Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Wygraj anime comics Dragon Ball Z: Bitwa bogów - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
V5PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.564
Posty: 2
Beerus na pewno z przyjemnością spróbowałby polskich pierogów w przeróżnych smakach Znając go to mając do wyboru z serem, mięsem, kapustą i grzybami czy nawet na słodko, zjadłby wszystkie na raz ze smakiem. W przypadku gdyby ktoś (patrzę na Buu) nie podzieliłby się z nim jakimś rodzajem, ziemia znowu byłaby w niebezpieczeństwie
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Piwus to przyjaciel mięsa,
chętnie by skosztował kęsa,
Goku mu nie ustępuje,
przy choince już czatuje.

Nie odpuszczą dziś pierogów,
które są pokarmem bogów.
Chodź są ruskie, no i z makiem,
obaj ruszą za swym smakiem,
bo na mięsne mają chęć,
zjedzą nawet ze sto pięć!

Czy go Piwus dziś skasuje?
Bitwa wielka się szukuje!
Obraz
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Nie wiem czy mogę brać udział w konkursie jeśli wygrałem poprzedni, ale mimo wszystko wrzucę swoją propozycję.

Tak więc ja bym poszedł na skróty, jeśli chodzi o serwowanie pyszności dla bogów z Bitwy Bogów Skoro wiadomo, jak wysoko w rankingu plasuje się u nich ramen, to może sięgnijmy po coś co u nas jest równie szybkiego, co można przyrządzić na wiele sposobów, coś co jest na każdym rogu i w prawie każdym sklepie... chodzi o ZAPIEKANKĘ! Z serem i pieczarkami, z salami, kurczakiem, warzywami, z szynką. Kombinować można samemu do woli, bo na zapiekankę prawie wszystko się nadaje. A jak się znudzi z keczupem, to można polać jakimś sosikiem serowym albo czosnkowym.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Szkoda, że przespałem termin...
Ja bym sugerował flaki, to jest idealna potrawa dla Piwusa. Mocno przyprawione, przyjemnie chrupkie
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj anime comics Dragon Ball Z: Bitwa bogów - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook