Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Zamach na Pawła Adamowicza

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jasne. Skąd wiedziałem, że nie podasz przykładu? Jak nie masz nic do powiedzenia oprócz własnych urojeń i hejtu, to następnym razem nie zaczynaj.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
My tu sobie gadu gadu, a tymczasem Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił dziś twórcę Amber Gold Marcina P. w procesie odwoławczym ws. przestępstw skarbowych. Wyrok jest prawomocny. 851 mln zł oszczędności Polaków to jak widać tylko grosze dla "sędziowskiej kasty".
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
Shonen, gościu, od 12 lat śledze oba środowiska, NAJWIĘCEJ nienawiści wychodzi od prawicowców, tu nie trzeba artykułów, to wystarczy znać, generalnie nasza lewica to naiwne baranki co chcą być jak ci w niemczech

co do posta o 'kaście' tu już można się pytać o uzasadnienie wyroku itd. a nie piep...ć głupoty o kastach, w polsce mamy prawo a nie samowolkę, widocznie coś sprawiło że go typ oszczędził
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To wyobraz sobie, ze my nie czytamy artykulow a w wyborach jest remis i od Ciebie zalezy los kraju. Ja i Shounen jeszcze nie glosowalismy, za 10 minut zamykaja lokale wyborcze. Albo nas przekonasz i Polska sie uratuje albo na zawsze padnie lupem Jaroslawa Kaczynskiego. Dawaj.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
Mam was przekonać do czegoś co jest normą w niemczech? tam prawie wszyscy głosują a nie tylko 50% i ci ludzie też nie wierzą w demokrację ale mają odgórny szacunek do swojego losu
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Masz nas przekonac do tego bysmy uratowali kraj, a nie do tego bysmy byli jak Niemcy. Ale spoko, nie czujesz potrzeby by nas oduczyc prawakowania i zaryzykujesz nawet zagarniecie kraju przez Kaczynskiego by oszczedzic sobie tego wysilku. To sprawia, ze jestes de facto pisowcem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
Ty jaja se robisz? czy masz 15 lat? masz swój rozum, jesteś po szkole, powinieneś wiedzieć które działania prowadzą do czego itd. naturalna kolej rzeczy, tak samo jak posiadanie świadomości gospodarczej, chociaż podstawowej wiedzy, także w posługiwaniu się logiką, na podstawie tego powinieneś podejmować decyzje. Daję przykład niemiec bo oni nie mają w dupie swojego kraju, są ogarnięci politycznie, są po prostu świadomi i nie bawią się w wybór między pisem a peło.

Obrzydliwy chochoł
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zostales zapytany kilka dni temu o przyklady. Odmowiles. Zachecamy Cie, nie powiem lekko prowokacyjnie, do tego bys je podal, a ty odmawiasz. Jak mamy z tego wyciagnac inny wniosek niz ten, ze nie potrafisz ich podac?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Agencja Tajfun zatrudniała niepełnoletnich. Wszczęto procedurę odebrania koncesji
MSWiA wszczęło procedurę odebrania koncesji agencji ochroniarskiej Tajfun, która zabezpieczała gdański finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Minister Joachim Brudziński otrzymał raport po kontroli zarządzonej w tej firmie. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada, w agencji Tajfun na 41 ochroniarzy 23 było niepełnoletnich.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-prezyden ... Id,2794877

Niepojęte.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To niech przy okazji odbiorą setkom innych firm ochroniarskich, które zatrudniają nieletnich i rencistów z orzeczeniem. Żenada.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Nie, no jasne że kontrola po fakcie jest słaba, ale i tak dobrze, że jest jakiś precedens
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Polska] Zamach na Pawła Adamowicza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook