Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony bohater

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Temat istne banalny. Kto z One Piece jest Twoim ulubionym bohaterem i dlaczego.
Zapraszam do wypowiadania się

Jeśli chodzi o mnie, to moim ulubionym bohaterem jest Luffy. Kapitan Słomianych jest świetnym dowódcą, szuka przygód, nie boi się życia, nie poddaje się, jest szczery, zabawny, ale też odpowiedzialny. Dodatkowo spoko wygląda, ma zajefajny kapelusik i ogromną moc.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie powiedziałbym, żeby temat był taki banalny. W sumie temat może i tak, gorzej z odpowiedzią, bo w tej serii jest tyle bohaterów, że mi osobiście nawet ciężko wybrać ulubionych z danych grup czy załóg. Ale niewątpliwie w mojej czołówce są Shanks, Białowąsy, Mihawk, Zoro czy też Dragon, o którym w sumie niewiele wiadomo. Ich cechy wspólne chyba widać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 31.10.2011, 20:14
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Schowaj się, jeśli Luffy'ego nie lubisz

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Naturalnie, że lubię, ale mnie nie kręci, nie wyróżnia się specjalnie na tle głównych bohaterów innych serii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Do przeskoku czasowego moim ulubiencem byl Zoro, choc Sanji, a potem takze Luffy mocno mu deptali po pietach. Mam slabosc do samurajow, a takze do Kazuyi Nakaia, co z pewnoscia wplywa na ten wybor. Zoro wydaje mi sie bardzo poczciwym i w porzadku czlowiekiem, moze nie tak bystrym jak niektorzy inni (albo to mocno ukrywa), ale za to zupelnie pozbawionym falszu, konkretnym i posiadajacym wlasciwy kodeks moralny. Podoba mi sie tez jego flegmatyczny temperament, spokoj i opanowanie - choc, jak w przypadku takich ludzi, niektore bodzce potrafia go sprowokowac do bardzo szybkich reakcji.

Sanji ma klase i swietnie sie ubiera. Jest przyjacielem wszystkich kobiet i ma swoje zasady. Bardzo dynamiczna postac.

Luffy wspieral sie w moim rankingu coraz wyzej w miare trwania serii i mysle, ze na obecnym etapie znajduje w Top 3. Jego cudowna osobowosc zaczela wreszcie byc wyrazna, kiedy zostal oddzielony od towarzyszy - i wlasnie od momentu jego pojawienia sie na Kuja moja sympatia do niego bardzo mocno wzrosla. Impel Down oraz Marienford zrobily na mnie bardzo duze wrazenie i zblizyly mnie do Luffy'ego na poziomie emocjonalnym.

Po przeskoku czasowym moj Top 3 zaczal sie troche chwiac w posadach, bo nagle przestalam byc pewna, czy lubie Zoro tak bardzo jak wczesniej. Odnioslam wrazenie, ze dwa lata przerwy zmienily go najbardziej ze wszystkich Slomianych - mimo ze fizycznie zmienil sie chyba najmniej. "Nowy" Zoro wydaje mi sie znacznie chlodniejszym i bardziej obojetnym czlowiekiem, gdzies przepadla to jego wczesniejsza cudowna poczciwosc. Mam poczucie, ze obecnie zalezy mu jedynie na wlasnym celu oraz celu zalogi, wszystko inne przestalo miec jakiekolwiek znaczenie. Aktualnie ciezko mi sobie wyobrazic go sprzatajacego w kwaterze marynarki czy zajmujacego sie dzieciakami. Mam nadzieje, ze sie myle i ze "dawny" Zoro wroci - jestem z historia na etapie Punk Hazardu, wiec przede mna jeszcze 200 odcinkow. Z drugiej strony jest tez mozliwe, ze w ktoryms momencie Luffy zostanie moim Numerem Jeden.

Nie liczac juz calej reszty Slomianych, ktorych lubie wszystkich bez wyjatku, wielka sympatia darze takze Garpa i Aokijiego, Ace'a, Hancock i Bon-chana. Prawda jest jednak taka, ze w One Piece da sie lubic zdecydowana wiekoszc postaci i znacznie latwiej jest chyba wymienic tych, ktorych sie nie cierpi.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Law - za osobowość, profesję, przeszłość i zwycięstwo moralne w walce z samym sobą.

Corazon. Rany julek, nie sądzę, bym kiedykolwiek wcześniej czuła tak wielki szacunek do postaci z m&a. Uosobienie bezinteresownej miłości oraz przykład czystej determinacji w dążeniu do celu. Człowiek, który nie zawahał się poświęcić wszystkiego dla drugiej osoby i odniósł miażdżące zwycięstwo. Ta postać i ta historia po prostu miażdży.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Moimi ulubionymi postaciami, bez względu na sagę / co się z daną postacią stało i inne rzeczy, zawsze będą Portgas D. Ace i Perona W One Piece jest tyle świetnych postaci (tych dobrych, i tych mniej ), że baaardzo trudna się na kogoś konkretniej zdecydować.
A z czarnych charakterów to chyba Czarnobrody zawsze będzie moim ulubieńcem
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubiony bohater
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook