Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Wygraj tom 6 lub 7 Dragon Ball Super - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
GeekMarvelPN
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 1.624
Posty: 14
Skąd: Poznań
Ja się bałem Freeza. Jak miałem 7 lat i oglądałem po raz pierwszy, to przechodziły mnie ciarki
Mefiu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.313
Posty: 3
Oj, zdecydowanie Raditz! Jak tylko pojawił się na Ziemi zrozumiałem, że to nie są ćwiczenia Roztaczał wokół siebie złowrogą aurę, bez zbędnych fajerwerków pokazał na co go stać i kto tu rządzi. Przerażenie Piccolo i Goku. Powalenie Goku jednym ciosem. Wreszcie zjednoczenie Piccolo i Goku, ale bez najmniejszych szans w bezpośrednim starciu. No i poświęcenie Goku żeby pokonać Raditza... Te wydarzenia przygotowały mnie na późniejsze zjawienie się Vegety i Nappy i sagę Namek, na brutalność, śmierć, poświecenie. Mimo późniejszych absurdalnych wręcz poziomów mocy w porównaniu z Raditzem, to właśnie tego Sayanina zapamiętałem jako symbol antagonisty wywołującego strach.
Tom 7
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Zdecydowanie Bebi z Dragon Ball GT. Jego umiejętności pasożytnicze były odrażające i do dzisiaj nieprzyjemnie mi się patrzy na to jak Tsuful przejmuje kolejnych dawców. Dodatkowo dodałbym jeszcze jego makabryczny wygląd, co w konsekwencji tworzy upiorne połączenie. Tom nr 7.

Obraz

Czysta makabra

http://www.anime-planet.com/users/Lees
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Opustoszałe ulice i budynki, samochody stojące na jezdni jakby dopiero co ktoś je prowadził. Wiele z nich z drzwiami otwartymi na oścież, niektóre z porozbijanymi szybami. Gdzieniegdzie widać leżącą broń - pistolet, strzelba. Dookoła nich ślady stawianego oporu, łuski pocisków, turlane z metalicznym dźwiękiem przez złowrogi wiatr. Wiatr, który odbija się od szklanych witryn sklepów, za ladą których nie ma sprzedawców. Tu nie ma nikogo. Z dnia na dzień miasto wymarło. Po mieszkańcach pozostały tylko... ubrania. Wyglądające jakby opadły na ziemię po nagłym wyparowaniu ciał ich właścicieli. Ubrania są wszędzie gdzie okiem sięgnąć. Gingertown - miasto widmo. Jego widok i niespokojna cisza budzą we mnie grozę. Próżno szukać w tym mieście żywej duszy, na to już chyba za późno... Jednakże, ktoś nadal się tu znajduje, słychać przerażony krzyk! Ostatni długi krzyk rozpaczy ulicę dalej. Nieszczęśnik ucicha w miarę upływu czasu, jego czasu, gdy jego wnętrzności, a potem i cała reszta, zostaje dosłownie wessana przez wbite głęboko w jego ciało żądło. Narzędzie mordu rosnącej w siłę sztucznej forma życia, bezpośredniej przyczyny makabrycznego w okolicznościach zniknięcia mieszkańców. Ta budząca strach istota nosi miano Cell...

Obraz
Obraz
Obraz

Tom 7.
mlodyns Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 1.606
Posty: 1
Witam ,serdecznie

Scena ,ktorej naprawde sie balem bylo opentanie Chi-CHi ,przez Garlika JR i zaatakowanie własnego syna
jako maly chlopiec mając bujną wyobraźnie czesto obawialem sie takiej sytuacji ze strony mojej mamy przez co przestałem ogladac serial w tv i zacząłem czytac mange w zaciszu pokojowym

zdecydowanie TOM 7

Obraz

pozdrawiam
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.142
Posty: 48
Mnie przerażał Freezer najpierw swoją brutalnością, potem tym zimnym spokojem i opanowaniem. W drugiej formie kiedy nadział Krillina na swój róg, a krew lała się soczyście. Potem przyszła trzecia, podobna do Obcego, forma, gdzie przerażała mnie jego długa głowa i wredny wyraz twarzy. Aż wreszcie pojawiła się ostateczna (w tamtych czasach ) przemiana, której design był rewelacyjny, zupełnie inny niż wyobrażał sobie Krillin Toriyama rozegrał to idealnie. Przeciwnik był mniejszy, nie był napakowany detalami w stylu rogi czy kolce, a jednak siał grozę swoją siłą. Nawet "wzmocniony" Vegeta padł w krótkim czasie. Czuć było, że to zupełnie inna liga i każdy kto stanie na jego drodze będzie martwy. Podobała mi się też oryginalna kreska, twarz pozbawiona emocji, minimalizm ruchów, inteligencja. Czasem właśnie takie cechy napastnika potrafią wywołać większą grozę niż "dziwny" wygląd.

Potem trochę to zepsuli tą jego przemianą na 100% siły, lekką zmianą kreski (kształt głowy zrobił się bardziej okrągły) i większa liczbą akcentów komediowych w DB Super. Ale też Superka miała jedną scenę kiedy Freeza wywołał u mnie podobne emocje jak za dzieciaka. A było to wtedy kiedy 9 Wszechświat nasłał swoich asasynów, a Freeza bez skrupułów i wbrew zdaniu Goku zabił ich z zimną krwią, a potem opanował kulę zniszczenia Sidry.

Tomy dla mnie obojętne. Może być zarówno 6 jak i 7. Najlepiej oba
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Skoro seria Dragon Balla w dwoistej jest postaci,
Wybierając jedną scenę, sporo się utraci.
Animacja w mym kraju pocięta jest, więc schudła,
W mangowej wersji zatem poszukam strachu źródła.
Brutalna była scena z dwudziestym robotem,
Dla niego miażdżenie ludzi nie było kłopotem.
Lecz w animacji strachem napawała mnie wybitnie
Scena, gdy Frizer nad Kuririnem pastwił się dobitnie.

6

Nowości od grupy DBmangi
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj tom 6 lub 7 Dragon Ball Super - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook