Forum Dragon Ball Nao

» Pseudomanga By Ja.

MasterSweet
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 1.982
Posty: 41
Witam.
Tak jakoś postanowiłem zrobić fanpage'a na którym będę umieszczał nowe rozdziały związane z moją pseudomangą itd. jakby to kogoś zainteresowało to niech śledzi(Choć w to wątpie ). Będzie to shounen.

No więc tak. Podam parę informacji.
1. Fanpage - https://www.facebook.com/Rysownik-pseudoprof ... 534170436/
2. Rysunki w 1 rozdziale nie są najlepsze, ale wydaje mi się, że źle nie jest i oczywiście z biegiem czasu będę starał się je poprawiać i chyba i tak fabuła najważniejsza, nie rysunki
3. Tak jak pisałem, będzie to shonen, ale będzie przewijał się w nim również mały wątek miłosny i to nie w postaci gagów.
4. Historia na 99% będzie miała ok. 100 rozdziałów(jak nie więcej) ale nie jestem tego pewien, bo nie wiadomo jak to będzie z tym itd. ale ostrzegam, że zapewne będzie to tasiemiec.
5. Tutaj mały zarys fabuły:
Główny Bohater(najprawdopodobniej Miko, ale tego jeszcze nie wiem, bo mogą jeszcze dojść małe zmiany) pochodzi z rodziny profesjonalnych zabójców. Zostaje wylany z domu, ponieważ jest ładnie mówiąc beztalenciem. Przechodząc przez las zostaje zaatakowany przez tygrysa, który rozszarpuje go całego, ale na szczęście cudem udaje mu się przeżyć. Zostaje przypadkiem odnaleziony przez pewnego starca(Najprawdopodobniej będzie się nazywał Isao, ale tego również nie jestem pewien). Młody Miko sprzecza się z Isao, ale ten uświadamia mu pewne rzeczy i Isao zostaje jego mistrzem.
Mniej więcej tak to wygląda, wydaje mi się, że nie jest źle, ale później będzie lepiej.
6. Główny bohater ma 12 lat, wydaje mi się, że jest to najlepszy wiek, bo ma dużo czasu żeby się rozwinąć itd.
7. W 7 punkcie nie pozostaje mi nic innego jak tylko was zachęcić do czytania w wolnym czasie, dla relaksu czy coś, bo zapewniam was, że może nie będzie to coś pokroju Dragon Balla, One Piece'a czy innego Naruto, ale na pewno [ ort! ] nie będzie słabe.
8. Niestety nie posiadam jeszcze na tyle dużych umiejętności, aby dobrze posługiwać się piórem ze stalówką, więc pierwsze rozdziały niestety będą rysowane tylko ołówkiem, ale niech was to nie odstrasza, bo to raczej nie jest jakaś tragedia. W późniejszym czasie będę używał również pióra i pewnie na te rozdziały bez tuszu, również położe kiedyś tusz.

To już chyba tyle, wydaje mi się, że o niczym nie zapomniałem. Jakbyście mieli jakieś pytania tu zadawajcie je tutaj lub na fanpage'u na pewno odpowiem.

Jakby był to jakiś zły dział czy coś to proszę o przeniesienie, bo nie widziałem nigdzie nic związanego z tym
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Pseudomanga By Ja.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook