Forum Dragon Ball Nao

» Jaki telefon wybrać?

Strony:   1, 2
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Moze to dziwne, ale w krotkim czasie ze smartfona, wrocilem do uzywania klasycznej komorki.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
klasycznej komorki
Przynajmniej nie sposób nimi zadzwonić przypadkowo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
jagnina
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 689
Ostrzeżenia: 1
Posty: 3
Planuję przesiadkę z androida na ios, zmieniam sprzęty rzadko, dlatego szukam czegoś na lata. Bardzo zależy mi, aby telefon był mały, bo mam małe dłonie, więc wszelkie "cegły" odpadają. M.in. dlatego jestem zmuszona do zmiany na iphone'a, bo obecne samsungi wydają mi się wielkie (kwestia gustu, dla mnie są za duże i przez to niewygodne). Pytanie do posiadaczek ip se/12 mini, zwłaszcza do tych, które zaczęły przygodę z ios od tych modeli. Jesteście zadowolone? Nie potrzebuję fenomenalnego sprzętu, zależy mi na dobrej jakości zdjęciach i płynności działania. Telefonu używam tylko do przeglądania mediów społecznościowych itp. W SE przekonuje mnie touch id, lubię ten "archiwalny" design. Ale 12 mini ma lepszy aparat, jednak na pierwszy rzut oka wydaje się mniej intuicyjny w obsłudze, właśnie przez brak tego przycisku pod ekranem (jestem przyzwyczajona do samsunga, pewnie stąd to wrażenie). Możecie coś doradzić? Biorę pod uwagę tylko te dwa modele, ewentualnie 13 mini.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez jagnina: 30.05.2022, 11:56
tamka Kobieta
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 683
Ostrzeżenia: 1
Posty: 2
Mam iPhone 13 mini i bardzo sobie chwale, przede wszystkim właśnie za wielkość - jest idealna. Przesiadłam się co prawda z iPhone 8 na 13 mini ale wcześniej miałam androida i nigdy więcej do androida nie wrócę
Pracowity Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.046
Posty: 16
Od lat używam androidów i obecnie i tak różnice pomiędzy telefonami są takie, że nie ma to większego znaczenia, jedynie nasze osobise preferencje i to chyba bardziej typu jaka literka w modelu i może coś design
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Jaki telefon wybrać?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook