Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] FanArty - temat ogólny

Strony: 1, 2  
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Elo!
Co powiecie o moich FanArtach. Które rysunki Wam się podobają, a które nie? Co w nich się Wam podoba, a co nie?
Czekam na krytykę...

O BOSHE! Przepraszam Gotęx... bym zapomniał. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za znalezienie czasu i wstawienie moich FanArtów.
Kłaniam się i stopy całuję...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez MajinBoo: 15.05.2006, 19:24
Drizzt Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Drizzt
Wiek: 34
Dni na forum: 6.529
Posty: 12
Skąd: Z zapomnianych krajn
Jak na 13 lat rysujesz bardzo dobrze, jak nie będziesz się obijał i cały czas ćwiczył rysunek to w mojm wieku osiągniesz mistrzowski poziom. (szczerze [ ort! ] jak na twój wiek to b. dobrze).
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
hmm. nie sa najgorsze, sa ok. ale takze jakas poezja to, to nie jest ; ) rysuj, rysuj, moze cos z tego bedzie.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
No bede rysowal
Przygotuj się Gotęx... niedlugo nadejdzie inwazja moich rysunkow
P.S: juz kilka nowych narysowalem
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Jak już pisałam w shotboxe najlepiej ci wyszedł tunks i kurilin

P.S. A kto mnie doceni ? musi mnie ktoś dowartościować (chodzi ocz. o fanarty )

EDIT Thanx Drizzt, me prace nie są doskonałe (niektóre wręcz koślawe ) ale na wakacjach zrobie tone artów (trza szlifować, jeszcze dużo pracy przedemną)

EDIT a zreszta kazdy potrafi z obrazka odwalić, bo jak rysuje bez niego, to inaczej mi wychodzi (chodzi o oczy, bo reszta jest "poprawnie narysowana, ale inny rodzaj oczu mi wychodzi )

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 16.05.2006, 14:11
Drizzt Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Drizzt
Wiek: 34
Dni na forum: 6.529
Posty: 12
Skąd: Z zapomnianych krajn
P.S. A kto mnie doceni ? musi mnie ktoś dowartościować (chodzi ocz. o fanarty )
To może ja to zrobie, bo sądze że twoje prace zasługują na 6+ i tylko jeden krok dzieli cię od mistrzostwa.
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Raczej cienkie, no chyba że rysujesz od niedawna.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Boo...

Nie będę owijał w bawełne, mistrzowski poziom to to nie jest. Ogromne problemy z twarzami, dłońmi u układem ciała. Same kształty głowy też pozostawiają dużo do życzenia. Z pociągnięć ołówka wnioskuję, że rysujesz mało odważnie, cały czas wpatrując się obrazek, lecz nie starając się go zapamiętać, a w innych przypadkach znowu rysujesz duże obszary z głowy. Ogółem nie jest źle, ale mogłoby być dużo lepiej. Radze potrenować i nie tworzyć jednego rysunku na kartce, lecz parę mniejszych, by nie marnować papieru ^_^. Będziesz miał też dobry widok co zmienić, do czego się przyłożyć.

Fanatyczko... Musze przyznać... Kocham. Kocham twoje prace ^_^. Nie biorąc pod uwagę małe problemy z cieniem (nie samym jego układem, jak kreskowaniem) i okiem Goku na pierwszym fanarcie, nie moge doszukać się tu nierealistyczności (jeśli w ogóle realizm istnieje w stylu rysunku DB). Dobrze oddany duch i kreska mistrza Akiry. Gratuluje. Szczególnie ostatni rysunek wzbudził mój pełen podziw.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
fan: Szpaner, bo się zarumienię (za późno) , wiem o tych niedociądnięciach w rysunkach, ale cały czas się ucze
(^^^^ fan zmusiła mnie do napisania tego )

ok, a teraz coś od siebie: MB, tyle powiem ćwiczenie czyni mistrza, więc ćwicz ile wlezie, a to zaprowadzi cie do sukcesu (będziesz miał dużo czasu na wakacjach), rysuj wpierw rysunki z małymi szczegółami, a później wybieraj obrazki coraz trudniejsze

THE END

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
arty fanatyczki sa swietne! 2 i 4 obrazek to mistrzostwo fajne cienie (ktorych ja nie umiem:/ [nie praktykuje]). ogolem very good.

a najlepsze obrazki majinboo to: chaoz i kuririn.
za bardzo kwadratowe prace robisz i chyba, zbyt duzo machasz gumka ; ) powinienes rysowac za jednym ruchem, a nie kreska po kresce.

pozdrowka
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Fanatyczko piękne rysunki. W takim wieku rysujesz prawie jak mistrz. Za 3 lata boje się pomyśleć co będzie. Własna manga czy co. Wg. mnie te rysunki wyglądają kapitalnie, aż tak, że bardziej mi się podobają niż rysunki zawarte w filmach kinowych. Przeciez mała korekta komputera, kolory i już idealne dzieło. Choć korekta zbedna
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Co do Majin Boo - Pryznać szczerze? - Nie rysujesz, dobrze, wręcz przeciwnie. Ba, rysujesz bezndziejnie. Ja rozumiem że masz 13 lat, jednak ja w twoim wieku, może nie rysowałem jak Fanatyczka ( SZACUNEK, POKŁON, POKŁON ), ale znałem podstawy światłocienia, dodawałem tła, ogólnie nie miałem tak zniekształconych postaci. Jednak widziałem gorsze prace - ocena szkolna - 2.

Co do Fan - Rysujesz kapitalnie, aż się nie chce wierzyć że to Ty . Kiedyś napisałem Ci żebyś nie wydawała w net swej pierwszej mangi, teraz to cofam . Oczywiście jeśli ma dobry scenariusz, fajnych bohaterów itp. Dalej - Moja rada? - Nie staraj się ograniczać tylko do Dragon Ball'a, z tego co wiem kupujesz D.N Angel ( gdzieś o tym pisałaś ) - Narysuj kilka rzeczy z tego, szukaj obrazków z innych mang, spróbuj wypracować swój styl. Powodzenia! ( ocena - 3 )

Joke, oczywiście 6

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Za 3 lata boje się pomyśleć co będzie. Własna manga czy co.
Żeby zrobić własną mange nie trzeba umieć tylko rysować, ale na zwykłą rysowniczke byś sie załapała.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
eMate : gdybym rysował jednym pociągnieciem ołówka to by wyglądało jak kalkowanie. dlatego ciągnie się po linii kilka razy żeby to mialo jakiś wygląd (wiadomo nie 100 razy ale kilka).
Szarak : Jeśli chodzi o cieniowanie to przy tych rysunkach tego nie robiłem bo nie praktykowałem, ale własnie zaczynam to robić (tak jak w rysunku Piccolo).

Fable : Rysuję od niedawna. Tzn. od niedawna dopiero zaczynam się uczyć rysować, bo rysować to ja umiałem jak miałem 2 latka.

bad girl : No teraz będę rysował na jednej kartce kilka rysunków (takie rysunki, co posiadają mniej szczegółów, potem dopiero te trudniejsze.)
I oczywiście: trenować, trenować, trenować... rysowanie.

Fanatyczka : Rzeczywiście rysujesz o wiele ładniej ode mnie. Jednak dziewczyny to przeważnie są lepsze od chłopaków... w rysowaniu . Prawie moje wszystkie koleżanki z klasy są nawet dobre (nawet dobre, czyli nie lepsze ode mnie, bo z chłopaków[oczywiście z klasy], oprócz mnie, to żaden nie umie rysować)

pp3088 (i reszta) : Tu założyłem topic na temat (jak to jest w temacie podkreślone) o MOICH FanArtach i tu sie wypowiadaccie TYLKO na temat moich. Oczywiście możecie tu poruwnywać rysunbki moje do rysunków innych "malarzy", ale nie wypowiadać się za bardzo o innych. Raczej na temat moich.

SzpanerPL : Ogólnie to ja rysuje bardzo rzadko i ładnie nie rysuje.. to wiem. Ale teraz po waszych surowych () ocenach zacznę rysować częściej. Mam nadzieję, że ładniej. Postaram się dodawać w rysunkach te elementy, które Wy napisaliście jakich nie zamieszczam i rysować, jak to powiedział Szpaner, "odważniej". Wszystkie krytyki przyjmuje (nie obraziłem sie na nikogo ) i bardzo dziękuję za poświęcenie uwagi.

Pozdrawiam :kiss:
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Świetnie rysujesz, fajny masz stajl ogolnie lol
Fable, ty na pewno tak nie rysujesz to raz, a dwa MajnBoo to facet! Chyba, że mówisz o fanatyczce- zapewne cos przeoczylam

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Fable, ty na pewno tak nie rysujesz to raz
LOL śmieszne biorąc pod uwage że rysuje prawie jak zawodowiec (choć w sumie nie mam ci tego zazłe bo tego przecież wiedzieć nie mogłaś).

a dwa MajnBoo to facet! Chyba, że mówisz o fanatyczce- zapewne cos przeoczylam
Tak widocznie coś przeoczyłaś bo pisałem o Fanatyczce.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Świetnie rysujesz, fajny masz stajl ogolnie lol
to ładnie czy brzydko ??
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
OK. Mam taką prośbę do modów. Czy temat ten mógłby slużyć do wypowiadania się na temat fan artów wszystkich artystów. Fable wiesz dziewczyny mają często bardzo dobry styl tworzenia opowiadań, scenariuszy itp. Majin Boo robisz błedy w proporcjach ciał. Po za tym twoje oczy są jakieś dziwne. Solidne 3.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ok, zmienilem. tak wiec wypowiedzczie sie o moich tez w takim raze ; P (zreszta nie wiem po co mi wasze opinie )
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witajcie przyjaciele, tu Calibra się kłania, jak pewnie NIE zauważyliście, zmieniłem nick na Navaro, gdyz Calibry od dawna nie używam

Wracając do tematu. Ukłon w strone fatatyczki. Twoje prace to kawał dobrej roboty. Szczególnie dużą role przywiązaujesz zapewne do cienii, co oddaje główny efekt. Jeszcze raz brava wielkie.

Pozdro

PS: Niebawem i ja cos wystwię
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] FanArty - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook