Forum Dragon Ball Nao

» Co myślicie o treningu EMS?

sportziomek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.920
Posty: 1
Co myślicie o treningu EMS?

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Fajna reklama Minus za trampki, nie będę się spierać bo jedni chwalą za lekkość, inni ganią za brak ochrony kostki, ale kto nie czuł smrodu z takich przepoconych butów niech pierwszy rzuci kamień...

Niestety nie byłam jeszcze nigdy na treningu EMS, wiec mogę się wypowiedzieć tylko jako osoba chodząca 2-3 razy w tygodniu na siłownie.
Plusem na pewno jest oszczędność czasu, ale jest 'ALE' trzeba na taki trening sobie zarobić (stracić czas w pracy). Przejrzałam z 2-3 pierwsze strony o EMS, 600 zł za 4 treningi?! Wole 7-8 treningów z trenerem personalnym w tej kwocie.

sportziomek może opowiesz coś o efektach? Czy jak podnoszę w przysiadzie np. 50 kg, w EMS podniosę z 5 kg, to po powrocie na siłownie znów wezmę to 50 kg? Czy nie będzie to rzutowało na moją postawę na przykład? Czy nie rozwali to pamięci mięśniowej?

Poczytałam o EMS trochę i bardziej widzę to jako opcje dla osób które np. leża w szpitalu albo musza sobie rozbudować jakaś konkretna część ciała. Ponadto dla mega zapracowanych i lasek na diecie pudełkowej 1000 kcal.

Ciekawa jestem innych opinii osób chodzących na siłownie. Dla mnie to coś zbędnego, fajnie mieć szybki efekt, ale mam wątpliwość. Czy zbudowane elektrycznie mięśnie faktycznie przełożą się na wzrost siły, poprawia wydolność, prace serca.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Co myślicie o treningu EMS?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook