Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Stary Brolly był beznadziejnie skonstruowaną postacią... Nie, co ja piszę, on nie miał żadnej konstrukcji, był bezrozumnym zwierzakiem z mięśniami i olbrzymią siłą. Najsłabsza postać z DB. Może ten nowy zaprezentuje coś ciekawszego, na to w sumie liczę, mogliby jakoś rozwinąć tę postać... nie, nie rozwinąć, stworzyć na nowo.

Klątwa - Dragon Ball
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kto wie z tym Gogetą, wolałbym już go aniżeli bzdurnego rozłączania Potar, które rzekomo mają być na stałe.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
W sumie zwykła fuzja Gogety będzie słaba, bo będzie się różnić tym, że będzie miała niebieski kolor włosów, (zakładam, że to już będzie dla obydwu poziom SSJ Blue 2 , bo przecież Vegeta ma coś typu SSJ Blue Plus) , może też odpalą przy niej kaiokena, chociaż zamiast dopalenia się kaiokenem np. wolałbym już inny nowy powerup choćby na 5 minut filmu

A tak w ogóle po tym filmie powinny być jeszcze 2 filmy kinowe, bo wtedy były kupione 3 domeny, na każdy rok po jednej tak? Przynajmniej tym sugerowano się chyba, że to pod filmy...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Co do poziomu Vegety SSJ Blue Plus, to wyjawiono, że ten poziom był stworzony jedynie na potrzeby anime i w mandze go nie będzie.

a co do domen, to tak była mowa, że są kupione 3 domeny i przy zakończeniu DBSuper wspominano, że seria będzie dalej kontynuowana w mandze i potencjalnych filmach, więc można by się spodziewać kolejnych, fajnie by było jakby zrobili nową tyreologię z Brolym, ale w taki sposób, że w tym filme go pokonają, ale nie zabiją i w następnym pomógł by im walczyć z jeszcze potężniejszym bydlakiem... chciałbym by Coolera wprowadzili do kanonu
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
szarlej_3 napisał(a):
Może ten nowy zaprezentuje coś ciekawszego,
Ujawniono, że pierwszy raz pojawi się na sympozjum Gohana – wygłosi mowę będąca niejako przedsłowiem jego dysertacji o syntezie chiralnych polieterów koronowych oraz uzyskiwaniu protuberancji w domowych warunkach. Jestem przekonany, że Brolly będzie miał teraz większy szacunek wśród nawet najbardziej zagorzałych kanonowiczów.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Złoto
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
vegeta391 napisał(a):
Ujawniono, że pierwszy raz pojawi się na sympozjum Gohana – wygłosi mowę będąca niejako przedsłowiem jego dysertacji o syntezie chiralnych polieterów koronowych oraz uzyskiwaniu protuberancji w domowych warunkach. Jestem przekonany, że Brolly będzie miał teraz większy szacunek wśród nawet najbardziej zagorzałych kanonowiczów.


Swoją drogą, jakby takie coś odwalili, to by było dopiero wesoło. Mądry Brolly, który ma osobowość mnogą i z inteligentnego, dobrego gościa zamienia się w bestię niezdolną do opanowania żądzy walki. (Dobra, za dużo filmów typu "Sybil", "Split" czy "Trzy oblicza Ewy" )

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nowe osoby w obsadzie (dosyć znane):
Nana Mizuki jako Cheelai i Tomokazu Sugita jako Lemo.

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
Jeżeli kiedyś po Brollym dostaniemy kolejnego przeciwnika dla Goku i reszty, to chciałbym następnym razem by nie pojawił się jeden przeciwnik a dwóch przeciwników vs. U7 , byłoby ciekawiej. A na zakończenie takie definitywne by Goku miał poziom SSJ Rainbow

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
bardyt, hm, hm, hm, mieliśmy już Vegetę i Nappę, #19 i #20, #17 i #18, Babidiego i Bū, Beerusa i Whisa. Kto wie, kto wie. Toriyama lubi duety.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przeważnie jest co najmniej dwóch osobników, ale tylko jeden główny. Nawet w tym filmie Broli będzie miał Paragusa. Najbliższy wizji dwóch ubersilnych wojowników był chyba Zamasu i jak to się skończyło? Fuzją w jednego Poza tym oczywiście Toppo i Jiren.

Udostępniono plakat promujący pewne wydarzenie związane z promocją filmu:
https://twitter.com/DB_super2015/status/1040510542438445057
Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Wydaje mi się że gdzieś czytałem o co chodzi z tymi duetami. To celowy zabieg, zauważcie że najczęściej jedna z tych postaci jest głównym wrogiem a druga to support który ma za zadanie rozwijać warstwę fabularną. Gdyby te postacie występowały indywidualnie, to ciężej było by zbudować ciekawą fabułę opierając się na jednym punkcie widzenia od strony rywala. Jak widać schemat ten się sprawdza już długo i w sumie mi on nie przeszkadza. Nawet Jiren który stylizowany był na samotnika posiadał do kompletu Toppo.
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Nawet Freezer, lecąc na Ziemię, musiał zabrać ze sobą ojca. ;p A Cell, który mógłby być samotnikiem, wyprodukował małe potworki. w DB naprawdę rzadko pojawia się ktoś jako samotnik.

Klątwa - Dragon Ball
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
W kreacji mangi to miało sens dla Toriyamy, bo wtedy te postaci łatwiej się wzajemnie wyjaśniały, ponieważ Toriyama nie lubił mnożyć tekstu ponad potrzebę.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Gogeta w kinówce został został oficjalnie potwierdzony.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gdzie i kiedy? Nigdzie nie widzę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Naczy jestem na grupie poświęconej grze Dokkan Battle i administrator tej grupy kótry często udostępnia wiele sprawdzonych informacji wstawił jakiegoś tweeta.Czy to prawda czy nie, to i tak coś się szykuje. Gogeta według przecieków pojawi się w kolejnej aktualizacji do Xenoversa II, no i te pogłoski, że jeden z animatorów przyznał na jednym ze streamów że uczy się rysować Gogetę.
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.539
Posty: 164
kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.024
Posty: 24
Skąd: Polska
Też słyszałem o tej akcji, aczkolwiek trochę zaczyna mi się temat fuzji przejadać
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
kajtii napisał(a):
Też słyszałem o tej akcji, aczkolwiek trochę zaczyna mi się temat fuzji przejadać
No pocieszenie mogę napisać, że teoretycznie gry nie wyznaczają niczego.

Krótko po "roboczym" trailerze" pojawiła się nowa postać w DB Legend -> niejaki Shallot. Jakaś część fanów postawiła w ciemno, że to on będzie tym nowym, "wrogim" Saiyajinem, mimo że strój jak i sylwetka całkowicie odbiegały od tego, co mogliśmy zobaczyć. Później doszedł Cumber w DB Heroes i znowu obstawianie w ciemno (ten z kolei wygląda trochę jak Goku na sterydach więc jeśli prędzej, czy później spadnie mu maska nie będę zdziwiony jesli zobaczymy znajomą twarz).

W każdym razie, czy gierka Xenoverse 2 jest w jakiś sposób hmm bardziej "kanoniczna" od pozostałych??? Wątpię.

Póki co jedyne spięcie pomiędzy Brolim i Gogetą jest w openingu Budokai 3

Jakkolwiek jeśli rzeczywiście dostalibyśmy Gogetę, a nie UI Goku to będzie można wysunąć wniosek, że Broli jest jednak słabszy od Jirena.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook