Forum Dragon Ball Nao

» Dzienne Refleksje ocena: 7,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Gonar skończ z tym piciem. Prawda jest taka, że te twoje debilne dyskusje to tylko ordynarne pokazywanie chlania, drapania się po worze i wiochy i nie mają nic wspólnego z pokazywaniem poglądów. No, chyba że manifestujesz tak swoje oddanie ideałom kmiockiego stylu życia to wtedy się zgodzę.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
O w mordę. Niczym Kazik Deyna w Chorzowie. Prosto z rzutu rożnego i jest 5-0.
1. Byłam zakochana z wzajemnością w synu mej przyszywanej ciotki. I raz tu w pewnym osobniku kilka lat temu się podkochiwałam(w jednym userze)

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
O w mordę. Niczym Kazik Deyna w Chorzowie. Prosto z rzutu rożnego i jest 5-0.
Joe, może poszukaj sobie jakiegoś interesującego zajęcia niż przyczepianie się do mnie co moment. Nie 5- 0 ,bo tu nie chodzi o Ciebie(w tym zakochaniu), tylko innego usera (a tego, kto to był i tak nie będziesz wiedział).
Finito.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Byczusia napisał(a):
Nie 5- 0 ,bo tu nie chodzi o Ciebie(w tym zakochaniu), tylko innego usera
Dlatego jest 5-0 bo to nie był Al, inaczej wynik byłby w drugą stronę.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja stawiam, że chodziło o Shiro :F :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wazon ?

[wycięte]
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Każdy młody platformers wygląda tak samo, hipsterskie okulary i zez rozbieżny

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Laru napisał(a):
Też miałam na forum ludzi, których nie lubiłam albo wręcz rzygałam nimi, a teraz jest ok (w moim przypadku Cyc).
faszystowska, szowinistyczna seksistowska swinia jest ok?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tak sobie myślę nad głównym hasłem w serialu Dr Hause, czyli "Wszyscy kłamią". Oczywiście w którymś (nie pamiętam doładnie jakim) odcinku Dr Hause w odpowiedzi dla ucznia, że jeśli on twierdzi, że "wszyscy kłamią" , to czy on też np. w tech chwili Ku zaskoczeniu tego ucznia, Dr Hause mu na to "Wszyscy kłamią tak, ale nie powiedziałem, że zawsze..." . I właśnie odnosząc się do tego stwierdzenia, to ja osobiście uważam, że ludzie to debile, bo zachowują się bezsensownie, nie racjonalnie, chaotycznie i zwyczajnie głupio
W miarę czasu, akcji dla swoich założeń zasad, moralności iesteś etyki. No i koniec końców spytam albo ktoś mnie "jeśli ludzie to debile, to też nim jesteś ?" Odpowiem tak, ale nie zawsze, sztuka odkryć kiedy taki nie jestem !? On natomiast - No nie XD Chyba żartujesz, jak to ? Dla mnie jesteś nim. Ja mu - No tak, dla ciebie. A jak myślisz ? Czy ty nim jesteś ?! On - Hmm XD Głupek. Ja - XD Widzisz. Ludzie to debile XD Ale nie zawsze. On - to kto jest nim ? Ja - patrz wyżej. Debilu i się doucz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A mnie naszła taka refleksja.
Czy Gonar wie co to znaczy: chaos, racjonalizm, debilizm, moralność, etyka i że Dr. Hause to tak naprawdę Dr. House.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
A mnie naszła taka refleksja.
Czy Gonar wie co to znaczy: chaos, racjonalizm, debilizm, moralność, etyka i że Dr. Hause to tak naprawdę Dr. House.
Nie dla ciebie, tak dla mnie. Kto ma rację ?

Dodano po 22 godzinach
Dziś myślałem na temat związku Byczusi i Hayato. Myślę, że mimo zdań i tego wszystkiego, na temat tych użytkowników/osób, zazdroszczę im. Tak, bo fajnie jest to, że ludzie są ze sobą, bo się dogadują tak czy inaczej. Mimo przeciwności losów, charakterów i gust. Chociaż to ostatnie to nie do końca XD Jednak ludzie są debilami i każde związki kończą się. Mimo tego życzę im by się dogadywali. Oczywiście są związki ludzi z "rozsądku" nie tylko miłości,ale jak osoby dzielą tę samą pasją albo pasje to jeszcze lepiej. Trochę się rozpisałem XD Bo ta refleksja miała dotyczyć związków ludzi. Związki ludzi są fajne i lubię na nie patrzyć, a może i nawet my lubimy patrzyć mimo zdań i opinii, także zazdrościmy. Ludzie są debilami, jak nie umieją otwarcie mówić o uczuciach i boją się ich. Bo uważają za takie, które mogłyby mieć zły wpływ w opinii obiektywnej XD Dobra kończę to. Tworzymy coś co jest dobre, ale mimo tego psujemy co nie znaczy, że jest to regułą. Tak jak ja... Ludzie to debile, ale nie zawsze. Jesteśmy uwarunkowani.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
http://blog.drukomat.pl/2014/06/26/sprawdz-j ... tes-typem/
Jestem oburzony! Na facebooku mi reklamę polecili, to se myślę że jakiś durny do bólu dupy psychotest se rozwiążę, a tu taki !?. Korpoświnie swoją propagandę sieją, i biednych ludzi w !? robią. Wrzucam, bo aż mnie nosi, i jakby ktoś też chciał napluć na monitor widząc takie gówno, to zapraszam. Co za język? Jaki sposób traktowania ludzi? Jak można w ogóle tek myśleć? I oni tak na poważne? I noszą te swoje krawaty, i myślą że to im powagi dodaje, i te pierdoły co to opowiadają nagle przestają być takim zerem. Bo mówi to człowiek w garniturze. No szok. Niby już wiem że takie !? są, ale i tak szok. I te ich krawaty.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Co za mózg wymyślił zegar 12-godzinny, w którym 11:30 pm to 23:30, a 12:30 pm to 12:30?

W Japonii też zdarza się go używać, ale z rozsądną modyfikacją - u nich północ to 0:00 am.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Zegar 12-godzinny powinien zostać zdelegalizowany. Tak samo jak temperatury powyżej 20 stopni celsjusza.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
To ja sie podziele moja dzisiejsza refleksja:

Jezeli zycie zaczyna sie od poczecia, czy to znaczy, ze rowniez jajko powinno byc uwazane za forme zycia?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ciekawe, ale to chyba nie nowina, że jajko jest formą życia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
to chyba nie nowina
Jak dla kogo. Dla mnie np. nie jest.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Jajko jest niczym innym jak niezapłodnioną żeńską komórką rozrodczą okrytą warstwami. Kury w fermowym chowie nie mają kontaktu z kogutem, a potrafią znieść w ciągu 52 tygodni nieśności nawet 300 jaj.
No to teraz pytanie, czy dopiero jajko zapłodnione przez koguta to prawdziwe jajko jako forma życia. Jajko złożone bez jego ingerencji nie wpasowuje się w kanon istoty żywej, lub mającej szansę na stanie się taką.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Indiger napisał(a):
No to teraz pytanie, czy dopiero jajko zapłodnione przez koguta to prawdziwe jajko jako forma życia.
Jajko zaplodnione przez koguta czy nie to caly czas jajko.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dzienne Refleksje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook