Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Muzyka] Covery motywów z Dragon Ball Super

ersalor
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.886
Posty: 3
Witam!
Od jakiegoś czasu amatorsko bawię się w programach muzycznych typu DAW jednocześnie ucząc się ich obsługi.
Do tej pory nagrałem dwa motywy z Dragon Ball Super, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Obydwa nagrania w wersji troszkę bardziej rockowej niż oryginały:
Goku Black Theme oraz Heroic Battle (aka Desperate Assault).
Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Pozdrawiam!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ersalor: 24.01.2019, 14:35
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.794
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
O ile 2-giej da sie słuchać to pierwsza jest przesadzona.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Nawet ciekawe doświadczenie, choć nie jestem fanem przeróbek. Nie myślałeś o spróbowaniu się z muzyką Kikuchiego ze starych serii?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.717
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Jeśli chcesz zobaczyć jak robi się prawdziwe "covery" muzyki z anime to sprawdź ten kanał:

https://www.youtube.com/user/Slhtubit92/videos

Gdy wszyscy oczekiwali na wydanie nowej płyty z Soundtrackiem z DB Super (saga Zamasu i turniej mocy) koleś miał już skomponowane utwory i brzmią one naprawdę rewelacyjnie - mniej wprawne ucho zapewne wtedy nie było w stanie nawet rozpoznać czy to cover czy oryginał.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
To chyba jednak coś innego. Autor tematu raczej nie chce kopiować utworów, żeby nie dało się rozpoznać, czy to nie oryginał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ersalor
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.886
Posty: 3
Dzięki za wypowiedzi.

@Shounen - Myślałem nad tym i mam to w planach. Na pewno kilka motywów 'przerobie', ale mam jeszcze kilka innych utworów w kolejce.

@Łukasz - Jestem zaznajomiony z kanałem. Jego właściciel chce się jak najbardziej zbliżyć do oryginału robiąc rekreację, aż szkoda, że nie pokazuje w jaki sposób je robi, bo na pewno bym się kilku rzeczy nauczył - jakość jego nagrań jest świetna. Mnie natomiast, nie zależy tak bardzo na tym, żeby te utwory były 1:1 z oryginałem, a raczej robię własną aranżację.

Pozdrawiam.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.717
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Rozumiem Nie mówię, że mi się twoja twórczość nie podoba. W sumie cenię każdego, kto próbuje swoich sił z czymś takim.

Moim marzeniem jest by ktoś "zrekreował" jak najbliżej oryginału ścieżkę z DBGT - ta nigdy nie została oficjalnie wydana, a istniejące w sieci ripy - niestety dalekie są od ideału lub chociażby jakości prezentowanej przez ww. kanał.
ersalor
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.886
Posty: 3
Spróbowałem troszkę poprawić jakość przy "Heroic Battle" i po lekkiej przeróbce wyszło coś takiego.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Z GT mam w planach raczej tylko DanDan (szczerze powiedziawszy muzyka z tej serii jakoś nie zapadła mi w pamięć), ale to też nie wiem kiedy.
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.315
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Ciekawa sprawa, nigdy bym nie pomyślała, że ktoś bawi się w coś takiego. Pierwszy utwór faktycznie mi zgrzyta - jakby dźwięk, hm, był sztucznie nakładany? Za to drugi (słucham od razu najnowszej wersji) ma w sobie fajnego powera, takiego energicznego kopa, kurczę, fajne to, serio. Świetnie Ci wyszło, aż sobie puszczę w pętli kilka razy.

Czekam na DanDan, jestem ciekawa.

Klątwa - Dragon Ball
GeekMarvelPN
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 1.615
Posty: 14
Skąd: Poznań
@ersalor

mega wersja!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Muzyka] Covery motywów z Dragon Ball Super
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook