Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.143
Plusy: 64
Wygląda, że w mandze Gohan jednak daje radę Kafli i remisują.

Obraz

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Diablo2020 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Diablo2020
Dni na forum: 1.260
Już nie mogę się doczekać, bo zapowiada się zacnie ten rozdział... czemu tak to nie mogło wyglądać w anime

Dodano po 13 minutach
Ujawniono okładkę 7 tomu DBSuper i wygląda zacnie

Obraz

Tom 7 będzie zawierał rozdziały od 33-36.

I tutaj taka moja mała spekulacji, jeśli tomiki dalej będą się składać z 4 rozdziałów, to w 9 tomie powinniśmy dostać już arc z Brolym

Tom 1 - Bitwa Bogów/6 Wszechświat
Tom 2 - 6 Wszechświat/Zamasu
Tom 3 - Zamasu
Tom 4 - Zamasu
Tom 5 - Zamasu/Turniej Mocy
Tom 6 - Turniej Mocy
Tom 7 - Turniej Mocy
Tom 8 - Turniej Mocy
Tom 9 - Turniej Mocy/Broly?
Indiger Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Indiger
Dni na forum: 513
Ciekaw jestem jak będzie wyglądał grzbiet nowego tomu. A co do nowego rozdziału, to ja tu tylko to zostawię...

Obraz

Obraz
Diablo2020 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Diablo2020
Widać, że w mandze nie będą szastać UI na darmo jak w anime..

Obraz
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 152
W anime Goku na UI wyglądał jednak bardziej badassowo. Z tego co zrozumiałem po obrazkach to Roshi da Goku pomysł o UI (w sensie, żeby przestał myśleć nad swoimi ruchami). I jeszcze da mu przykład Dla mnie lekka głupota. Bodajże w sadze Cella mówi, że już nic nie znaczy, a w Superce nagle dostaje tak potężny power up, że jest w stanie unikać ciosów Jirena. No chyba, że Jiren się nie starał I zszedł do poziomu Piccolo Daimao.

Liczyłem, że Gohan więcej powalczy z Keflą i będzie więcej dramatyzmu.
Diablo2020 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Diablo2020
dla tych co jeszcze nie czytali: http://heavenmanga.org/dragon-ball-super-chap-39/

Obraz

Wnioski po 39 Rozdziale DBSuper

widać, że przyśpieszają strasznie, jeśli chcą zrobić jak planowali, to zostały 2 rozdziały turnieju i w grudniu Broly.

z Genialnym Żółwiem było dziwnie... jakoś mi to nie leżało, bo nagle dostał power-up i pokonał jednego z 11 Wszechświata i jeszcze coś niecoś powalczył z Jirenem.

walka Gohana i Kale zdecydowanie za krótka lecz tu mi się to rozwiązanie bardziej podobało niż w anieme, bo tam to za bardzo i niepotrzebnie wykorzystywali UI Goku, a tak dali się wykazać Gohanowi... bo jak nie patrzeć gdyby się tylko przyłożył do treningu mógł by spokojnie być silniejszy niż Goku, co dobrze pokazali w sadze Cella. No ale jego postać miała być tak pisana, on nigdy nie lubił walczyć, a wręcz został do tego zmuszony, no i gdy nastały tylko czasy pokoju, to dał sobie spokój ze sztukami walki. Mimo to podobało mi się wykorzystanie jego postaci w bardziej znaczącej walce niż z jakimś randomem w anime.

no i sam Goku i UI... podoba mi się, że tak powoli dopiero zaczyna go osiągać, zobaczymy co wymyślą w następnym rozdziale bo zostały już tylko walki:

Vegeta vs. Toppo
Frizer i #17 vs. Dispo?

no i:

Goku vs. Jiren

Ciekawe czy ostateczną walkę zrobią jak w anime, że Goku, Frizer i #17 będą we trojkę walczyć z Jirenem
Indiger Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Indiger
Dni na forum: 513
Jest i grzbiet nowego tomu, a na nim Szampa. Zdjęcie podwędzone od fanpejdża Dragon Ball Super - Polska.

Obraz
Diablo2020 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Diablo2020
na sieci są dostępne skany i spoilery do 40 rozdziału DBSuper, który ukaże się tradycyjnie gdzieś w okolicach 25 dnia miesiąca po angielsku.

a z tego co tam pokazano można wywnioskować - 41 rozdział DBSuper zakończy turniej... a co potem... zobaczymy czy jak zapowiadano w grudniu dostaniemy 42 rozdział z początkiem arcu o Brolym
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 4.150
Plusy: 11
Gdy już dojdziemy do rozdziału o Brolim, to pamiętajcie, że...
Czytanie spoilerów z rozdziałów, które streszczają film, jest jak proszenie kolegę o streszczenie bryka, którego ten czytał

Nadal bardzo mnie dziwi to rozdwojenie jaźni między mangą i anime...
Diablo2020 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Diablo2020
Ciekawe jak bardzo się będzie różnić manga od filmu z Brolym...

a co do nowego rozdziału... to będzie ciekawszy Tag Team vs Jiren
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump