Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] D'espairsRay

Strony:   1, 2
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jadę^^ bilet od dawna mam juz kupiony : )

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
I po koncercie Desp^^

Jeśli chodzi o sam występ to nie mam zastrzeżeń. Chłopaki świetnie się spisali i było naprawdę warto. Zaśpiewali trochę staroci trochę z nowej płyty ale i tak zabrakło mojego Sixty Nine i Abel to Cain. Ale na żywo brzmią genialnie^^ choć trochę za krótko grali jak dla mnie xD

Do Despów nie mozna się doczepić, spisali się super. Ale oczywiście już co innego fani. Pomijam fakt, że koncert przyciągnął mase dziwadeł jakby z cyrku uciekli bo najgorsze to były fangirle. W pewnym momence bardziej to przypominało stado bydła niż fanów czekających na koncert. Tak drzwi były oblegane i tak w nie walono że ochrona musiała dać tym pannom niezły ochrzan. No i niektóre były już od soboty i wpisały sobie nr na ręce, żeby ich wpuszczono jako pierwsze.
No i myślałam że więcej ludzi jednak będzie.

Ogólnie wrazenia jak najbardziej pozytywne. Niektórzy muszą nauczyć się jeszcze kultury i wtedy wyjść do ludzi.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Kyanna napisał(a):
Ogólnie wrazenia jak najbardziej pozytywne. Niektórzy muszą nauczyć się jeszcze kultury i wtedy wyjść do ludzi.
Albo po prostu muszą dorosnąć xD
Dzięki za relację Kyanna. Swoją drogą, problem o którym napisałaś, to powód, dla którego obawiam się jeździć na koncerty japońskich zespołów. Chociaż jeżeli do Polski przyjedzie ktoś, kogo będę chciał bardzo zobaczyć, to fangirls i tak nie będą przeszkodą xD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
I właśnie dlatego nie pchałam się do przodu bo tam to tragedia była. Tym bardziej że były osoby, które były również w Niemczech na koncercie i opowiadały że nikt się nie pchał, każdy przed wejściem ustawił się w kolejce a jak ktoś chciał wyjść to spokojnie przepuszczano. A tutaj to jakby ktoś upadł to zostałby stratowany Oo w pierwszym rzędzie nawet kilka panienek się wywaliło. I jak wiadomo pchały się, wbijały łokcie i wszystko co możliwe a jak jakąś butelke rzucili to dopiero koszmar. Można było zostać zgniecionym.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
D'espairsRay postanowili wydać 30 marca 2011 roku nowe koncertowe DVD, "Human-clad Monsters" FINAL. Będzie to nagranie z wielkiego finału światowej trasy zespołu, która miała miejsce w zeszłym roku. Koncert odbył się 30 grudnia 2010 roku w Yokohama BLITZ. Był to ostatni występ przed zawieszeniem działalność na czas nieokreślony.

Ponadto, tego samego dnia ukaże się album, którego nazwa nie została jeszcze podana. Zostanie wydany w dwóch wersjach. Na płycie CD w obu edycjach znajdzie się pięć starych utworów: Monokuro ni natta saigo no hi, "Tatoeba" kimi... ga... shinda... ra, Furachi na toiki to amai uso, Marry of the blood i Oboro no tsuki oraz 12 innych piosenek. Na DVD dołączonym do wersji limitowanej pojawią się wszystkie teledyski, jakie zespół wydał przez jedenaście lat swojej działalności.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Szkoda, bo calkiem fajnie grali. To jeden z nielicznych japonskich zespolow grajacych mocniejsza muzyke, ktory polubilem...


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Swietujacy swoje 15-lecie powstania zespol D'espairsRay powroci na jeden koncert podczas specjalnego eventu grupy Angelo, w ktorej gra gitarzysta Despow - Karyu. Wspomniana impreza odbędzie się 29 lipca w Zepp DiverCity w Tokio. Zagraja takze Lynch, Fake? i Rize.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wokalista zespolu D'espairsRay Hizumi oglosil powrot na scene muzyczna wraz z nowym zespolem NUL. Grupe tworzyc beda Hizumi na wokalu, Toshiyuki Kishi odpowiedzialny b za programing, i Masato,ktory zajmie pozycje gitarzysty. Zespol zadebiutuje wystepem na zywo w Shibuya REX 16 sierpnia.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [J-rock] D'espairsRay
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook