak. To chyba problem fanów DB. Czego by nie zrobili, my i tak obejrzymy (dobra, mówię za siebie), a później oni stwierdzają "i tak obejrzą, to po co się wysilać i tworzyć nowe postacie, dajmy Broly'ego po raz setny, a i tak będzie spoko, do niego nie trzeba wymyślać słów, a szkice postaci już są."

Trochę pomarudziłam, bo chociaż obejrzę, i zwiastun przypadł mi - o dziwo - do gustu, to jednak wolałabym, żeby wprowadzili nowego bohatera, nawet kogoś podobnego do Broly'ego, niech im będzie, ale takiego, co MÓWI i jest ciekawie nakreśloną postacią.

Klątwa - Dragon Ball
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Tak właśnie ma być, bo to jest zupełnie nowy, zresetowany i kanoniczny Broli.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Dragon Ball Super: Broly - trailer
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook