Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 46, 47, 48  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przypomniał mi się filler, w którym Hit zabił Goku. Kiedy go zapowiedziano, pojawiły się teorie, że to będzie główny wątek nowej sagi, a na YT wysyp filmików. I by był, gdyby nie to, że ta "saga" trwała tylko dwa odcinki. Może tutaj będzie podobnie, tylko tym razem w mandze

Kiedyś pisałem, że przygody Jaco z kosmitami to materiał na osobną historię, ale to jeszcze raczej nie to.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
przygody Jaco z kosmitami to materiał na osobną historię, ale to jeszcze raczej nie to.
Ale z Tights i Ōmorim, bo sam Jaco szybko by się przejadł.


Ten Shinjanin ze zdjęcia to na pewno Dai Kaiōshin Siódmego Wszechświata albo jakiś jego zły brat bliźniak.
Obraz
Mam nadzieję, że Toyotarō jakoś nie wycudaczy, że nagle „Majin Bū nigdy go nie wchłonął” czy inne bzdety. To by już naprawdę trudno było obronić. Liczę na złego bliźniaka, wspomnienie lub postać alternatywnej linii czasowej.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
może podczas tego jak Buu spał, to coś się stało i ten bóg wylazł z niego

Dodano po 9 godzinach
oto jak sobie poradzono z akcją filmu DBSuper: Broly w mandze... można powiedzieć, że lepiej niż z Wskrzeszenie "F"

Obraz

i tak jak były przewidywania, od połowy rozdziału jest nowy arc.

Jeśli ktoś się nie boi spoilerów, to może sobie zerknąć o co będzie chodzić w tym arcu:

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Jest Jacek i jest zabawa. Goku znowu dostaje od jakiegoś randomowego ziomka, standard. Podejrzewam, że Patrol będzie chciał wyciągnąć z Buu tego Kaioshina co go wchłonął. A ten się wkurzy i będzie zabawnie. Czekam na rozwój wydarzeń.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
zrobią Buu sagę 2.0
MasterSweet
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 1.981
Posty: 41
No. Jeszcze Buu i Cell saga 2.0 i mamy komplecik.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Widać, że brał w tym udział Toriyama. On lubi sobie o czymś przypomnieć (np. o Buu i jego pochodzeniu) i wrócić do tematu Tak jak przypomniał sobie z Mleckorem i dodał go do DBS
Z drugiej strony się cieszę, gdyż Buu do tej pory był traktowany jako trefniś DBS. Najpierw tego legendarnego demona stłukł Piwus, a potem nie zdał egzaminu przed turniejem dwóch wszechświatów, następnie mocno się wzmocnił na kolejny turniej i... zasnął... Chociaż w DBZ jego sen trwał kilka sekund. Zmarnowali jego potencjał (bo ma niespotykane Luffy'owe techniki), a teraz w końcu coś się będzie działo. Może nie powalczy, ale zawsze to miła odmiana, że będzie w centrum uwagi.

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przesadzacie. Fakt, że jest Buu, nie znaczy jeszcze, że to kopia tamtej sagi. To samo tyczy się powrotu Freezy. Często w mangach widzi się powtarzający schemat (tj. podobna historia, a tylko wróg inny), ale w tym przypadku tego nie było.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Ja tam się cieszę, że coś nowego i nie powiązanego z anime.

Teraz zauważyłem, że pojawia się tam postać podobna do tej, którą stworzył Akira wespół z KATSURA Masakazu

Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Jest już i całość https://www.db-z.com/dragon-ball-super-chapitre-42-complet/ Na wersję anglojęzyczną trzeba poczekać do środy. Osobiście się bardzo cieszę, bo mamy historię której totalnie nie znamy i dalej będzie odliczanie do kolejnego rozdziału. Brakowało mi tego od momentu zakończenia Superki.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Właśnie to mi się podoba najbardziej, bo nie wiadomo co będzie... ale zawsze musi być jakieś "ALE" i w tym wypadku to okres oczekiwania... po miesiącu na jeden rozdział... jednak myślę, że przeżyję
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
E? Dziwne, kryptonit? Czekam na zapowiedź anime!!11

Ja rozumiem, że na Gokū i Vegetę podziałał środek uspokajający, ale na Bū? Mam nadzieję, że Bū se po prostu zasnął/jeszcze się nie obudził od czasu sprzed Turnieju Mocy, bo jeśli się okaże, że na demona o strukturze Majin Bū działają środki uspokajające, to ja sczeznę. Ciekawe też, cóż to za arcyzłoczyńca, do którego poskromienia potrzebują czegoś ze „śpiącego” we wnętrzu Majin Bū Dai Kaiōshina. Swoją drogą dziwne, że tego Dai Kaiōshina Vegeta z Gokū nie uwolnili. Ale może to dlatego, że „ten Bū” był wewnątrz tamtego „Bū”. Myślałem, że Kaiōshin już zdążył się wchłonąć.

A, Diablo2020, weź ogarnij polszczyznę. Mam właśnie jakieś solidne grypsko i jak czytam twoje posty, to mi się pogarsza. Albo ja jestem głupi, albo ty sadzisz nazbyt dużo byków jak na swój wiek. A nie sposób nie czytać tego, co piszesz, bo dużo wnosisz w dyskusję.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Ja tam na anime nie czekam wolę zdecydowanie mangę

a i będę pisał po swojemu
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
w V-Jumpie przedstawiono nowego przeciwnika z arcu, który się właśnie rozpoczął w mandze

Obraz
Obraz
Obraz
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
To jest ten zagrożony gatunek z wyspy Rangera Siedemnastki?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chciałem napisać, ze na mocarza nie wygląda, ale to w DB nic nowego. Co innego mi tu nie gra - to jakiś stary piernik.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Dziadki przeważnie w mangach są zbyt OP więc wiek mnie nie dziwi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przeważnie są to jednak ludzkie dziadki, bo wiadomo, doświadczenie. Byli i w DB. Ale stary zwierzopodobny mnie nieco odrzuca, przynajmniej na tych grafikach. Wyobrażacie sobie Beerusa na emeryturze?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
ciekawe jak by wyglądał

a z takich zwierzo podobnych w DB... to chyba nie było nikogo
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chyba chodzi o te nienaturalne zmarszczki na czole. Jestem pewien, że rogatym się takie nie robią na starość. Sama broda by wystarczyła dla podkreślenia wieku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 46, 47, 48  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook