Forum Dragon Ball Nao

» [Dramat] Dororo

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Niedawno zakończono emisje tego anime (24 odcinki). Serial opowiada o historii dziecka, które zostało oddane demonom na pożarcie przez co straciło praktycznie wszystkie części swego ciała. Okazuje się jednak, że mimo to dziecko ma wielką chęć przeżycia i wielkie umiejętności waleczne. Zaczyna wędrować po świecie i zabijać demony, dzięki czemu odzyskuje swoje pierwotne ciało. Do tego dochodzi dramat rodzinny, którego chłopak jest częścią. Bardzo ciekawa historia, polecam serdecznie.

Obraz
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.161
Plusy: 12
Posty: 663
Czytałem mangę od Tezuki i rzeczywiście wstrząsająca jest historia tego dzieciaka. Ojciec mangi jak zwykle na wysokim poziomie fabularnym, bo kreska, cóż, specyficzna - za to bardzo dynamiczna, za co duży plus.
Z anime jeszcze nie miałem okazji się zapoznać, bo oczywiście Netflix nie był łaskaw udostępnić po polsku.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Póki co widziałem tylko wersję z 1969, bo przypadkiem robiłem do napisów korektę (dość powierzchowną). Czarno-białe, przywodzi na myśl bardziej stare filmy japońskie niż anime. Zakładam, że fabularnie zbliżone. Również mogę polecić tę historię.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Dramat] Dororo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook