Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Dragon Ball Super: Broly w Wielkiej Brytanii

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No to pewnie niebawem MangaUK wyda ten film na DVD, tak jak poprzednie. A my Polacy z naszym ubogim rynkiem wydawniczym ,tradycjyjnie w tzw' "ciemnej dupie daleko za murzynami". Ech...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Wyda dopiero za pół roku jak w japonii wydadzą nie wcześniej


a ja polecę do UK jak tylko ogłoszą konkretną datę
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Hayato, toć dotarło DBS do Polski i w formie mangi i anime... skończ już jączyć.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
toć dotarło DBS do Polski i w formie mangi i anime...
Ja o kinowkach pisze, o ktorej z reszta jest ten temat, a tych u nas nie wydano. Z reszta nie ma polskiego wydania DBS na DVD badz Blue-Ray.

Poza tym jezeli dubbingowany DBS w Polsacie spelnia Twoje oczekiwania...???

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Z kinówkami wiadomo jak jest nie od dzisiaj i nie tylko cierpi na tym DB, trza mieć nadzieje, że się coś w końcu ruszy i, że w dobie Netflixów prezej czy później te czy inne produkcje do nas zawitają.


Hayato napisał(a):
Poza tym jezeli dubbingowany DBS w Polsacie spelnia Twoje oczekiwania...???
Nie jest najgorszy i tak, dobrze, że jest. Dobrze, że mamy też swój mały wkład w DB mając swoją wersje.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
To w takim razie z niecierpliwością czekam na konkretne daty, by móc się wybrać na seans.
Tak natomiast promują DB w Nowym Jorku (reklama w samym centrum Manhattanu, niedaleko Times Square):
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 25.10.2018, 21:00
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Aż ludzie wychodzą z aut, żeby się przyjrzeć.

Cześć, eMate, dawno nie pisałeś

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Chcialbym taki widok u nas zobaczyc.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
w 2002 było nam dane oglądać w kinie filmy DBZ: Fuzja i DBZ: Atak Smoka z dubbingiem i nikt nie narzekał wtedy, to teraz jakby puścili film z Brolym, to bym się długo nie zastanawiał nawet jeśli miałby iść z dubbingiem.

a co do DBSuper z dubbingiem, to jest to ciut dziwne, skoro reszta anime ma lektora.

Jestem skłonny wierzyć, że jest to ruch podyktowany do szerszej dystrybucji na przykład filmu w kinie i tak był by on mimo wszystko z dubbingiem, bo chcieli by go puścić szerszej widowni (czytaj dzieci) niż ładować się w napisy i by poszli na niego w większości wierni fani serii.

A też jeśli by nie myśleli chociaż ciut od tym filmie, to głupotom jest pakować się w dubbing, który jest kosztowniejszy niż lektor.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Diablo2020 napisał(a):
i nikt nie narzekał wtedy,
Mow za siebie. Ja, gdy sie dowiedzialem, ze nie ma wyboru wersji jezykowej, plyte z filmami wywaliłem do smieci.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
ja miałem na VHS

a to wyszło na DVD... a nie czasem na Video CD?
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Diablo2020 napisał(a):
a to wyszło na DVD... a nie czasem na Video CD?
Na VCD nie wiem, ale na DVD na pewno.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
w czasach, w których wychodził u nas DB, dostęp do oryginalnej wersji był strasznie słaby... a jak już, to były to marnej jakości kopie RMVB.

a co do DBSuper, to na cyfrowym polsacie można włączyć napisy i oryginalną ścieżkę dźwiękową, więc nie ma co narzekać
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Diablo2020 napisał(a):
a co do DBSuper, to na cyfrowym polsacie można włączyć napisy i oryginalną ścieżkę dźwiękową, więc nie ma co narzekać
Jezeli tak to spoko. Mam tylko nadzieje, ze niczego nie cenzurowali tak jak to bylo w przypadku RTL7/TVN7 i serial jest w calosci.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
z tego co widać mamy wersję japońską... która sama w sobie i tak była ocenzurowana względem tego co się działo w DBZ... zresztą już DBKai został ocenzurowany w Japonii.

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Martwie sie raczej o nasze polskie normy kulturowe, ktore sa bardziej restrykcyjne niz te japonskie. Zwlaszcza w kwestii animacji, ktora w Polsce tradycyjnie uwazana jest raczej za produkt przeznaczony glownie dla dzieci.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Myślę, że nie będą cenzurowali, zresztą nie ma co w sumie cenzurować... niestety
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Dragon Ball Super: Broly w Wielkiej Brytanii
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook