Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Rok rządu PiS

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Shounen napisał(a):
Przecież PiS nie chce wychodzić z UE.
Błąd
Shounen napisał(a):
Tak samo nie chce wojny z Rosją.
Z racji, że jesteśmy pod kuratelą amerykańską, zyganie do Rosji i popieranie Ukrainy w ciemno to zapewne prikazy z Waszyngtonu.
Shounen napisał(a):
I wielu innych nieopłacalnych rzeczy, którymi od lat straszy opozycja.
Opozycja to straszy przede wszystkim własną głupotą, kretynizmem, patologią, groźnymi zaburzeniami psychicznymi, hipokryzją, niedouczeniem, ignorancją, polonofobią, antypolonizmem, sowiecką mentalnością, oszukaństwem, bandytyzmem, złodziejstwem, żałosną służalczością, degrengoladą i skrajną degeneracją umysłowo-intelektualną.
Shounen napisał(a):
Od niezgadzania się w niektórych kwestiach do wychodzenia daleka droga. Co innego oczywiście, gdyby było poparcie obywateli.
Jak bolszewia brukselska będzie kontynuowała swoje idiotyczne działania wobec Polski i Węgier, to z tym poparciem różnie może być. Zależy to też od tego, na ile konkretny jest nasz sojusz z USA. Jak nam pozwolą harcować, to może się trochę postawimy.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Musashi Miyamoto: 03.06.2017, 15:20
VaperzVegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.571
Posty: 24
Pis to partia ludzi konkretnych, a nie nastawionych na okradanie majątku państwa Polskiego oraz oszukiwanie narodu i pomawianie za granicą. Dotychczasowe partie rządzące to liżące dupy pieski niemieckie. Pis ma plusa, za to że się stawia i robi swoje. Co do romansu z USA, nie byłby możliwy gdyby wygrała Pani Clinton. USA jako mocarstwo ma na celu podporządkowanie, a nawet zniszczenie UE. Kontakty z Chinami, Pis wie co robi, tylko to rozdawnictwo irytuje mnie ale pewnie jest to jakiś element strategi Pis.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Odpowiadam Madao i Kojiro.

1. PiS nie chce wychodzić z Unii Europejskiej, tak samo nie chce tego Jarosław Kaczyński. To argument opozycji z gatunku tych emocjonalnych: "Patrzcie, wyprowadzają nas z Europy na Białoruś". Nic więcej. Politycy PiS, jakkolwiek wyrobili się przez 8 lat robienia w opozycji (choć po kilku miesiącach zaczęli popełniać masakryczne wręcz błędy i głupawki pijarowe) i od standardu buraków i wsioków jakimi byli (a byli i to bardzo) przebili w swoim ogarnięciu i profesjonalizmie starannie pucowaną przez lata platforemkę o dobre dwie długości. Jednak nie wyrobili się na tyle, by nabrać w polityce jakiegoś pragmatyzmu. Nadal podchodzą do niej w sposób idealistyczny, toteż Unia jest uważana, za koncept w założeniu dobry i konieczny, z tą różnicą, że dostrzegają jakieś nierówności między członkami, czego Platforma nie dostrzegała nigdy, bo w ich wizji Polska weszła do Unii po to by usiąść w kącie i całować po piętach jak coś Niemcy rzucą. Polska, w założeniu PiSu, musi być w Unii, bo Rosja, bo dopłaty, bo subwencje i fundusz strukturalny, bo umowa handlowa itd. Zwłaszcza dlatego, że Rosja. Pultanie opozycji bierze się z tego, że PiS pozwolił sobie na to, by Polska w ramach Unii Europejskiej podniosła głowę, a że towarzyszą temu pewne sukcesy gospodarcze to tych jurgieltników boli podwójnie. Wierzą w to, że Unia może funkcjonować jako klub państw europejskich, w których ci ważniejsi pod naporem polskich inicjatyw, zrzekną się ambicji kontrolowania tych mniej ważnych. To tak nie działa, bo sama geneza przyjęcia Polski do Unii nie leżała w chęci pomocy i poddźwignięcia Polski, tylko pacyfikacji gospodarki i wpływów Polski oraz reszty wschodu. Nie ma szans. Polska powinna Unię traktować wyłącznie instrumentalnie, z buta jak kundla. PiS do tego nie jest zdolny, bo w Unię generalnie wierzy. Zwłaszcza dlatego że Rosja obok. Osobną kwestią jest także poparcie społeczne. Cieszy to, że coraz więcej ludzi przestaje bezkrytycznie patrzeć na Unię, ale w tym całym tłumie eurosceptyków i wsteczników, którymi straszy opozycja, większość nadal stanowią ci, którzy uważają, że musimy być w Unii, ale takiej dobrej Unii, nie takiej zdominowanej przez Niemcy.

2. Wojny z Rosją nie chce. Tak samo wojny z Rosją generalnie nie chce Trump, choć on okazał się być bardziej agresywny w stosunku do Rosji niż zakładano. Gra toczy się o zmuszenie Rosji do zerwania swojego "sojuszu" z Chinami. Sojusz w cudzysłowie, bo ta relacja przypomina wasalizację a nie sojusz jako taki. Ale osobną kwestią jest to, że w razie jakby się to nieszczęście wydarzyło, to z automatu Polska idzie na handel, a jeśli to będzie za słaba oferta to z Polski robi się front. Nie chodzi wyłącznie o stosunek USA do Polski tylko, po prostu, o nasze członkowe położenie. Sam stosunek USA do Polski generalnie się nieco poprawił. Trump, jaki by nie był, to jednak człowiek o pewnym poziomie moralności, w odróżnieniu od zideologizowanego lewusa Obamy, który w Polsce widział bandę rozwydrzonych katolickich lokalsów, których trzeba uczyć cywilizacji poprzez fundację Sorosa. To że Trump jest prostym chłopem, który wszystko dzieli na białe-czarne/dobre-złe działa na naszą korzyść. Trzeba to wykorzystać, bo stoimy po tej samej stronie skali dobro-zło, po której on stoi. A że w dodatku Macron i Merkel zrobili nam ten prezent, że zaczęli mu fikać, to po prostu nas obliguje do tego, by to wykorzystać. USA zmieniły się na naszą korzyść, czego nie można powiedzieć, bo Wielkiej Brytanii, bo tam panuje od 1815 roku konsensus zakładający, że z punktu widzenia interesów brytyjskich państwo polskie powinno w ogóle nie istnieć. Dlatego uważam że Stany Zjednoczone, przy obecnej koniunkturze, mogą być dla nas parasolem ochronnym przed brytyjsko-rosyjskimi knowaniami. Niestety musimy pamiętać, że o ile poprzednia władza była zwyczajnie antypolska i gotowa sprzedać Polskę każdemu kto im zapłaci, to obecna jest już co prawda polska, ale za to doktrynalnie anglofilska. Anglofilia nas prawie zabiła w 1939 i rząd, porównywany i sam zresztą odwołujący się do tradycji sanacji, nie wyciągnął z tego żadnych wniosków. Jest więc jasne, że w razie wojny z Rosją nikt nas nawet nie musi rzucać na front, bo władza rzuci nas sama w imię przyjaźni z Anglią.

3. Kampania ideologiczna przeciwko Polsce i Węgrom to w zasadzie plus dla nas. Bo działa mobilizująco na naród, a do tego niesie ze sobą szansę na wybudzenie jakiejś kolejnej partii narodu z letargu. Nie wszystkich oczywiście, bo nie oszukujmy się, ok. 20% ludności jest nieodwracalnie zaczadzonych. Zresztą, opozycja krajowa, ani zagraniczne instytucje, autorytety i przekaziory nie uczą się na błędach. Dlaczego wśród Polaków, zwłaszcza młodzieży, obserwuje się konserwatywną reakcję? Szło zajebiście, lokalsi w kraju przywiślańskim byli już w zasadzie wynarodowieni, sprowadzeni do poziomu machania flagą na meczu. Paraprawica w postaci PiS (para w sensie, że jakby chcieli a nie mogli) była w szczycie swojego zburaczenia i zbuldupienia, a prawicowy plankton wolnościowy i narodowy błąkał po starych remizach organizując spotkania dla 10 osób. Spodobało się to i postanowili ostatecznie przykręcić śrubę, wsadzić flagę w gówno, przybić fiut do krzyża itd. W tym momencie coś pękło, dla ludzi, zwłaszcza młodych, to było za wiele. Agora i niemieckie media polskojęzyczne postanowiły odpowiedzieć wzmożoną aktywnością zamiast taktycznym wycofaniem i udobruchaniem Polaków i tak się wszystko zapętla do dziś. W Niemczech media sugerują, że z Polską trzeba ostrożnie, trzeba zrozumieć, wykazać cierpliwość itd., ale polscy jurgieltnicy w pokrętny sposób buntują się przeciwko niemieckim patronom i grają dalej w tę samą grę.

Których polityków PiSu najbardziej lubicie, a którzy wam grają na nerwach?
Ulubieni: Ryszard Legutko (chociaż to PE, za logiczny rozbiór umysłów Schulza, Timmermansa i Verhofstadta), Dominik Tarczyński (za coś co nazywam pozytywnym penerstwem), Małgorzata Wassermann (za jazdę w komisji po świadkach i Brejzie z PO), Antoni Macierewicz (trzeba przyznać, że ma w sobie coś z szaleńca, ale takiego skurczybyka trzeba, choć szkoda tej błazeńskiej historii z Misiewiczem), Jarosław Kaczyński (nie lubię jego wizji Polski, ale wypada docenić to, jakim jest politycznym intrygantem - obecnie lepszego w Polsce nie ma i zaryzykowałbym stwierdzenie, że pod tym względem jest w światowej czołówce).
Nie lubię: Witold Waszczykowski (za rok trzymania amb. Schnepfa w Waszyngtonie, za ciągłe trzymanie amb. Piekły w Kijowie, generalnie za mizerotę), Ryszard Czarnecki (za faflunienie się i generalnie za nisko poziom), Jacek Sasin (za ogólną lipę i kretyńskie tłumaczenie się po wtopie projektu aglomeracji warszawskiej - tłumaczenie na poziomie Petru), Marek Suski (nic do niego nie mam, ale jest słabym punktem komisji ds. Amber Gold), Łukasz Zbonikowski (kto z Włocławka ten wie - generalnie PiS jako całość traci w oczach tym, żę przyjął go do klubu poselskiego) i moja faworytka Joanna Lichocka (oszołom level Pawłowicz*~^~).

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Al Ed Upek napisał(a):
1.
Ja uważam, że nasze harcowanie będzie wprost proporcjonalne do siły sojuszu z USA i interesami z innymi mocarstwami nie związanymi z Niemcami/UE/Rosją.
Al Ed Upek napisał(a):
"Patrzcie, wyprowadzają nas z Europy na Białoruś"
To jest rasizm i dyskryminacja Białorusinów. Hejt stopy i inne części ciała dawno się tym powinny zająć.
Al Ed Upek napisał(a):
2.
Ja się zastanawiam, na ile Amerykanie są zdeterminowani, aby Rosję na swoją stronę przeciągnąć. Czy posuną się do lokalnego konfliktu? Czy sprzedadzą nas Ruskim? Żeby tak zrobić, musieliby jakąś antypolską kampanię rozkręcić, co by świat nas bardziej znienawidził - tu wiadomy naród służy pomocą. To by była katastrofa kompletna. Scenariusz rozbiorowy i permanenta utrata szansy na jakąkolwiek suwerenność. Moja koncepcja jest taka: Chwalić USA, pierdzielić na okrągło: Sojusz, przyjaźń i współpraca z USA - gwarancją bezpieczeństwa i rozwoju Polski Jednocześnie ograniczać retorykę antyrosyjską i robić interesy z Chińczykami i innymi mocarstwami, które po nawiązaniu jakiejś konkretnej współpracy, dbałyby o to, aby tu był porządek. Powołać jakąś specjalną grupę najlepszych ekspertów do reklamowania Polski na Zachodzie, prowadzenia konkretnej wreszcie polityki historycznej. Tłumaczenia już istniejących dzieł na angielski i dystrybuowania ich w USA i Europie.

Tylko kto i za co to zrobi? Kto nam na to pozwoli? Tutaj mamy problem.

Zachód ogólnie ma nas w dupie (z Anglią na czele). Dyskutowanie z ich klasą polityczną sensu nie ma. Jak już, to trzeba mówić do ludzi. Kampanie internetowe i ćwierkanie z naszego klucza, tylko po angielsku! Są na zachodzie redakcje, które robią kawał dobrej roboty (polecam poczytać Infowars i Breitbart News - Polskę tam pod niebiosa wychwalają). Tak więc specać się, tłitować, komentować, na języki tłumaczyć naszą propagandę i rozsyłać po świecie. Tyle możemy zrobić, a jak się nas zbierze odpowiednia grupa, to będzie całkiem dużo, w ogólnym rozrachunku.

Jak się komuś nie chce, to potem nie marudzić, że bida, głód i wojna. Maszerować pokornie i zdychać.
Al Ed Upek napisał(a):
3.
Niech Unia ciśnie jeszcze bardziej. Zgadzam się, że to pomoże. Tendencje wśród naszej młodzieży są dobre - w tym w Europie na pewno królujemy. Jedyny problem jest taki, że wielu liderów woli szczuć na siebie nawzajem, zamiast się skoncentrować na prawdziwych zagrożeniach. Mam nadzieję, że nam się projekt o głupotę nie rozpieprzy.
Al Ed Upek napisał(a):
Ulubieni: Ryszard Legutko (chociaż to PE, za logiczny rozbiór umysłów Schulza, Timmermansa i Verhofstadta), Dominik Tarczyński (za coś co nazywam pozytywnym penerstwem), Małgorzata Wassermann (za jazdę w komisji po świadkach i Brejzie z PO), Antoni Macierewicz (trzeba przyznać, że ma w sobie coś z szaleńca, ale takiego skurczybyka trzeba, choć szkoda tej błazeńskiej historii z Misiewiczem), Jarosław Kaczyński (nie lubię jego wizji Polski, ale wypada docenić to, jakim jest politycznym intrygantem - obecnie lepszego w Polsce nie ma i zaryzykowałbym stwierdzenie, że pod tym względem jest w światowej czołówce).
Nie lubię: Witold Waszczykowski (za rok trzymania amb. Schnepfa w Waszyngtonie, za ciągłe trzymanie amb. Piekły w Kijowie, generalnie za mizerotę), Ryszard Czarnecki (za faflunienie się i generalnie za nisko poziom), Jacek Sasin (za ogólną lipę i kretyńskie tłumaczenie się po wtopie projektu aglomeracji warszawskiej - tłumaczenie na poziomie Petru), Marek Suski (nic do niego nie mam, ale jest słabym punktem komisji ds. Amber Gold), Łukasz Zbonikowski (kto z Włocławka ten wie - generalnie PiS jako całość traci w oczach tym, żę przyjął go do klubu poselskiego) i moja faworytka Joanna Lichocka (oszołom level Pawłowicz*~^~).
Ja ostatnio Tarczyńskiego słuchałem i dołączył do mojej listy wymiataczy. Co do Macierewicza, Michalkiewicz kiedyś mówił, że zna go z czasów konspiracji, i uważa go za człowieka odważnego - może właśnie tą odwagę mylimy z szaleństwem.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Trump jest pozbawiony wszelkiej moralności, w Biblii jest napisane nie morduj, a ten sobie w żołnierzyki się bawi, w dupie ma ludzkie życie, bo inaczej jedyne strzelanie byłoby w grze cs: go.
Dlaczego wśród Polaków, zwłaszcza młodzieży, obserwuje się konserwatywną reakcję
jest jedynie u niektórych moda na żołnierzy zaklętych i nic poza tym...zabijanie dzieci, czy in vitro (zabawa w Boga) mają dalej ogromne poparcie wśród młodzieży.

Tarczyński - cienki antywolnościowy bolek, co cenzuruje swój twitter.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kojirō Sasaki napisał(a):
Ja się zastanawiam, na ile Amerykanie są zdeterminowani, aby Rosję na swoją stronę przeciągnąć. Czy posuną się do lokalnego konfliktu? Czy sprzedadzą nas Ruskim? Żeby tak zrobić, musieliby jakąś antypolską kampanię rozkręcić, co by świat nas bardziej znienawidził - tu wiadomy naród służy pomocą. To by była katastrofa kompletna. Scenariusz rozbiorowy i permanenta utrata szansy na jakąkolwiek suwerenność. Moja koncepcja jest taka: Chwalić USA, pierdzielić na okrągło: Sojusz, przyjaźń i współpraca z USA - gwarancją bezpieczeństwa i rozwoju Polski Jednocześnie ograniczać retorykę antyrosyjską i robić interesy z Chińczykami i innymi mocarstwami, które po nawiązaniu jakiejś konkretnej współpracy, dbałyby o to, aby tu był porządek. Powołać jakąś specjalną grupę najlepszych ekspertów do reklamowania Polski na Zachodzie, prowadzenia konkretnej wreszcie polityki historycznej. Tłumaczenia już istniejących dzieł na angielski i dystrybuowania ich w USA i Europie.

Tylko kto i za co to zrobi? Kto nam na to pozwoli? Tutaj mamy problem.

Zachód ogólnie ma nas w dupie (z Anglią na czele). Dyskutowanie z ich klasą polityczną sensu nie ma. Jak już, to trzeba mówić do ludzi. Kampanie internetowe i ćwierkanie z naszego klucza, tylko po angielsku! Są na zachodzie redakcje, które robią kawał dobrej roboty (polecam poczytać Infowars i Breitbart News - Polskę tam pod niebiosa wychwalają). Tak więc specać się, tłitować, komentować, na języki tłumaczyć naszą propagandę i rozsyłać po świecie. Tyle możemy zrobić, a jak się nas zbierze odpowiednia grupa, to będzie całkiem dużo, w ogólnym rozrachunku.
Nie wiem na ile Ameryka jest zdeterminowana, na co i gdzie ma swoje granice. Trudno to ocenić, bo trudno tak naprawdę wiedzieć, gdzie Trump się kończy a zaczynają ci, na których jest za chudy. Wiadomo, że wiz Polsce nie zniesie (zresztą w dupie to mam), osobiście autorytetem prezydenta USA nie wypowie się przeciw polskim obozom (co najwyżej się nie będzie mylił i powie nowemu szefowi CIA by ten też się nie mylił), ale w obecnej sytuacji możemy z większym optymizmem wiązać naszą przyszłość z USA niż to było w czasach Obamy.

Co do ćwierkania to jest fajna trollzabawa, ale tak naprawdę nieskuteczna. Tak samo komentarze na breitbarcie. Czytają to tylko ci, którzy już są przekonani, bo to portal niszowy dla alt-rightów. Polityce zachodni też oleją propsy na Polskę, bo te propsy zginą w potoku 35k gównianych komentarzy jakie są pod notkami na twitterze. Twitterem można się bawić na krajowym podwórku, tu ma znaczenie, na eksport z naszego położenia nie działa. To czego naprawdę potrzebujemy jest Poland Today. Russia Today sprawiła, ze Rosja jest postrzegana jako konserwatywna oaza, która obroni świat przed potokiem lewactwa, co niestety łyknęło dużo Polaków. Prawda jest taka, że Rosja po prostu odruchowo "nie lubi pedalstwa" i na tym kończy się ich konserwatyzm. Poziom moralnego zgnojenia tego kraju, ich degrengolady, pijaństwa, zaćpania jest nie do pojęcia z naszej perspektywy. Ten naród po prostu zdycha i jest przez lokalne kaukaskie muslimstwo walony w dupsko. Putin groźnie wygląda, groźnie mówi, używa siły, ale Rosja i tak odnotowuje regres. Muzułmanów jest tam coraz więcej czują się coraz pewniej, a będzie jeszcze gorzej jak im pęknie porozumienie z Czeczenią, które póki co gwarantują rządy Kadyrowa. Powinniśmy przełamać monopol Rosji na wizerunek państwa i narodu konserwatywnego. Przyszłość jest w nas, a nie w tych zapitych oflunach. Co z tego, że są agresywni i w 10 rozwalą jakiś lokalny gang, skoro w ciągu roku 3 z nich spadnie z jakiejś wieży, 2 zabije się na drodze, 1 się zapije, 1 utopi, 1 zacznie zażywać krokodila. Dzięki Russia Today Zachód wierzy, że Rosja jest krajem ułożonych, konsekwentnych patriotów i konserwatystów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Ćwierkanie z naszego klucza odnosi się do używania WSZYSTKICH możliwości rozpowszechniania polskiej propagandy na świecie. Dotyczy to książek, filmów, muzyki, różnych publikacji, filmów dokumentalnych, tłumaczenia na angielski wszystkiego co się da i wpychania wszędzie gdzie się da. Zaangażowane mają być instytucje państwowe. Twittery, youtuby i facebooki to tylko dodatek.

Jeśli chodzi o Rosję, myślę, że zyganie i fikanie do upadającego mocarstwa atomowego nie ma kompletnie sensu, a jak to ze zdychającymi organizmami bywa, mogą zacząć wykonywać gwałtowne, niekontrolowane ruchy. Po prostu nie karmić trolla. Do czego nam większa nienawiść Rosjan do Polaków?

Historię to my mamy akurat konkretną. Jak by to zachodzie odpowiednio pokazać, to by ludziom się na bank spodobało. Tylko jak to zrobić? Masz jakieś koncepcje? Z naszym obecnym państwem teoretycznym nie ma raczej na to zbyt dużych szans.

Kuźwa, chętnie bym zapodał znajomym z zachodu filmy Grzegorza Brauna i inne polskie dokumenty typu Gry wojenne, Wrzesień 39, Pachołki Rosji, po angielsku Nie mówiąc o książkach Michalkiewicza, Żebrowskiego, Zychowicza, Ziemkiewicza, Cenckiewicza i innych autorów. Dupy by im pourywało.

Jak by tak zrobić, to wielu by ćwierkało z naszego klucza

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W rządzie zmiany, jak się zapatrujecie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Shounen napisał(a):
W rządzie zmiany, jak się zapatrujecie?
Kwestia Macierewicza:

1. Bezpieczniackie watahy urobiły prezydenta. Plan dezubekizacji armii w pi$#!%.
2. Macierewicz coś tam kiedyś o Żydach nie tak powiedział. Wyleciał na prośbę lobby żydowskiego.
3. Chowają Macierewicza na potrzeby wyborów - chcą pozyskać macierewiczofobiczny elektorat.
4. Zmiana pozorna. Błaszczak będzie twarzował, Macierewicz będzie podejmował decyzje ()
5. Spuszczenie antymacierewiczowego powietrza z opozycji.
6. Deal z prezydentem: głowa Macierewicza za ustawy o sądownictwie.

Jeśli ktoś ma wiedzę w temacie i ochotę odnieść się do moich wymysłów, chętnie zapoznam się z komentarzami.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie mam żadnej zakulisowej wiedzy w temacie i nie zgrywam, że mam. Można powiedzieć, że wszystkiego po trochu.

1. Bezpieczniackie watahy urobiły prezydenta. Plan dezubekizacji armii w pi$#!%. - To że prezydent zawodzi, ulega wpływom to niestety prawda. Chciał traktować przeciwników politycznych po partnersku licząc na to, że będzie prezydentem dialogu, a jest tym kim był - Adriankiem. Ale nie używajmy takiego języka i nie siejmy takich komentarzy, bo potem się każdy będzie prześcigiwał w tym, kto mocniej !? prezydentowi, a Putin tylko czeka na to, by wraz z kolegami w tym !? zainstalować jakiś ideologiczny wirus i zachęcić kogoś do czegoś głupiego.
2. Macierewicz coś tam kiedyś o Żydach nie tak powiedział. Wyleciał na prośbę lobby żydowskiego. - To najmniej prawdopodobne. W ogóle nawet nie wiem co by tam niby miał powiedzieć.
3. Chowają Macierewicza na potrzeby wyborów - chcą pozyskać macierewiczofobiczny elektorat. - Tak się dzieje, ale to konsekwencja, a nie plan. Odwołanie Macierewicza to efekt nacisków ze strony prezydenta, a w przemyślaną taktykę próbują to przekuć ci, którzy nie dopuszczają myśli, że coś mogło pójść nie tak.
4. Zmiana pozorna. Błaszczak będzie twarzował, Macierewicz będzie podejmował decyzje - Macierewicz z pewnością cały czas będzie się liczył, ale nie musimy szukać takiego scenariusza. MON to miejsce, które potrzebuje ostrego gada na górze. Błaszczak to też kawał gnoja, więc o MON byłbym spokojny.
5. Spuszczenie antymacierewiczowego powietrza z opozycji. - Też nie było to celowe, a wynikło z racji tej zmiany. Opozycja ma problem, bo okazało się, że odwołano ruskiego agenta. Oczywiście teraz będzie jazda na Błaszczaka, ale on nawet w 1% tak nie działa opozycji na nerwy jak Macierewicz.
6. Deal z prezydentem: głowa Macierewicza za ustawy o sądownictwie. - Tak, prezyent jest od dawna w sporze z Macierewiczem, ponadto zaczął budować swoją pozycję. Widać, że dotknęły go mocno teksty o Adrianku.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Al Ed Upek napisał(a):
2. To najmniej prawdopodobne. W ogóle nawet nie wiem co by tam niby miał powiedzieć.
https://rehmat1.com/2016/07/31/polish-dm-antoni-macierewicz-hates-jews/
https://www.theguardian.com/world/2015/nov/10/polish-defence-minister-condemned-over-jewish-conspiracy-theory
https://www.timesofisrael.com/new-polish-minister-protocols-of-zion-contains-some-truth/

Pamiętam, że ktoś to niedawno przywoływał. Jonny Daniels - kojarzysz takiego typa? Ostatnio często pojawia się w otoczeniu czołowych polityków PiSu. Są zdjęcia ze spotkania z Morawieckim, jeszcze przed objęciem przez niego stanowiska premiera. Stąd wysnułem teorię o lobby żydowskim.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Eee tam, takie źródła to nie źródła. Jak zwykle sraczka liberalnych mediów, bez znaczenia.
Jakaś wypowiedź z 2002 powtórzona w 2015 żeby zapalić wyobraźnię i zdyskredytować w oczach zachodniej opinii publicznej. A minister odwołany dopiero w 2018, w międzyczasie ministrował też w latach 2005-2007.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Poniżej prezentuje listę podatków, które podniósł, wprowadził lub niebawem zamierza wprowadzić rząd PiS:
- Podatek bankowy - ok. 4 mld zł rocznie (w większości banków wprowadzono opłaty za wypłaty z innych bankomatów)
- "Opłata solidarnościowa" dla osób zarabiających powyżej 87 tys. zł miesięcznie (wprowadzenie III progu podatkowego) - 1,15 mld zł rocznie
- Podwyżka godz. płacy minimalnej - do 13,70 zł/h - zapewne zauważyliście wzrost cen np. w restauracjach. Wyższa płaca minimalna to większe wpływy bo budżetu z tytułu składek i podatków
- Podwyżka pensji minimalnej do 2.100 zł - podwyżka o 100 zł kosztuje pracodawcę 121 zł. Pracownik otrzymuje z tego 69 zł a rząd 52 zł - 75% tego co pracownik
- Wzrost składek ZUS z 1172,56 zł do 1232,18 zł
- Zamrożenie progu podatkowego, przez co coraz więcej osób płaci wyższy podatek dochodowy w wysokości 32%
- Akcyza na e-papierosy w wysokości 50 gr/ml - ok. 100 mln rocznie
- Opłata za wjazd samochodem do centrum miasta - nawet do 30 zł
- Rząd planuje podwyższenie minimalnej stawki za godzinę parkowania w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców do 9,45 zł
- Wzrost opłaty za przegląd techniczny samochodu z 99 zł do 126 zł
- "Podatek od deszczu"
- "Podatek denny"
- i inne...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Widziałem już tę listę. Jeśli podwyżkę płacy minimalnej traktuje się jak podnoszenie podatków, to nie mam pytań.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ujio jest za likwidacja placy minimalnej. Korwinista.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
widzę że bawimy się w podsumowania

dla mnie oni robią wszystko by ludzi wykurzyć z kraju bardziej niż platforma która nic nie robiła

-zakaz handlu
-zmiana gimnazjum na podstawówki bez zmiany programu [wydali kasę na nic tak naprawdę]
-większe podatki, większe zusy, generalnie sprawili że u nas nie ma sensu już kompletnie zakładać biznesu bez 1mln € wkładu własnego i zabezpieczenia
-kulty jednostki
-ciągłe kłamstwa i manipulacje ichnich mediów
-już nie pamiętam, ale wprowadzili jakieś toksyczne przepisy przez które biurokracja się zwiększyła, albo coś mi się tu poje...
-tworzą prawo na kolanie [niedawno wprowadzili ten sam tekst ustawy do dwóch różnych rzeczy, generalnie co wprowadzą to to zaraz leci do nowelizacji
-nie chcą słuchać społeczeństwa jak obiecali, tylko wybiórczo
-spartolona sprawa z sądami przez co polska straciła kase z UE i dziennie płaci karę w wysokości [chyba] 10-100tys €
-prowadzą nas na zwarcie z UE mimo iż uważają że nie
-kłamią że polska jest innowacyjna [kraje zachodu wprowadzają zakazy używania silników disel'a i przestawiają się na elektryki] my nic nie mamy nawet
-marnują kasę przez co nie ma jak ogarnąc naszej energetyki i utknęliśmy na węglu i jakichś gów...ch
-teraz afera z knf [dla nie kumatych, istnieje możliwość że ten rząd jest umoczony po uszy i nasze pieniądze nie są bezpieczne]
-zniszczenie wiarygodności polskich spółek, zniszczenie polskich spółek, generalnie oni zaorali nasz kraj w 3 lata na arenie międzynarodowej
-bezczelne kłamstwa o opozycji, o prywatyzacji [sami prywatyzują i w latach 00-07 prywatyzowali]

tego i tak jest dużo dużo więcej niż za platformy, ci ludzie to jakieś międzylesie

a i

-prezydent idiota [chyba nie muszę tłumaczyć, wystarczy typa cytować
-według dudy nie wprowadzą kwoty wolnej od podatku bo 500+ im to uniemożliwiło
-zaoranie rynku pracy ukraincami, planują sprowadzać więcej [a znajomy głupiej pracy na magazynie w warszawie nie ma]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jaght napisał(a):
większe zusy, generalnie sprawili że u nas nie ma sensu już kompletnie zakładać biznesu bez 1mln € wkładu własnego i zabezpieczenia
Wprowadzili ulgę na start (6 miesięcy bez konieczności płacenia ZUS-u), a od nowego roku składka dla najmniejszych ma być uzależniona od wysokości przychodu. Dość dużo, zważywszy, że poprzedni rząd nic w tych sprawach nie robił, a wiadomo, jakimi hasłami wygrał wybory.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jaght, z jakiej pozycji w spektrum politycznym sie wypowiadasz? Jako liberal, konsewatysta, nacjonalista czy socjaldemokrata?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
Shounen napisał(a):
Jaght napisał(a):
większe zusy, generalnie sprawili że u nas nie ma sensu już kompletnie zakładać biznesu bez 1mln € wkładu własnego i zabezpieczenia
Wprowadzili ulgę na start (6 miesięcy bez konieczności płacenia ZUS-u), a od nowego roku składka dla najmniejszych ma być uzależniona od wysokości przychodu. Dość dużo, zważywszy, że poprzedni rząd nic w tych sprawach nie robił, a wiadomo, jakimi hasłami wygrał wybory.
ojej, w niemczech masz 15tys € bez podatku dla jednoosobówki + masę ulg podatkowych i lepszy system podatkowy, także proszę cię, ci idioci nic nie zrobili do tego co było

lepiej być polakiem w niemczech niż polakiem w polsce, taka prawda
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wyjasnic pojecie "robic do tego co bylo". Czego nie zrobili a co bylo a juz nie ma.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Rok rządu PiS
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook