Forum Dragon Ball Nao

» Prześladowania

Strony: 1, 2, 3, 4  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Czy z powodu zamiłowania do Dragon Ball'a, albo innej mangi i anime, inni odnoszą się do was bez szacunku? Jest wiele przypadków, gdy ludzie wyzywają fanów DB i czepiają się ich. Sama jestem w takiej sytuacji. Ciągłe, złośliwe uwagi, nabijanie się, wyzwiska itd. Czy wy też spotkaliście się z takim zachowaniem ze strony innych?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.532
Posty: 32
Skąd: Satan City
Mi jakoś nie zdarzały się takie sytuacje. Większość moich kumpli sama lubi Dragon Ball, więc nie ma spięć.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja tak mam na prawie każdym kroku, choć niektórzy po przeczytaniu jakiś tomów DB to zaczynają powoli rozumieć...
a co do tych co cały casz sie nabijają - stosuję zasadę : ''dont worry, be happy''
i sie nie przejmuję i takie podejscie powiniem miec każdy 'prawdziwy' fan DB! PzDr

Obraz
PALATIAL REGALIA
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
mi Mi tak raczej nikt nie gadał... chociaż... dziewczyny z mojej klasy mówią: 'Jak wy (zwracając się do mnie i do moich kumpli z klasy) możecie lubić taką bajeczkę dla dzieci??? ' . Ale ja się tam nie przejmuję. Po prostu to (DragonBall) lubię! I jestem z tego dumny ... że nalężę do fanów DB razem z moimi kolegami z klasy.
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Zaliczam się raczej do prześladowców.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ja się z tym nie spotkałam. Wolny kraj, mogę się rozwijać jak tylko sobie zarzyczę... A to, że DB lubie to chyba nie grzech...?
Fable... Rutyna przeciwko wszystkim A w takim razie to co robisz na tym forum...?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Fable... Rutyna przeciwko wszystkim A w takim razie to co robisz na tym forum...?
Jak sama powiedziałaś to wolny kraj, a z tym prześladowcą to był żart.
JogiM_PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
JogiM_PL
Wiek: 31
Dni na forum: 6.756
Posty: 15
ja sie spotkałem z takim czymś... ze inni sie ze mnie smiali ze to bajeczka dla dzieci itp... ale ja na to nie zwracam uwagi

Obraz

Obraz
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
A Ja sie Nispotkalem Z tym, Bo Malo Osob Wie Ze Db Ogladam. A ci Co wiedza To Sami Ogladaja , A Na rozmowach z innymi nie gadamy o db tylko o bzdetach ;]

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Spotykalem, spotykam i przypuszczam, ze bede sie spotykac z ludzmi, ktorzy nie doceniaja DB i sie z niego wysmiewaja. Ja raczej wychodze z tego obronna reka. Stosuje metode, ktora wszystkim polecam, a mianowicie: "Lewa ręka i padł jak szmata". Polecam tą metodę.
Uwaga! Firma nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne skutki uboczne powyższej metody

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ja czegos takiego nie mam i miec nie bede. poniewaz raczej w klasie wiekszosc ziomkow lubi db i szanuje tworczosc akiry ; ) niektorzy to nawet dostaja ataku epilepsi na widok goku ; P
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Mam dwie zasady:

1. Jeśli lubisz DB, znasz je dobrze, odrobinkę czy choćby tylko muzyczke openingu to OK i sie ze mnie zbujasz to OK.
2. Jeśli nigdy nie słyszałes o DB a się zbijasz to prawdopodobnie zaraz otrzymasz w papę cieciu

Pozdro
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
teraz, kiedy częściej można sie potknąć o jakąś mangę czy anime, to tych "prześladowań" jest coraz mniej,przynajmniej u mnie. do tego poznałam ludzi, którzy się w tym obracają i potrafią godzinami gadać o anime czy mangach (i na pytanie o DB nie robią wielgachnych oczu+ szyderczego uśmieszku tylko stwierdzają, że mogą mi załatwić wszystkie filmmy!).. zobaczycie, niedługo stanie się to tematem elitarnym

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ja rzadko się spotykam z takim zachowaniem. Jak już coś słysze u mnie w klasie na lekcji to po prostu [ ort! ] udaje, że nic nie słyszę. Mało ziomów wie, że ja mam coś wspólnego z mangą czy anime i się mnie nie czepiają
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
u mnie raczej nie ze mnie sie nabijają ale ak jakoś wyszło że z Upachiego ale w sumie ci co oglądali to nic nie mają a ci co nieoglądali chcą obejrzeć
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
U mnie tam jak ktos db lubi, to inni maja to gdzies( ci ktorzy nie lubia oczywiscie) Wolny kraj. Jednak pare osob w klasie jest za dragon ballem. Nawet chca, zebym im nagrywal odcinki na cd
Moze sklep otworze
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
ja spotykałem, spotykam się i pewnie dalej będe się spotykał z odzywkami typu: " masz 23 lata a oglądasz takie śmieszne bajki ". a to od strony rodziny, od kolegów czy całkiem mi obdzych ludzi, z którymi podzieliłem się informacją o mojej pasji tylko ze ja to mam glęboko w poważaniu, jeśli ktos nie uzywa konkretnych argumentow zlewam go z usmiechem na twarzy, kiedy ktos przemawia do mnie z rozsadkiem, staram się przekonac go o wartosci tego anime badz bronic swoich racji, gdy natomiast ktos zdecydowanie przegina, czestuje go łokciem w nos na przyklad i jest spokoj
jak dla mnie DB 4 Life i chocbym mial lat i wiecej to dalej bede powracal do mangi i anime DB
pozdrawiam wszystich wierzących [w co to wiadomo ]

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Z tego co widzę, wy nie macie takich problemów. W sumie osoby, które nie dają mi żyć, są uważane za klasowych debili. Jednak potrafią uprzykrzyć życie. Staram się nie zwracać na to uwagi. Niedługo wakacje i może za rok się uspokoją. Mieszkam w małym mieście, mam nieco zwaloną klasę, która czasem jest mocno nietolerancyjna i przede wszystkim zupełnie nie zżyta, ale mocno wierzę w to, że to się zmieni.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Nie spotkale msie z tym, gdyż nie rozpowiadam na prawo i lewo że lubie DB. Wie o tym tylko kilka osób, które szanują moje upodobanie. Inni nie wiedzą. Gdyby zaczeli mnie w jakiś sposób prześladować - zalatwiłbym im "wizytę u gipsiarza".

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
U mnie spoko no chyba że chodzi o pary chłopaków z mojej klasy ale przestałam już się tym przejmować bo co ich obchodzi co ja lubie a czego nie poza tym [ ort! ] rozmawiam se czasem z kumplami mojego kuzyna (z nim z resztą też) na temat DB i jest super bo to że jestem dziewczyną to nie znaczy że mam oglądać jakieś Barbie jako roszpunka czy coś takiego
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Prześladowania
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook