Forum Dragon Ball Nao

» Domowe wydanie Dragon Boxów?

Strony:   1, 2
Koosteek001
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.052
Posty: 4
Witam.Mam taką domową kolekcję Dragonballa. Dobrze by było by boxy od grupy mairai miały łąćzone grzbiety. Coś jak tu. Okładki znalażłem gdzieś kiedyś na chomikuj. Nadruki na płyty po różnych nawet japońskich stronach. wygląda to mniej więcej tak. 9 pudełek DB, 18 pudełek DBZ, 4 pudełka z DBGT, pare pudełek z kinówkami. Oraz 11 pudełek z DBS, średnio 3 płyty na na pudełko po 6 odcinków na każdej. Całość mieści się na ponad 50 płytach dvd. Jakby co mam pliki do nadruków na płyty. Oraz chyba pliki okładek także.
[img]* zaloguj się, aby zobaczyć link * * zaloguj się, aby zobaczyć link * * zaloguj się, aby zobaczyć link * * zaloguj się, aby zobaczyć link * * zaloguj się, aby zobaczyć link * * zaloguj się, aby zobaczyć link * * zaloguj się, aby zobaczyć link * * zaloguj się, aby zobaczyć link *[/img]

[img]* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Generalnie nie dokońca mi się podoba. Jednak kolekcja z łączonym grzbietem oraz logiem Grupy Mirai to było by coś na półce Wiem, że jestem tu nowy ale dajcie znać co wy wszyscy na taki pomysł sądzicie.

Serdecznie pozdrawiam [/img]
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Cześć! Jakbyś był taki miły i podesłałbyś mi te pliki byłbym mega wdzięczny, ponieważ sam ich szukałem i się nie udało. Szczególnie zależałoby mi na tych nadrukach na płyty.
Co do kolekcji, to wygląda ona nie najgorzej. Z pewnością można by zmniejszyć ilość płyt, bo na jednej zmieści się spokojnie z 12 odcinków i ogólnie zmienić design okładek bo wyglądają trochę średnio.
Śledząc ten temat możesz zauważyć, że chcę stworzyć replikę wydania Dragon Boxowego, jednak to wydanie posiada bardzo ubogie okładki na wierzch i lepiej gdyby udało się stworzyć coś własnego, z ładnymi opisami i grafikami, oraz obrazkiem tym panoramicznym na grzbietach.
Mieliśmy niedawno pytanie od jakiejś osoby, czy nasza grupa stworzyłaby coś takiego. Ja sam niestety nie jestem zbyt dobrym grafikiem, a reszta zespołu póki co nie wyraża zbytniej chęci by coś takiego stworzyć. Może w przyszłości uda się coś takiego zorganizować, albo ktoś z poza grupy coś takiego stworzy w ewentualnej współpracy z nami. Byłoby to fajne dopełnienie do wydawanych odcinków i może w jakimś niewielkim stopniu wyeliminowałoby proceder sprzedaży właśnie takich wydań w internecie.
Koosteek001
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.052
Posty: 4
Jasne, że podślę. Najlepiej na maila jak podasz na pw. Dobrze by było zrobić konkurs dla społeczności. Dać np wytyczne ze pierwsza DB musi miec 7 pudełek tak jak orginalny dragon box. Natomiast nadruk na grzbiecie łączonym musiał by być spójny dla całej kolekcji i tak dalej. Coś jak w mojej kolekcji. Jednak własnie ona jest dość średnia. Może wśród społeczności znajdą się jacyś utalentowani graficy.

Tutaj też taka stronka z okładkami i dyskami.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Znalazłem dzisiaj jeszcze coś takiego. Trzeba by wprowadzić kilka poprawek, ale generalnie całkiem niezłe. Duży plus że po polsku też.

Obraz

Obraz

Obraz
Koosteek001
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.052
Posty: 4
Przedewszystkim znak okladkomaniacy usunąć. łacznie ile jest pudełek?
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Wiadomo, spróbuję załatwić je bez znaku wodnego.
Podział wygląda tak:

Dragon Ball - 5 pudełek
Dragon Ball Z - 9 pudełek
Dragon Ball GT - 2 pudełka
Koosteek001
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.052
Posty: 4
[img]* zaloguj się, aby zobaczyć link *[/img]
kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.024
Posty: 24
Skąd: Polska
Indiger napisał(a):
Wiadomo, spróbuję załatwić je bez znaku wodnego.
Podział wygląda tak:

Dragon Ball - 5 pudełek
Dragon Ball Z - 9 pudełek
Dragon Ball GT - 2 pudełka
Masz może linki do pozostałych pudełek? Wyglądają genialnie i sam myślałem od dłuższego czasu nad czymś w ten deseń.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
kajtii napisał(a):
Masz może linki do pozostałych pudełek? Wyglądają genialnie i sam myślałem od dłuższego czasu nad czymś w ten deseń.
http://www.okladko-maniacy.pl/umg.php?m=3210
http://www.okladko-maniacy.pl/umg.php?m=3215
http://www.okladko-maniacy.pl/umg.php?m=3208

Strzałką zmieniasz sobie na grafiki kolejne.

Sprawa wygląda w ten sposób, że okładki z tej strony można pobrać tylko posiadając odpowiednią rangę. Aby ją zdobyć trzeba samemu zaprojektować kilka okładek. Odsyłam do regulaminu. Kontaktowałem się z autorem, ale niestety nie odpisuje. Można też napisać do jakiegoś użytkownika z zapytaniem, czy nie mógłby dla ciebie pobrać tego.

Spróbuj napisać na emaila autora [email protected]
kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.024
Posty: 24
Skąd: Polska
O, bardzo Ci dziękuję. Tak chyba zrobię, w razie jakiegoś odzewu dam znać .
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Trochę kiczowate te burgerskie loga (i nie mówię tu o FUNImation), jeśli mam być szczery.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Bili Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bili
Dni na forum: 4.418
Posty: 77
A czy to logo DBZ nie powstało na rynek amerykański? Chociaż we Francji też je mieli... To skąd ono się wzięło? W Japoni z czasem wyparło to pierwotne w grach konsolowych czy ostatecznie w dwóch ostatnich filmach.
kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.024
Posty: 24
Skąd: Polska
Bili napisał(a):
A czy to logo DBZ nie powstało na rynek amerykański? Chociaż we Francji też je mieli... To skąd ono się wzięło? W Japoni z czasem wyparło to pierwotne w grach konsolowych czy ostatecznie w dwóch ostatnich filmach.
Chyba było zwyczajnie lepiej kojarzone ogólnie na świecie, stąd zmiana, chociaż to tylko przypuszczenia .
KusariGama Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
KusariGama
Wiek: 29
Dni na forum: 4.370
Plusy: 4
Posty: 66
Skąd: Płońsk
Niedługo nasze okładki będą gotowe. Płyty będą zawierały etykiety oraz menu dvd z wyborem napisów GM oraz lektorem z rtl7
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Domowe wydanie Dragon Boxów?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook