Forum Dragon Ball Nao

» [Gra] Naruto to Boruto: Shinobi Striker

KamiGoku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KamiGoku
Wiek: 27
Dni na forum: 1.107
Posty: 6
Nie widziałem jeszcze tematu o tej grze, a było o niej dość głośno i chyba warto powiedzieć parę zdań

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to najnowsza gra od Bandai Namco w uniwersum Naruto, w której gracz otrzymuje możliwość stworzenia swojego własnego bohatera (podobnie jak w Xenoverse), a następnie walczy z innymi graczami w walkach 4 na 4. Oczywiście istnieje możliwość gry klasycznymi postaciami znanymi z serii, ale kto by tam nie chciał stworzyć swojego własnego avatara Shinobi .

Gracze do wyboru mają różne tryby gry, od klasycznego deathmatchu, poprzez przejmowanie flagi, kończąc na polowaniu na bossa drużyny przeciwnej. Ponadto można wziąć udział w misjach co-op, które przypominają standardowe misje wykonywane przez drużyny Shinobi (do czego wstępnie był szkolony Naruto i jego drużyna). Mogą to być misje na odnalezienie jakiegoś przedmiotu unikając pułapek, lub po prostu kasacja albo eskorta konkretnego NPC.

Nie jest to Xenoverse, bardziej skupia się na rozgrywce PVP. Na uwage zasługuje ogromna ilość ninjutsu z których możemy korzystać i przede wszystkim "dowolność" w poruszaniu się. Możemy biegać po ścianach i po czym tam tylko chcemy. Każda postać ma swój typ (Atak, Range, Heal i Defense), pełni inną rolę w drużynie i gra się nią trochę inaczej.

Jak to oczywiście przy grach od Bandai Namco bywa, możemy się spodziewać miliona DLC z różnymi postaciami, strojami i innymi świecidełkami za 4 dolce icz.

Ktoś grał? Zapraszam do dyskusji

Wikia: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Galeria: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Trailer: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Gra] Naruto to Boruto: Shinobi Striker
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook