Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 26, 27, 28  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
W każdym razie, czy gierka Xenoverse 2 jest w jakiś sposób hmm bardziej "kanoniczna" od pozostałych??? Wątpię.
Nie chodzi o grę jako taką. W następnym DLC mają dodać postacie Broliego i Gogetę i musi być ku temu jakiś powód. I to nie tylko to, bo przesłanki były już wcześniej, gdy w amerykańskich kinach postanowiono puścić dwa filmy DBZ - jeden o Brolim, a drugi z Gogetą.

Gogeta oczywiście mógłby pojawić się w czymś innym i stąd takie zainteresowanie, ale wszystko wskazuje na to, że będzie właśnie w filmie.

Przy okazji, z ubiegłego roku:
Obraz
Dragon Ball Z: The Real 4-D at Super Tenkaichi Budōkai


Widać pomysł siedział w głowach jeszcze wcześniej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Widać pomysł siedział w głowach jeszcze wcześniej.
Fakt faktem tego typu przesłanki pojawiały się niejednokrotnie w przeszłości jak chodzi o Super np. w momencie gdy dowiadujemy się o SSG w BoG to widzimy postać, która posiada kontury identyczne jak Vegeta (Vegetopodobny Yamoshi i to wręcz za bardzo) więc można było spekulować, że dołączy z nowym poziomem także do Goku... Było trochę tego.

Nie mniej czekam na kolejny trailer, który zdradzi coś więcej (obstawiam listopad. Tak na miesiąc przed oficjalną premierą). Jeśli pojawi się Gogeta to cóż... Będę się modlił żeby Goku nie odpalał UI w trakcie filmu.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
https://media.comicbook.com/2018/09/dragon-ball-ultra-instinct-gogeta-artwork-1133842.jpeg

Ja to bym się modlił, by to nie był Gogeta UI

Mnie ciekawi jak bardzo poturbowany zostanie Freezer w tej kinówce

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wygląda, że film będzie trwał 100 minut (mniej więcej).
https://twitter.com/Herms98/status/1047332736715776001

Katz napisał(a):
Ne wiem skąd to dokładnie, ale ponoć taki rozkład pojawił się się na stacjach metra w Tokio w ramach promocji filmu i pojawiły się plotki co tam robi BARDOCK
Podobno ma być w filmie, ale czy to dziwne? Raczej w jakiejś scenie z przeszłości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pierwszy trailer miał moc, a ten? Strasznie nijaki.

Legalniejszy link:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Może nie nijaki, ale nie urywa tyłka pod względem wizualnym ale cieakwi pod względem treści może oznaczać, że będzie sporo retrospekcji skoro 3/4 całego trailera pokazali właśnie je.


Podobno ma być w filmie, ale czy to dziwne? Raczej w jakiejś scenie z przeszłości.
Ale dziwne, że pokazali wszystkich dobrych i Bardocka, skoro to może być postać tylko z retrospekcji, może Akira go jakoś przywróci do życia, albo nie wiem. W Sumie DB minus wątek planety Vegeta urwał się po tym jak Gine i Bardock wyslałi Goku.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Zapowiada się super

no i dostaliśmy retcon również TVSpecial z Bardockiem, na ten z mangi DBMinus.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Freeza zgubił swój pancerz i tak śmiesznie wygląda trochę. Fajnie że będzie wątek z DB Minus, ale generalnie pierwszy trailer był dużo lepszy. No zobaczymy, dwa miesiące pozostało.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zrobiliśmy trailer z polskimi napisami:


Toei usunęło/sprywatyzowało film na swoim kanale. Już i tak poszedł w internet, więc to trochę bezsensowne działanie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Już tak szybko trailer :O? Obejrzałem nim Toei ściągnęło z YT, ale spodziewałem się kolejnego dopiero za miesiąc...

Indiger napisał(a):
Freeza zgubił swój pancerz i tak śmiesznie wygląda trochę
Jak świnka nieco... Taki różowiutki. Nie wiem o co chodzi z tą paletą kolorów... Może Tyran dorasta???

Katz napisał(a):
Ale dziwne, że pokazali wszystkich dobrych i Bardocka, skoro to może być postać tylko z retrospekcji, może Akira go jakoś przywróci do życia, albo nie wiem.
Oby nie aczkolwiek obawiam się, że w nowej serii może nastąpić jakieś spotkanie ojciec-syn w zaświatach...

Mam nadzieję, że w tym szaleństwie przy produkcji tego filmu nie zapomną, że Vegete i Goku dzieli prawie dekada i że wraz z Brolim cała trójka nie jest urodzona w tym samym momencie??? Strach się bać jeśli oś fabuły w jakiś sposób się o to oprze.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kenji Harima: 04.10.2018, 21:44
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Czyli od teraz Goku i Vegeta też są mlecznymi braćmi?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Vegeta i Goku dzieli prawie dekada
Zdecydowanie nie tak wiele. Poza tym mieliśmy ich już pokazanych w Dragon Ball Minus i w filmie będzie tak samo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Zdecydowanie nie tak wiele. Poza tym mieliśmy ich już pokazanych w Dragon Ball Minus i w filmie będzie tak samo.
No trochę przesadnie zaokrągliłem. Dopiero teraz obejrzałem ten przetłumaczony przez Was trailer (zacnie swoją drogą), bo nie byłem pewny, czy dobrze zrozumiałem. Powiem tylko tyle ...

Jakkolwiek teorie fanów się potwierdziły tj. jeszcze te z czasów pierwszego trailera, że prawdopodobnie czeka nas Minusowa wersja wydarzeń (no tak, w sumie dwie sceny z mangi i anime się powtarzają, choć nie w pełni tj. jak Goku i Bardock stykają się dłońmi przez szybę statku).
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W trailerach lubią naciągać fakty, więc nie przywiązywałbym takiej wagi do przedstawionej w nim informacji. Ufam, że w filmie nie okaże się, że urodzili się tego samego dnia, bo to niepotrzebne. Kilka lat różnicy to nadal podobny wiek, przede wszystkim to samo pokolenie.

Goku siedzi w inkubatorze, a Vegeta już zabija na obcych planetach i nie wygląda na trzylatka, więc różnica jest zaznaczona.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Mnie by się to podobało, że oni są równolatkami.
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.142
Posty: 48
Ale to była by już kolejna zmiana tego co zostało wcześniej ustalone. Nie rozumiem po co ciągle naginać i zmieniać uniwersum do potrzeb nowych serii/filmów. Całe uniwersum na tym cierpi bo w pewnym momencie nie wiadomo co jest prawdą a co fałszem i wszystko robi się niespójne. Wg Dragonballowej wiki różnica między Goku a Vegetą to ~5 lat (na podstawie databooków). Mam nadzieję, że w filmie będzie zachowany sens.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Toriyama ma prawo to zdefiniować na nowo, bo sam nigdy nie potwierdził tych danych, one nie pochodzą od niego.
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.142
Posty: 48
Właśnie nie wiem jak to z tym jest. Szczerze to myślałem, że należy to traktować jako oficjalne informacje. Przydało by się coś takiego - oficjalna książka przedstawiająca faktyczny stan uniwersum, wydarzenia, postacie, chronologia. Wiadomo by było co jest spinoffem, fillerem, kanonem
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook