Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Przecież Crunchyroll/Netflix/Amazon pełnią rolę właśnie tego, o czym piszesz. Czy nie?

Rzecz w tym, że technologiczna potęga Japonia jest zacofana, gdy chodzi o korzystanie z dobrodziejstw internetu. Mają swoje stare metody i nie będą się wychylać.
I tak i nie Jakby by to były w pełni japońskie platformy to idealnie, a tak prowizja ucieka do US. Osobiście kolekcjonuję "Super" w wersji Blu-Ray. Chyba dwa miesiące temu dokończyli już ostatnią sagę. Pewnie się zabiorę za rok za powtórne obejrzenie całej serii, ale na razie niech sobie ładnie stoi na półce.

Jeśli w Toei panują zasady jak w tradycyjnym, japońskim przedsiębiorstwie to nikt nawet nie ośmieli się wychylić z jakimś pomysłem
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Shounen napisał(a):
Jasne, ze trailer nie powinien wiele zdradzać, ale do tej pory pokazywali wszystko z wyprzedzeniem bez zająknięcia, więc to dziwi.
Serio? Przecież SSGSS pierwszy raz ujrzano dopiero w kinie i cały świat był ciekaw, bo nie ma nigdy CAMów z Japonii.
Czy źle to pamiętam?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fakt, ale mówisz o pokazach przedpremierowych. Tydzień przed oficjalną premierą niebieskie włosy pokazali m.in. w Jumpie i krótkim zwiastunie na YT. Ale racja, że długo tego nie ujawniali. Ten prapremierę ma już 14 listopada, więc wtedy wszystko się wyjaśni.

Kenji Harima napisał(a):
Jakby by to były w pełni japońskie platformy to idealnie, a tak prowizja ucieka do US. Osobiście kolekcjonuję "Super" w wersji Blu-Ray.
Chciałem pisać, że mogliby bezproblemowo i niskim kosztem (?) dodawać angielskie napisy do japońskich płyt BD, ale w sumie mogłoby to być uznane za robienie pod górkę dystrybutorowi w USA.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Mnie to zastanawia ta kolejność czerwonych włosów Vegety, bo w sumie hmm Goku miał czerwone i uzyskał niebieskie, a Vegeta wręcz na odwrót dostał niebieskie i uzyska czerwone

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Indiger napisał(a):
. Niby tak długo jesteśmy z tymi Saiyanami, a tak na prawdę nic o nich szczególnie nie wiemy.
Jak nie? Rosłe, brzydkie, brutalne, prymitywne i zarozumiałe. Czego chcieć więcej?



Diablo2020 napisał(a):
oby go nie zabili i Broly dołączył do ekipy i w następnym filmie walczył razem z Goku i Vegetą przeciw Frizerowi i Coolerowi

Pomażyć można
Obraz



Shounen napisał(a):
gdzie ten Gogeta?
…SSJ4SSJGSSJ.

Kenji Harima napisał(a):
poszerzenie legendy o SSJ i tyle.
a) Nasz Vegeta = tatuś (Król Vegeta) myślał, że synuś jest Legendarnym Super Saiyaninem, bo przecież koks zabijał Raditzów już jako szkrab i w ogóle cud-chłopiec, Herakles. Jak się zzenkaił, też uroił sobie, że jest ucieleśnieniem sławetnej klechdy.
b) Gokū = pierwszy osiwiał i, jak do tego doszło, Veggie myślał, że to on jest Legendarnym Super Saiyaninem.
c) Brolly = zielona kaka, która rodzi się raz na tysiąc lat, tj, prawdziwy LSSJ.

Ot i cała legenda. Wybaczcie spoiler.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
gregor94 napisał(a):
Serio? Przecież SSGSS pierwszy raz ujrzano dopiero w kinie i cały świat był ciekaw, bo nie ma nigdy CAMów z Japonii.
Czy źle to pamiętam?
Super Saiyan Blue pierwszy raz został pokazany na grafice z V-Jumpa i to przed premierą filmu.

Obraz

Dodano po 2 minutach
vegeta391 napisał(a):
Diablo2020 napisał(a):
oby go nie zabili i Broly dołączył do ekipy i w następnym filmie walczył razem z Goku i Vegetą przeciw Frizerowi i Coolerowi

Pomażyć można
Obraz
Niby czemu... Frizer to największy antagonista serii, więc nie zdziwię się jak na koniec znów go ubiją... no może nie w tym filmie, ale na pewno ubiją
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Diablo2020, ten skan pochodzi z V-Jumpa 6/2015, który wyszedł trzy dni (oficjalnie) po premierze filmu Ale racja. Rzeczywiście nową formę poznaliśmy wcześniej za sprawą Weekly Shonen Jumpa, a jeszcze przed jego wydaniem odbył się przedpremierowy pokaz filmu, z którego dostaliśmy relacje, ze taka forma będzie + była jakaś wystawa figurek i tam pokazali figurki z niebieskimi włosami.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Rzeczywiście, zapomniałem o tym i pomyliły mi się magazyny.
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Chyba najnudniejsza piosenka ze wszystkich kinówek... w ogóle nie czuć w niej klimatu DB

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Może do filmu będzie pasować? To i tak tylko na napisy końcowe.

Klimatu DB nie czuć od wszystkiego, co było po DBZ. Chyba że człowiek się przyzwyczai do nowych wykonawców - wtedy poczuje.

Diablo2020 napisał(a):
Niby czemu... Frizer to największy antagonista serii, więc nie zdziwię się jak na koniec znów go ubiją... no może nie w tym filmie, ale na pewno ubiją
Byli i przed nim tacy najwięksi antagoniści. Zwykle wystarczała jedna saga na ich resocjalizację. Freeza i tak długo się opiera.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Shounen napisał(a):
Byli i przed nim tacy najwięksi antagoniści. Zwykle wystarczała jedna saga na ich resocjalizację. Freeza i tak długo się opiera.
Myślę, że Freeza będzie się opierał... bo coś mi się wydaje, że to on naśle w jakiś sposób Brolyego na Goku i Vegetę.

Już nie mogę się filmu doczekać
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
a) Nasz Vegeta = tatuś (Król Vegeta) myślał, że synuś jest Legendarnym Super Saiyaninem, bo przecież koks zabijał Raditzów już jako szkrab i w ogóle cud-chłopiec, Herakles. Jak się zzenkaił, też uroił sobie, że jest ucieleśnieniem sławetnej klechdy.
b) Gokū = pierwszy osiwiał i, jak do tego doszło, Veggie myślał, że to on jest Legendarnym Super Saiyaninem.
c) Brolly = zielona kaka, która rodzi się raz na tysiąc lat, tj, prawdziwy LSSJ.

Ot i cała legenda. Wybaczcie spoiler.
Panie, ale to już akurat wiemy , a przynajmniej możemy się spodziewać i dostaniemy tego „oficjalne” potwierdzenie. Sęk w tym, że obok LSSJ mamy też SSG (nie chodzi mi o formę tylko status) i byłoby niby ok gdyby nie to, że Vegeta (i technicznie Mirai Trunks) też nim jest. Zresztą jakby nie patrzeć to Goku i Vegeta są w jakiś sposób hm "specjalni", bo wątpię by Nappusie i inne Raditze nawet przy najszczerszych chęciach i sprzyjających okolicznościach takich jak wcześniej wymieniona dwójka osiągnęły coś więcej niż SSJ2. Wydaje mi się, że to nie jest przypadek, same zwiastuny delikatnie to sugerują. Skoro już grzebiemy w przeszłości to miło by było się dowiedzieć coś więcej niż tylko obejrzeć zekranizowany DB Minus z bonusem w postaci historii Broliego + dowiedzieć się, że ten "wygnany" to ten właśnie legendarny.

Może już za mocno spekuluje i za dużo oczekuje od serii, która jednak jest przeznaczona do kategorii wiekowej 8+, ale człowiek zawsze ma nadzieję, że będzie jakieś zaskoczenie, bo potencjał jest. Przy Monace się zdziwiłem, głupio, ale jednak

Swoją drogą co z Brolim w spódnicy tzn. Kale? Ona na pierwszy rzut oka też zdawała się być LSSJ, ale jak zaczęli kombinować z nazewnictwem jej poziomów na art bookach i pozostałych materiałach to okazuje się, że i owszem jest mocno OP w stosunku do pobratymców (ot taki genotyp. Nawet nie wybryk natury), ale jednak nie legenda.

Diablo2020 napisał(a):
Niby czemu... Frizer to największy antagonista serii, więc nie zdziwię się jak na koniec znów go ubiją... no może nie w tym filmie, ale na pewno ubiją
Dalej utrzymuje to, co pisałem w temacie nt. przyszłości Frizera. Zabijać go po raz czwarty trochę bez sensu, bo ile można (wydarzenia na Namek liczę jako pierwszą śmierć), a rehabilitować największego sadystę w serii jeszcze gorzej więc pozostaje nowa rola -> bóg zniszczenia.

Twórcy mają spokój już na amen, a sama postać realizuje przynajmniej dwa największe pragnienia:
1) Zdobywa prawie nieograniczoną władzę.
2) Zyskuje nieśmiertelność.

Wilk syty i owca cała.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Raditz jest najbardziej niedocenianym potencjałem. On byłby również silniejszy od Vegety, jestem tego pewny.
MasterSweet
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 1.981
Posty: 41
To prawda. W końcu jako pierwszy osiągnął SSJ3.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Dobra, to robimy zakłady, kto pierwszy straci koszulkę, Goku czy Vegeta ?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Potencjalne spoilery z filmu (trzeba je również traktować z przymrużeniem oka), a oto najważniejsze z nich:

#1) Gogeta kontra Broly potwierdzone
#2) Część filmu rozgrywa się w innym wymiarze gdzie wojownicy mogą szaleć do woli
#3) Piccolo pomoże Goku nauczyć Vegetę Fusion Dance
#4) Piwus nie walczy, będzie opiekował się dziećmi (?)
#5) Whis walczy z Brolym by go rozproszyć (pewnie będzie to w momencie wykonywania Fusion Dance)
#6) Broly ma mieć więcej osobowości niż w poprzednich filmach
#7) Frizer wypowiada życzenie przed smokiem, ale nie chodzi o nieśmiertelność
#8 ) W momencie gdy Gogeta ma zabić Brolyego Chilai wypowiada w ostatniej chwili życzenie i prosi Shenrona o uratowanie Brolyego
#9) Nie wiadomo co dzieje się z Chilai i Brolym po zniknięciu, ale daje to otwarte drzwi na kolejne historie

https://www.db-z.com/dragon-ball-super-broly ... 9oe_s8PAWM
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie zdziwiłbym się chyba, gdyby życzenie Freezy okazało się takie samo jak w filmiku z Tokyo Skytree, czyli poznać sekret mocy Saiyan.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Shounen napisał(a):
Nie zdziwiłbym się chyba, gdyby życzenie Freezy okazało się takie samo jak w filmiku z Tokyo Skytree, czyli poznać sekret mocy Saiyan.
w sumie to też nie.

ale moja teoria, że Broly przeżyje też się sprawdzi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook