Forum Dragon Ball Nao

» Jakiej muzyki słuchasz

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Ja też słucham metalu i rocka. Za to hip-hopa nie znoszę.
Założe się że jesteś przykładem typowego tępego bałagana.

Lubie oczywiście muze z Db, dobry rock czasem metal też mi leży. Nie lubie hip hopu !
Zakładam że chodziło ci o Polski HH którego również nienawidze (prócz kalibra 44), powiadasz że lubisz też muze z DB no z serialu to jeszcze obleci bo pasuje do niego ale ta z kinówek jest po prostu beznadziejna i psuje cały klimat.

A tak ogólnie macie strasznie skopane gusta, żadnej ambitnej muzy nikt nie podał po takich wypowiedziach sugerować można że jesteście naprawde !? . A ja już myślałem że fani DB (do których też się zaliczam) mają dobry gust (ROZCZAROWANIE).

Rozumiem jak ktoś lubi mocne rytmy ale żeby słuchać metalu??? przecież ta muzyka nic nie wnosi i nie niesie ze sobą żadnego przesłania i tylko słuchają jej prawdziwi idioci (u nas w szkole pare osób słucha tego gówna i są chodzącymi przykładami że Metal to muzyka (jeżeli te bezcelowe darcie można nazwać muzyką) tylko dla kompletnych debili. Sam bardzo lubie Korna i System Of Down ale to jest coś a nie jakieś !? (Linkink Parku też da się słuchać).

Nia ma lepszej muzy niż Gangsta Rap ale też Funk, R&B, Regge i dobry Rock ale tylko nie Metal (tylko Disco Polo jest gorsze choć niewiele). Tak więc teraz możecie mnie pożreć możecie też mówić że nie rozumiem tej muzyki ale i tak nie będziecie mieli racji.
JogiM_PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
JogiM_PL
Wiek: 31
Dni na forum: 6.756
Posty: 15
róznie: metal, hip-hop i wiele inych ... jednym słowem wszystko co mi wpadnie w ucho OPRÓCZ DISCO-POLO!!!

Obraz

Obraz
Jason
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.523
Posty: 2
Skąd: Biała Podlaska
witam ...... mój pierwszy post ... nowy jestem ...
ja słucham głownie rocku. metalu i punkrocku
- Godsmack
- Metallica
- SUM 41
- Blink 182
- Puddle Of Mudd
- Disturbed
- Drowning pool
- Korn
- Rammstein
- Bulldog Mansion
- DB Soundtrack
- ACDC
- At vance
- The Offspring
- Simple Plan
- Zebrahead


chyba wszystko ... a może cos pominąłem
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
Ja osobiście najbardziej lubie HH oraz PoP ale lubie też piosenki Linkin Parku bo kojarzą mi sie z DB
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Ze mna to jest tak: głównie EBM, electro, dark-electro, synth-pop, goth i podobne. Jednym slowem ambitna muzyka elektroniczna jakze rozna od dance i techno. Ulubione zespoly to: VNV Nation, Hocico, Suicide Commando, Front 242, Spetsnaz, Culture Kultuer, Decoded Feedback, Depeche Mode, Terminal Choice, Wumpscut ale takze z brzmien bardziej gitarowych: Paradise Lost, Soulfly, Slipknot, At The Drive-In, Rammstein, Faith No More, Sepultura
pozdrawiam

EDIT

wczesniej nie zauwazylem postu Fable [zapomnialem jaki masz teraz nick na forum, wybacz ] mozna by zignorwac ale jednak musze napisac
stary jak nie masz pojecia co to jest metal to prosze nie wypowiadaj sie albo najpierw poczytaj troszke zanim wyrazisz swoja opinie. Gusta sa rozne i wdawanie sie w dyskusje o tym kto jaki jest z powodu czego slucha jest bezcelowe.

Założe się że jesteś przykładem typowego tępego bałagana.
stary tępo to teraz Ty wypadasz, sorry ale Twoja wypowiedz z d*py wzieta tylko o Tobie w taki sposob swiadczy.


przecież ta muzyka nic nie wnosi i nie niesie ze sobą żadnego przesłania i tylko słuchają jej prawdziwi idioci
jakbys chcial juz tak naprawde wiedziec [aczkolwiek zakladam ze nie chcesz] to poczatki metalu [choc zepewne chodzilo Ci o heavy metal lub black metal ] mozna juz zaobserwowac w takich zespolach jak: Led Zeppelin i Black Sabbath. Powiedz ze te zespoly nic nie wniosly do muzyki ? Obawiam sie ze na pewno wiecej niz jakakolwiek odmiana hip hopu czy rapu.
A jesli juz tak wszystko do 1 wora wrzucasz to sam na pewno stwierdzisz, że jesteś z*ebany, bo sluchasz KoRn'a, a jakby nie bylo to ta kapelka nalezy do nurtu wywodzacego sie z metalu
i zebys nie myslal ze pisze to dlatego ze jestem wielkim przeciwnikiem hh. Jak Ty uwazam ze wiekszosc polskiego to shit. Bardzlo lubie natomiast K44 szczegolnie 2 pierwsze plytki i czesto wracam do starego Wu-Tanga.
Proponuje troche ogłady i zimny prysznic przed tym, zanim cos napiszesz drogi kolego. Obrażanie innych uzytkownikow takimi dennymi inwektywami tylko dlatego ze sluchaja muzyki o ktorej nie masz pojecia, swiadczy tylko o tym, że jestes zadufanym w sobie chłoptasiem z kompleksami.
Na koniec odsyłam na jakies forum metalowe, w celu zasięgniecia informacji lub chocby tutaj
Pozdrawiam i zycze udanej wycieczki po rozum do głowy.

Do moderatorow: mam nadzieje ze post nie zostanie usuniety, gdyz zawiera slowa konstuktywnej krytki jak i rzeczowe argumenty
pozdrawiam

emate: spoko, takich postow sie nie usuwa, nie boj sie ; )

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Cytat:
Ogólnie jestem fanką rocka. Lubię gitarowe brzmienia. Moja ulubiona muza: Green Day, Linkin Park, Avril Lavigne (...)Hip hopem nie gardzę (...) Trochę popu i techno też nie zaszkodzi. Lubię taneczne kawałki. Niech żyje Eqador!!

podobne mamy poglady...
normalnie jak bym ja to pisał

Tez sie tu dopisuję, lecz jednak wolę wiecej techno (dj tiesto - addagio for strings : wymiata )

A tak normalnie to LINKIN PARK RULEZZZ!!!!

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nu-Metal , a szczegolnie teledyski DB ,ktorych mam setki
A zespo[list]y, takie, jak:
Linkin Park
Korn
Limp Bizkit
Nirvana
Kazik
Ramstein
Prodigy
i jeszcze jakies ^^
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ta... Jestes ostatnia osoba, ktora mozna nazwac osoba "tolerancyjna"
Rapi - fajne slowo mi niechconco wyszlo
Hm... Coś ja miałam napisać....
Aaa dawniej Fable(nie pamietam nowego nicka) Posłuchaj sobie np Nightwisha- zobaczysz, że metal wcale nie jest tylko darciem ryja
O i jeszcze lubię Jeana Michella Jarra- um... chyba tak sie pisze

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zapomniałam dodać, że uwielbiam muzę z DB. Moim zdaniem muyka z kinówek wcale nie psuje klimatu. Możliwe, że gdybym miała jakiś dostęp do J-Music, to też bym słuchała. Jak na razie mam jedną piosenkę Aymumi Hamasaki.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
malinowySJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.534
Posty: 3
tak w duzym skrocie piszac:

- przygode z muzyka zaczynalem od iron maiden (zespolu do ktorego do dzis mam wielki sentyment)

- juz od dluzszego czasu slucham progresywnego metelu i rocka (tutaj warto wyroznic dream theater)

- mam takze pokazna kolekcje kaset magnetofonowych z muzyka z lat 80 po kore dosc czesto siegam zwlaszcza za kierownica. muzyka pop z tamtego okresu miala to "cos" czego brakuje dzisiejszym wykonawcom.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dodam, że ostatnio polubiłam J-MUSIC. Najbardziej L'arc en Ciel. Ulubione kawałki:
1. "Killing Me"
2. "Kasou"
3. "Lost Heaven"
4. "Flower"
5. " Spirit Dreams Inside"
6. "Lover Boy" (wielkie dzięki Kamzo)
Hyde solo:
1. "Horizon"
2. "THE CAPE OF STORMS"
3. "Shining Over You (Baten Kaitos)"
4. "Evergreen"

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
slucham wszystkiego co fajne bardzo konkretna odpowiedz,nie?? ale najbardziej to (moze sie wydac dziwne i sprzeczne) porzadnego rocka, metalu, techniawy i trance'u. Linkin Park, System of a Down, Static X, Rammstein to glownie

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
ja lubie (jak chyba większość) Linkin Park ciężko mi określić co grją bo czasem są to mocne kawałki a czasem spokojne a i ostatni znalazłam se fajną muzyke nie wiem co to kto to se napisał ale bardzo fajna jah chcecie to sami zobaczcie
http://www.youtube.com/watch?v=LvyIu-GSBZs&m ... 20ball%20z
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
świetny teledysk, jesczze tak dobrego niewidziałem muzyka też perfekt.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Majin Gogeta napisał(a):
świetny teledysk, jesczze tak dobrego niewidziałem muzyka też perfekt.
Widziałem lepsze teledyski np. The Tree by Pogo

Co nie zmienia faktu, że teledysk jest fajny.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Prodigy to house a nie jakis tam nu - metal!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
hehe kiedyś słuchałam Prodigi nawet niezłe ale ja tam pozostaje przy Linkin Park
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Preferuje house i trance, techniawa ujdzie bokiem.

A poszczegolne zespoly takie jak: The Prodigy, Nature One inc., Basemant Jaxx, Scooter (starsze kawalki ;]), Tiesto, Tomcraft, 4 Strings, Ferry Corsten, Rank1, Oakenfeld, Mauro Picotto etc.

A poza tym, Enya, Riverdance, Loona

Strasznie nie lubie clubowej szmiry polaczonej z popem ;], jaka tworzy Eric Prydz, Groove Coverage, Dj Sammy itp
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Strasznie nie lubie clubowej szmiry polaczonej z popem ;], jaka tworzy Eric Prydz, Groove Coverage, Dj Sammy itp

Zgadza sie daremne to jest jak nie wiem [ ort! ] co, a szczególnie [ ort! ] Call of me tylko zabić te brzedkie kobity !!

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Brzydkie to one nie sa, tylko bardzo nieskromne. Ale zeby to byl powod do mordu...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Jakiej muzyki słuchasz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook