Forum Dragon Ball Nao

» Słodycze

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No dobra. Jakie słodycze lubicie najbardziej?
Ja tak
z cukierków:
zoozole
dumle
czekolady
milka brązowo- biała
i Alepn Gold mleczna
batoniki:
mars
chipsy:
lubię wszystkie smaki oprócz takich beconowych

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kinder Bueno for ever! Uwielbiam, rozpływam się jak to jem! Szkoda, że ta piękna chwila trwa do 20 sekund... Po za tym Lay'sy Strongi, Solone, Fromage. Jeszcze wafle tortowe, ale to nie jest słodycz, lecz traktuje go jak łakocia.

czekolady
milka brązowo- biała
Też lubią tą krowiastą Milkę, jest niezła.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Nie jadam słodyczy z wyjątkiem okazjonalnie spożywanych żelek Haribo. Najbardziej lubię te o smaku wina i tradycyjne miśki.

Pozdrawiam.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
chipsy:
lubię wszystkie smaki oprócz takich beconowych
Lubię wszystkie smaki oprócz solonych, matko kochana jak ja nie lubię chipsów solonych ;/
Przejdźmy do tematu, oczywiście, że jadam słodycze i to dosyć często, najczęściej batony jak np Liony, Mars, 3 Bit, Kinder Bueno, zdarza się zazwyczaj także że zjadam również czekolady z tych nie lubię gorzkich , a reszta jest ok.

Kiper napisał(a):
żelek Haribo.
Też jadam.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Koooocham słodycze !!!! xD
Uwielbiam żelki. Nie ważne jakie, wszystkie są smaczne
Z czekolad lubię krowiastą milkę i te z nadzieniem toffi <mniam>
Ja tam lubię chipsy bekonowe . I też nienawidzę tych solonych.
Fajne jest też to białe Kinder Bueno.
A z cukierków dumle i mleczne

Anime na zawsze !!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Czytając posty w tym temacie, zajadam się pierniczkami. Takimi klasycznymi w czekoladzie. Mniam

Z cukierków lubię czekoladowe i z galaretką owocową. Konkretnej firmy nie podam, bo wszystko mi jedno.

Jestem też wielką fanką ukraińskich ciasteczek, które mają albo czerwoną galaretkę albo taki śmieszny krem w kolorze jasnej sraczki.

Z czekolady, najlepsza z orzechami laskowymi.

Żelki lubię średnio. Jeśli już, to takie z soczystym nadzieniem.

Z batonów tudzież wafelków - obowiązkowo Princessa orzechowa

Ogólnie rzecz biorąc, lubię słodycze. To moja słabość A największą słabość mam do ciasta zwanego Shrek. Przepisu szukajcie na Smakerze (Interia.pl). Niebo w gębie.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Lubię słodycze i to nawet bardzo, ale ostatnio sobie zrobiłam od nich przerwę. Uwielbiam białą czekoladę - to najlepsze co można było stworzyć , ptasie mleczko, różne batony vor allem Bounty, ciasteczka np Jeżyki, Pieguski. Ogólnie to chyba wszystko co słodkie to zjem, poza gorzką czekoladą. Dobrze, że mam dobrą przemianę materii i nie widać po mnie tych wszystkich zjedzonych słodkości

PS a chipsy solone są bardzo dobre
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Ostatnimi czasy raczej odzwyczaiłam się od jedzenia słodyczy.. Teraz, jak jużje wcinam, to raczej stawiam na drobne słodkości typu czupa-czupsy, czy też moje ukochane Milky Way.... kocham je xd Noo, i oczywiście nie pogardzę żelkami xd najlepsze są z tym kwaśnym, jak to u nas mówią "cukrem"

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Uwielbiam twarde cukierki, lizaki i gumy. Za to rzadko jadam ciastka, bo suche są. Czekoladę czasami zjem, ale w małych ilościach. Drażów nie cierpię.

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
moja lista:
- pastylki miętowe w czekoladzie
- malagi
- cukierki z alkoholem
- wiśnie w czekoladzie
- delicje
- ptasie mleczko
- dobra czekolada
- tort bezowy
- kokosanki
To tyle tych najlepszych.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.328
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Nie jadam, ale jak się zdarzy to przede wsztystkim:
-krówki!!
-bezy!!

a następnie czekolada pod każdą postacią - byleby nie miała w nazwie gorzka, delikatesowa, bądź czekoladopodobna
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dużo słodyczy lubię, ale najczęściej na moim biurku można spotkać pudełko Michałkow, długo się trzyma. Z ciastek, to Jeżyki, ostatnio dość często widuję. Z batonów Snickers, w sumie dawno nie jadłem, ale o tym jest już inny temat. Czekolady różne, byle czekoladowe, jak mam wybór, to orzechową biorę. Ptasie mleczko trochę mnie znudziło.
Przed paroma chwilami jadłem Kinder Delice, może być.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Nik0dem Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 48
Dni na forum: 1.966
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Skąd: Turek
Lubię słodycze w każdej formie, ale mam kilka swoich ulubionych. Na samą myśl mi ślinka cieknie.
To po kolei:
- Ferrero Rocher
- Czekolada Nussbeisser z okienkiem
- Prince Polo czekoladowe
- Snickers i Mars z batonów

Po za tym nie pogardzę chipsami, prażynkami lub chrupkami kukurydzianymi. Zazwyczaj zamawiam większe ilości, żeby nie brakło. Słodycze mają długą datę ważności, więc nie ma z nimi problemu. Przy zamawianiu większych ilości można dostać również niszą cenę, dlatego słodycze zawsze zamawiam.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Nik0dem: 15.05.2019, 8:36
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Wszystkie domowe wypieki, najbardziej te z orzechami. Ciasta orzechowe, torty czekoladowe, Raffaello...

Klątwa - Dragon Ball
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
U mnie w dalszym ciagu kroluja zelki i marshmallow.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Uwielbiam twarde cukierki, lizaki i gumy. Za to rzadko jadam ciastka, bo suche są. Czekoladę czasami zjem, ale w małych ilościach. Drażów nie cierpię.
Tak kiedyś napisałem.

Nadal uwielbiam słodycze, jednak twardych cukierków i lizaków już nie jadam, chyna podświadomie boję się o zęby xd.

Obecnie najczęśniej wybieram lody, bo są niskokaloryczne względem czekolady. Często też dostaje od pacjentów czekoladki. Sam czasami kupuję jakiegoś placka i ciastka. Za drażami dalej szczególnie nie przepadam, ale nie powiedziałbym, że ich nie cierpię.

Bardzo lubię takie płaskie drażetki czekoladowe oblane polewą, są w różnych kolorach.

Obraz
OlszarKa
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 717
Posty: 3
Kocham chyab wszystkie słodycze batony Mars, Snickers czy uwielbiam od zawsze z ciast serniki
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Słodycze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook