Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 46, 47, 48  
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
4 grudnia będzie premiera 11 tomu. Rozdziały 45-48, póki co bez projektu okładki.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
GeekMarvelPN
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 1.625
Posty: 14
Skąd: Poznań
Warto dać linka do źródła: * zaloguj się, aby zobaczyć link * Już kilka jest
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Co ten Merus. A pan Gohan niestety nie sprostał zadaniu, mam nadzieję, że coś jeszcze pokaże
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.404
Posty: 88
Chyba, możliwe ze Meerus należy/ał do Aniołów, skoro Whis przyszedł do Arcykapłana w sprawie netralności Aniołów i odnoszą się jeszcze do Meerusa, więc to wygląda że mają coś w tym wspólnego.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na to wygląda po ostatniej stronie, choć w następnym rozdziale mogłoby się okazać, że nie do końca. (On nazywa się Merus).

Gohan znalazł godnego siebie przeciwnika:
Obraz

Tak nawiasem, w rankingu na stronie z rozdziałami DBS spadło pod Boruto. Chyba nowa saga się jednak nie spodobała.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ale to może wyjaśniać, dlaczego nie było go wcześniej.
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.404
Posty: 88
Było wcześniej 18 wszechświatów, i na pewno musi gdzieś być 6 Aniołów. Może po usunięciu danego wszechświata którym sie opiekowali, Aniołowie są wstanie tego spoczynku. Może to oznaczać, że mogą przestać być neutralnym do momentu znalezienia nowego boga zniszczenia.

Jeśli się okaże ze na 100% Merus jest/był Aniołem to jest duza szansa, że pokażą pozostałych Aniołów ktorych jeszcze nie znamy.
Jeśli już otwiera temat przyczyn neutralnosci Aniołów, to kto wie moze w dalszej fabule pojawią się wrogowie Aniolowie.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.141
Plusy: 12
Posty: 663
Hm, jeśli mowa o ingerencji aniołów w działania aniołów, to skojarzyło mi się, że analogiczny motyw stosował już Toyotarou przy DBAF, gdzie Boh postanowił ingerować w walkę śmiertelników z Xicorem, w sprawę którego zaangażowana była Bogini Światów.
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Okładka jako tako nie pasuje do typowego toriyamowskiego stylu, ale jak na moje jest genialna. W ogóle okładki Toyotaro są super. Żeby jeszcze treść była na tym samym poziomie.
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.404
Posty: 88
Merus okazał się Aniołem, jak przypuszczano. Teraz ciekawe czy pokażą w kolejnych chapterach świat Aniołów, do którego zmierzają Whis i Merus. Co może oznaczać, że jak bedą walczyć Anioły na całego to zostaną zniszczone. Samoistnie, czy Arcykapłan ich będzie musial zniszczyć/Zeno, a może przeobrażają się w coś negatywnego lub tracą całą swoją moc.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.404
Posty: 88
Ciekawe czy jest możliwe aby jakiś Anioł stażysta zarzyczył sobie od super smoka aby ta zasada o nieużywanie pełni mocy w czasie walki została dla niego anulowana? Jakby tak by było mógłby się pojawić jakiś zły Anioł, lub nawet kilku. Do akcji wkroczyli by już na pewno bogowie zniszczenia z innych Wszechświatów, a Aniołowie Ci normalni ciekawe co by zrobili. Może kiedyś doczekamy się takiego momentu w DBS.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Jestem bardzo usatysfakcjonowany dzisiejszym rozdziałem. Gohan i Yamcha dali czadu, oby na tym nie poprzestawali!
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Trochę zapomniałem fabułę, ale dlaczego Goku nie może teleportować się na Ziemię?

Grupa Mirai
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
a to nie jest tak, że musi wyczuć czyjąś ki, a może być daleko od ziemi i dlatego, lub jest idiota jak zawsze
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Diablo2020 napisał(a):
a to nie jest tak, że musi wyczuć czyjąś ki, a może być daleko od ziemi i dlatego, lub jest idiota jak zawsze
Gość dosłownie potrafił wyczuć ki Kaito z Ziemi do zaświatów i z powrotem (czuć energię Gohana z zaświatów na Ziemi), a jednak myślę, że zaświaty są dalej niż galaktyki. Patrz mapka niżej. Zwykła głupota, szkoda, bo sam chapter był okej - dał dużo miłości np. Yamchy. W końcu. Pierwszy raz od zwykłego DB.

Obraz

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 46, 47, 48  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook