Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Normalnie coraz bliżej Polski

Klątwa - Dragon Ball
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
szarlej_3 napisał(a):
A co do Goku - jasne, to wiadome, dlatego nie poruszałam tego tematu, Goku wielu życie darował i tutaj się absolutnie nie czepiam. On nie myśli w kategoriach: "oszczędzę go, to wróci powybijać mi rodzinę" albo "daruję mu życie i ucierpią na tym inne rasy". Ale Vegeta powinien być bardziej zapobiegliwy, znając Freezę aż za dobrze.
Przed treningiem u Kamiego to Goku zabijał gdy sytuacja tego wymagała -> hurtowe ilości żołnierzy Armii Czerwonej Wstęgi, Tao Pie Pie,
Piccolo Daimao. Od biedy można jeszcze Yakona i inne stworki doliczyć. Obecnie musi być wybitnie niebezpieczna sytuacja żeby to zrobił. Ewentualnie mord kogoś bliskiego na jego oczach, a i to nie zawsze. Cóż... ziemski Nameczanin zanadto go ucywilizował

Co do Vegety -> i tak dobrze, że jak to ujął trenuje "zapobiegawczo" na wypadek wzmocnienia Frizera. Myślałem, że twórcy oleją potencjał Tyrana, ale o dziwo nie. Oczywiście końcówka filmu trochę to zmienia (Tyran odpuszcza trening, bo "nie da rady przeciwko dwóm"), ale ok. Liczy się gest.

szarlej_3 napisał(a):
A Freeza? Tu nie ma nic, co mogłoby wpłynąć na takiego tyrana. I wątpię, aby coś wymyślili. Raczej zrobią coś w stylu "jestem dobry, bo tak i już" albo dostaniemy wspomniany "Zespół R", co będzie smutnym pogrzebaniem potencjału tej postaci.
Powtórzę po raz kolejny swoją propozycję -> wystarczy zrobić go bogiem zniszczenia, co byłoby poniekąd zwieńczenie jego ambicji. Nie musi być to przecież U7. Śmierć po raz enty, "odkupienie win", czy sezonowy antagonista to najgorsze opcje. Cieszmy się, że nie ma za bardzo furtki do powrotu C(w)ella.

Shounen napisał(a):
Film ponownie wyświetlany będzie w Niemczech. 30 lipca premiera z niemieckim dubbingiem.
https://www.kaze-online.de/news/artikel/broly-strikes-back/
Europejski box office zaczyna gonić ten całkiem niemały z Ameryki Łacińskiej (w samej Francji film zarobił prawie 2,6 mln€, co daje jakieś ~3mln$) więc mooooże kolejna produkcja spod znaku DB pojawi się w Polsce. Na Broliego już nie liczę i w sumie nawet bym wolał żeby premiery nie było.
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Kenji Harima napisał(a):
Przed treningiem u Kamiego to Goku zabijał gdy sytuacja tego wymagała -> hurtowe ilości żołnierzy Armii Czerwonej Wstęgi, Tao Pie Pie,
Piccolo Daimao. Od biedy można jeszcze Yakona i inne stworki doliczyć. Obecnie musi być wybitnie niebezpieczna sytuacja żeby to zrobił. Ewentualnie mord kogoś bliskiego na jego oczach, a i to nie zawsze. Cóż... ziemski Nameczanin zanadto go ucywilizował
W sumie jakoś nigdy nie pomyślałam, że to konkretnie trening u Kamiego tak wpłynął na Goku, że przestał zabijać, patrzyłam na to bardziej w kategorii dziecko-dorosły. Jako dzieciak miał siłę i nie myślał, że zabijanie złych to coś złego. Dorastając, zdał sobie z tego sprawę. Ale dzięki za poszerzenie horyzontów, w DB tego nie pokazali, ale ma to sens: Kami nauczył Goku, że nie powinien zabijać.


Kenji Harima napisał(a):
Powtórzę po raz kolejny swoją propozycję -> wystarczy zrobić go bogiem zniszczenia, co byłoby poniekąd zwieńczenie jego ambicji. Nie musi być to przecież U7. Śmierć po raz enty, "odkupienie win", czy sezonowy antagonista to najgorsze opcje. Cieszmy się, że nie ma za bardzo furtki do powrotu C(w)ella.
Bogiem zniszczenia zamiast Beerusa?
Jak dla mnie, to mam już trochę przesyt Freezera. Wszędzie go wciskali, a "odkupienie win" to byłby tak naciągany i słaby wybór, że chyba tego nie zrobią... Mogą pójść w sezonowego antagonistę (to też straszne, ale dla nich pewnie "mniejsze zło"). Zobaczymy.

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Wiadomo coś, czy będzie jakaś wersja extended? Co to za wersja Limited Edition?

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen napisał(a):
Zastanawia mnie, co z chińską premierą, bo tam ostatni One Piece czy Boruto zarobiły po 15,5 mln (Fukkatsu no F raptem 1,5 mln, ale pojawił się z rocznym opóźnieniem).
W Chinach Broly premierę miał pod koniec maja, więc dobre pół roku po japońskiej, a box office ostatecznie stanął na 4,5 mln i w sumie jest to najwyższy wynik po USA i Meksyku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Wczoraj obejrzałem, w końcu idealny na taki seans dzień

Co mi się podobało?
Zdecydowanie początek filmu, klimat pierwsza klasa! Animacja i walki też super. Mimo, że walka z Broolym ciągnęła się trochę czasu, to był on ciągle czymś wypełniony i walka nie była męcząca.

Co mi się nie podobało?
Znowu Freeza, a do tego bardzo nijakie zakończenie. Fakt, że Goku i Vegeta musieli przeprowadzić fuzję i zaświecić się na niebiesko żeby pokonać Broliego. W pewnym momencie przeszło mi nawet przez myśl, że Gogeta wyskoczy z Ultrainstynktem i dopiero wtedy będzie w stanie go pokonać.

No ale jest to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów DB, więc mogę przymknąć oko na takie rzeczy, przyjemność z seansu mi na pewno nie odebrały
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Mi się zakończenie podobało, w sensie ujął mnie moment w którym Goku przyznał się po tylu latach do imienia Kakarotto.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Furrek napisał(a):
Mimo, że walka z Broolym ciągnęła się trochę czasu, to był on ciągle czymś wypełniony i walka nie była męcząca.
To prawda. Choć Broli w jej trakcie nie odezwał się słowem, to ta walka była dynamiczna i różnorodna, ze świetną oprawą audio, więc nudno nie było ani przez chwilę (całość psuł tylko momentami wygląd Gogety i paskudne CGI). Nie jestem miłośnikiem długich walk, ale ten film to była czysta przyjemność, czego niestety nie mogę powiedzieć o poprzednim.

Alkis napisał(a):
Goku przyznał się po tylu latach do imienia Kakarotto
Myślę, że przyczyną znalezienia się tego w scenariuszu była ta kwestia z ósmego filmu DBZ: "Nie jestem Kakarotto! Nazywam się Son Goku!" i skłonność Toriyamy do odwracania sytuacji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook