Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 26, 27, 28  
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Shounen napisał(a):
Wiadomo, skąd te zdjęcia? Pewnie właśnie z trailera, jeśli faktycznie będzie kolejny.
Jeszcze nie wiadomo, ale chyba właśnie z trailera. Domyślam się że po północy japońskiej się pojawi on.
Twitterowcy niektórzy już go widzieli (a przynajmniej tak to wygląda), ale coś nie chcą pokazać całości.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Ciekaw jestem czy będą pamiętać o tym, że to Piwus zlecił rozwalenie Vegety i jaki to będzie miało wpływ na fabułę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zapewne fragment z nowego trailera:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
nie mogę się doczekać coraz bardziej tego filmu

Jak nic lecę do Anglii jeśli nie będzie możliwości obejrzenia tego w naszym kraju

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie wygląda to zachęcająco. Zakładam, że w filmie będzie sporo bitki, ale to w niemałej części wygląda jak scenki z gry.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
A ja tam liczę na rozbudowanie warstwy fabularnej w końcu. Niby tak długo jesteśmy z tymi Saiyanami, a tak na prawdę nic o nich szczególnie nie wiemy.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
to CGI wygląda okropnie... ale liczę na dobrą zabawę na filmie i co tam ciekawego wymyślą w sprawie historii Saiyan.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zrobiliśmy trzeci trailer z polskimi napisami:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
oby go nie zabili i Broly dołączył do ekipy i w następnym filmie walczył razem z Goku i Vegetą przeciw Frizerowi i Coolerowi

Pomażyć można
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dlaczego mieliby walczyć przeciw Freezie, jak on już swój?

Tylko jedno mi się nasuwa po trailerze - gdzie ten Gogeta?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
MasterSweet
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 1.981
Posty: 41
Już po 2 trailerze miałem mieszane uczucia i no emocje spadły, a tu okazuje się,że czym nowszy trailer tym gorszy ;v No szkoda tego CGI , bo mieli tyle czasu i mogli to zrobić duużo lepiej. Teraz nadzieja tylko w historii, oby jej nie skiepścili.
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Indiger napisał(a):
Ciekaw jestem czy będą pamiętać o tym, że to Piwus zlecił rozwalenie Vegety i jaki to będzie miało wpływ na fabułę.
Scenka z Piwusem poniżającym króla Vegetę by się w filmie przydała. Była i w filmie 14, i w serialu, i w mandze.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Tylko ostatni kadr do poprawy, bo wygląda tandetnie. Ale czego innego spodziewać się po CGI?
Diablo2020 napisał(a):
to CGI wygląda okropnie... ale liczę na dobrą zabawę na filmie i co tam ciekawego wymyślą w sprawie historii Saiyan.
Przy pierwszym trailerze też trafiło się kilka takich "tandetnych" scenek. O np. ta (można powiększyć):

Obraz

trwa jakąś sekundę czyli wystarczającą ilość czasu by rzucało się w oczy. Wtedy nie wrzucałem żeby nie być postawiony w równym szeregu obok hejterków, którzy to swojego czasu oglądali każdy odcinek "Super" klatka po klatce, co by mankamenty wyłapać.

Co do samego CGI w tym trailerze -> E, nie jest tak źle. Może raptem kilka ujęć wygląda na żywcem wyjętych z "Dragon Ball FighterZ" (nie zdziwiłbym się nawet jakby ArcSys pomagał przy tej kinówce), ale nie ma tragedii. Nie wydaje się to aż tak rzutować na całość, choć no RoF dużo, dużo lepsze wrażenie sprawiał.

Polecam sobie zobaczyć dla porównania np. nowego Berserka. Tam to jest dopiero syf... Z drugiej strony jeśli produkt o którym napisałem doczekał się drugiego sezonu to znaczy, że są ludzie którym tego typu "kreska" odpowiada i może to zwiastować nowy, kijowy trend.

Indiger napisał(a):
A ja tam liczę na rozbudowanie warstwy fabularnej w końcu. Niby tak długo jesteśmy z tymi Saiyanami, a tak na prawdę nic o nich szczególnie nie wiemy.
Też mam taką nadzieję, ale może ona się okazać... niestety złudna. Niby nowy Broly, niby inny czas i miejsce akcji, gdzieś tam pomiędzy w tle Whis sobie lata więc kto wie, czy również troszkę nie powalczy sobie z "naturalnym" Saiya-jinem, niby Smocze Kule będą miały jakiś tam udział, ale jednak trzon fabuły zbliżony częściowo do pierwowzoru więc pozostaje pytanie, czy nie doczekamy się jednak filmu... wtórnego.

Dużo bredzą w tych zwiastunach o jakimś przeznaczeniu więc nie będę zaskoczony jeśli jedyną, nową informacją będzie to, że całą trójkę Saiyan łączy jakaś wspólna legenda/geny albo poszerzenie legendy o SSJ i tyle.

Jeszce jak Broli "przeciągał" Goku po lodowcu to z tym mi się skojarzyło

Obraz

Shounen napisał(a):
Tylko jedno mi się nasuwa po trailerze - gdzie ten Gogeta?
Powiada się, że dobry trailer nie zdradza najważniejszych aspektów fabuły Może ping pongi jeszcze na tyle zachowują autonomii w swoim rodzimym, przemyśle filmowym i nie papugują swoich okupantów akurat w tym zakresie tj. nie streszczają całego filmu w 30-sekundowej zapowiedzi.

Jakkolwiek pojawiły się pewne przesłanki w tym, co teraz mogliśmy obejrzeć (dokładnie to dwie), że być może Broli zostanie "ujarzmiony" w jakiś pokojowy sposób, a nie po prostu w bitce.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Powiada się, że dobry trailer nie zdradza najważniejszych aspektów fabuły Może ping pongi jeszcze na tyle zachowują autonomii w swoim rodzimym, przemyśle filmowym i nie papugują swoich okupantów akurat w tym zakresie tj. nie streszczają całego filmu w 30-sekundowej zapowiedzi.
Jasne, ze trailer nie powinien wiele zdradzać, ale do tej pory pokazywali wszystko z wyprzedzeniem bez zająknięcia, więc to dziwi.

Co do samego CGI w tym trailerze -> E, nie jest tak źle. Może raptem kilka ujęć wygląda na żywcem wyjętych z "Dragon Ball FighterZ"
O te kilka ujęć za dużo. Od lat CGI coraz śmielej wkracza w anime, ale to nijak nie poprawia jakości i nie wychodzi na dobre - po prostu jest tańsze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bili Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bili
Dni na forum: 4.417
Posty: 77
Ktoś tu się ubrał
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W zbroi mu zdecydowanie lepiej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
MasterSweet
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 1.981
Posty: 41
Ciekawe czy w reszcie też mu dodali, oby tak
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Od lat CGI coraz śmielej wkracza w anime, ale to nijak nie poprawia jakości i nie wychodzi na dobre - po prostu jest tańsze.
Ciesze się, że mamy taki sam wniosek. Ogólnie to jeden z powodów, dlaczego zarzuciłem anime kilka lat temu i skupiłem się głównie na mandze. Nie trawię polityki "siłowego" wyrabiania gustów, bo "kasa".

Wróćmy zatem do "korzeni"? Może byłoby jeszcze taniej... -> https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=q5lBF4Tn95k

A tak na poważnie... Skoro finanse są tak ważne to dlaczego studia anime tak bardzo wzbraniają się przed korzystaniem z dobrodziejstw internetu??? Jakaś płatna platforma pokroju YT z angielskim interfejsem + odcinki interesującego nas tytułu już z przygotowanymi napisami (tak, może być nawet z engrishem). Piractwa i tak nie unikną, a rozprawianie się z poszczególnymi ananaskami drogą sądową strat nie zwróci. W praktyce to często nie wychodzi.

Toei akurat na to stać (jeszcze akcje rosną z roku na rok), a przy obecnej technologii nie ma potrzeby wyrzucania kolejnej satelity na orbitę dla spokojnego, cyfrowego przekazu na drugiej półkuli i to z kilkumilionową widownią. Zresztą nie muszą tego puszczać na żywo, wystarczy upload odcinka w dniu emisji. Za rok 2015 (dla przypomnienia to Super było emitowane jakoś od lipca) samo Toei Animation miało dochód w wysokości 30 mln USD, a co dopiero Toei jako cała spółka akcyjna tj. Toei Company... Powiem tylko tyle, że 2x więcej niż Capcom, Konami i Square Enix razem wzięte, a należy pamiętać, że gry to jednak zdecydowanie bardziej produkt globalny.

Domyślam się, że emisja na rodzimym Fuji TV i ogólnie sprzedaż licencji poszczególnym telewizjom na świecie to bezpieczniejszy biznes, ale na dłuższą drogę to raczej droga donikąd?

Za DB sam bym płacił jeśli byłaby jakaś rozsądna cena tj. 5$ za odcinek z powiedzmy dwoma pasmami reklam podczas których podziwiałbym pomysłowość japońskich specjalistów od marketingu 10$ za epka bez reklam. Ewentualnie jakiś abonament. Płatność? Transakcja wiązana z PayPalem (żeby ludzie wpłat nie cofali. W nie wszystkich krajach niestety jest to możliwe do zastosowania).

A tak co mamy? Czajenie się na lewego streama w nocy (coś czego nie robię) albo na wrzutkę z Crunchyrolla, która też potem lata po całej sieci.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przecież Crunchyroll/Netflix/Amazon pełnią rolę właśnie tego, o czym piszesz. Czy nie?

Rzecz w tym, że technologiczna potęga Japonia jest zacofana, gdy chodzi o korzystanie z dobrodziejstw internetu. Mają swoje stare metody i nie będą się wychylać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook