Forum Dragon Ball Nao

» Jump Force

Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.539
Posty: 164
Panowie i Panie, taka gra i nie ma swojego tematu ? Widziałem, jeśli dobrze kojarzę, na głównej jakiś news o postaciach z Dragon Balla w Jump Force, ale szukajka forumowa nic nie pokazała.

Kto grał w J-Stars Victory VS, ten w sumie wie czego można się spodziewać po tej grze. W wielkim skrócie, postacie z dzieł publikowanych w Weekly Shonen Jump toczą ze sobą boje. Na razie zostało potwierdzonych 16 postaci (z czego 3 z DB: Goku, Vegeta, i Frieza). Jak myślicie, kogo jeszcze dodadzą? Do premiery jeszcze trochę czasu jest, ale gra na szczęścia pojawi się nie tylko na konsolach (Xbox One i Playstation 4), ale również na Steamie
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Ostatnio do listy grywalnych postaci dołączył sam Król Gier Yami Yugi znany z mangi i anime Yu-Gi-Oh!
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.539
Posty: 164
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Ta czwarta postać wygląda całkiem jak Cell, tylko bez tych takich odstających części na głowie
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.539
Posty: 164
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.539
Posty: 164
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Od dziś dostępne dla posiadaczy edycji Ulltimate. Trochę na Avengersach się wzorowali, bo tak udekorowany hub, łysy, ciemny szef i motywy muzyczne ;o

Grafika mnie odrzuca, ale jeżeli chodzi o walkę... to jest bomba! Za grę odpowiada Spike Chunshoft, a więc ci od DBZ BT, to widać i czuć w jej feelingu. W serii Xeno walki offline to porażka, tutaj stare dobre BT gdzie przeciwnicy korzystają ze wszystkich ataków (przebudzeń, ultimate'ów itp) + możliwość ustawienia poziomu AI oraz starą dobrą możliwość obejrzenia powtórek

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.539
Posty: 164
Nie jest przypadkiem za bardzo efekciarsko podczas walk? Na demach (chyba z bety?) które widziałem, przez te wszystkie efekty momentami nie miałem pojęcia co, gdzie, kto, z kim, kiedy. Da radę to jakoś ustawić, czy może jak samemu się gra to nie jest tak źle?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No jak zaczną świecić, albo jak Naruto walnie ultimate to można się zdezorientować, pozostaje patrzeć na życie jak schodzi to znaczy, że cię dosięgło

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.539
Posty: 164
Od kilku dni bawię się i o ile jestem zachwycony walkami, tak cała reszta jest średnio-słaba. Polskie tłumaczenie jest beznadziejne, za dużo przerywników, walki w trybie fabularnym też... nie wiem, czy zależy to od wybrania frakcji, ale mam wrażenie że oni non stop mi wciskają Toguro do walki. W jednym rozdziale były trzy walki pod rząd z nim, później znowu on, teraz chyba w 4 albo 5 rozdziale znowu się pojawił... masakra. Ale, jako fan tych wszystkich tasiemców, gra sprawia mi ogromną frajdę. Graficznie jest ładnie i jak na filmikach idzie się pogubić z efektami, tak w praniu rzeczywiście jest o niebo lepiej. Po sieci emocje też są niezłe
nowakowski912
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 36
Dni na forum: 1.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 8
Skąd: India
Świetna gierka przypomina mi trochę gry z serii naruto.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Jump Force
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook