Forum Dragon Ball Nao

» Super Dragon Ball Heroes - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Ciekawe czy w kolejnym wyjaśnią, co się dzieje z Goku... no i skoro tam jest Jiren w openingu, to czekam na Jirena

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Najgorzej to chyba się nie zapowiada

EDIT:

Aż się boje pomyśleć jaką formę dostanie GOKU, bo pewnie wybuch planety wzmocnił go i dostanie POWER UPA, czyżby Goku Rainbow? Bo jakby go tutaj kozacko pokolorwać po UI

Obraz

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
czy coś wiadomo o oficjalnej dacie 8 odcinka? koniec stycznia i przekopałem pół internetu i nic nie znalazłem

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ósmy odcinek będzie miał premierę w ostatniej dekadzie lutego. Dokładna data zwykle pojawia się dość późno.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Na wikipedii angielskiej jest wpisana data 13 luty, ktoś może potwierdzić?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Już nie ma. Nie słyszałem, żeby w tej kwestii coś się zmieniło, ma mieć premierę w ostatniej dekadzie lutego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
mówcie co chcecie ale patrząc na to jak kozacko wygląda ssj god w kinówce z brolym stwierdzam że mastered UI rainbow może wyglądać epicko w chu
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Rainbow? Chyba Rainbow Dash

Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Spoiler z najnowszego odcinka:
Obraz
Tego żem się nie spodziewał

Grupa Mirai
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Czyli że...

Goku Evil przeżył i walczy sobie z Jirenem, natomiast ten nowy typeczek na tej "górze lodowej" potrafi robić kwadraty i pyk nie ma planety xd

goku chyba będzie musiał mieć Hiper Ultra Giga Mega Mastered UI na obecną chwilę

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Zd aa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Zd aa
Dni na forum: 2.140
Posty: 28
Jestem ciekaw jak potoczy się dalej akcja. Czy w trakcie zniszczenia Zeno włączy się Daishinkan w jego obronie? Czy będzie stać jak Cabba ? I co z Fu i Coolerem, co oni knują?

Ps. Hearts dobrał sobie średniego towarzysza. Mam na myśli Scalonego Zamasu. Obydwaj lubią rządzić, sam Zamasu powiedział, aby Hearts mu nie rozkazywał.

Bądź otwarty na świat i tryskaj radością oraz szczęściem każdego dnia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ósmy odcinek całkiem przyjemny - obyło się bez facepalmów. Z zachowania Zamasu można wnioskować, że coś niedługo wywinie, choć sprowadzi się to pewnie do jakiejś minuty na ekranie.

Arcykapłan raczej nic nie będzie robił, bo anioły się nie biją. Dlatego musiał trenować Goku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
pewnie po prostu go tak wytrenuje by mógł odpalić migatte no gokui na lajcie i nic poza tym
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj ukazał się dziewiąty odcinek.

Przyznam się, że na tej scenie
Obraz
autentycznie śmiechłem. Oto na scenę znikąd wkracza Goku w towarzystwie Arcykapłana. Naoglądali się twórcy fanowskich przeróbek.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Goku jak to Goku zaskakuje tylko kto teraz pozostał silniejszy od Goku, chyba jedynie Zenusie

W ogóle jak umiejscowić czasowo wydarzenia DB Heroes, a np. kwestię Kozła z DB Super? Bo strzelam, że to co widzimy w DB heores obecnie to goku ten trening odbył już po walce Kozła, o ile bym to miał jakkolwiek czasowo z tym powiązać...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Nie wiązałbym tego jakkolwiek czasowo z Kozłem. Jeśli już miałbym, to raczej na pewno przed tą walką. Ale mówię, to jest anime promocyjne. Kapusta z grochem i gwoździami, nie ma czego się doszukiwać i analizować. Oglądać i cieszyć się, że coś tam wychodzi od czasu do czasu
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.983
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
ciekawi mnie ile w tym nowym migatte no gokui canonu tak naprawdę bo wychodzi na to że goku ma jakąś prędkość światła czy coś i do tego mocno wali, trochę lipa



pozostaje liczyć na to że goku w przyszłości wymasteruje migatte no gokui na normalu bez wchodzenia w ssjoty ani inne omeny
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj wyszedł dziesiąty odcinek:

Poziom standard. Niestety fuzja Orenowi nie wyszła, co za nieciekawy wygląd. Goku jak zawsze na ziemi, za to Jiren się trzyma. Najbardziej zaskoczył Vegeta ze swoją ewolucją. Oczekuję z niecierpliwością następnego odcinka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Nie znam Laggs, nie będę wczytywał się w necie o niej, bo sobie zepsuje przyjemność z oglądania, ale w sumie podsumowując leci combo za combo, Goku full UI, scalenie Orena , ewolucja Vegety, niesmiertelny zamasu ktory nawet nie czuje uderzenia Jirena

Grubo w sumie

W sumie to widzę to tak, mamy teraz Goku UI, vegete na koksach, Jirena kontra Niesmiertelny zamasu, laggs, hearts, oren i kami, czyli 3 vs. 5 bo nie liczę grubego od Jirena i Trunksa. W innym wszechświecie dalej mamy Goku Evil i nie wiem kogo jeszcze Hearts może ściągnąć, ale myślę, że Vegeta sobie fuzje Orena rozwali w następnym odcinku, a ogólnie walka skończy się tak, że goku kolejny raz leżąc na ziemi u kresu sił, nagle zbierze całą energie w sobie i wypuści kamehe czy coś, swoje doda Jiren i Vegeta i podobnie jak w turnieju mocy w trójkę rozwalą wszystkich w pył
Czy jakoś tak

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Super Dragon Ball Heroes - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook