Forum Dragon Ball Nao

» Ściąganie z neta - nielegalne

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jak zapewne mogę się domyśleć, chyba kazdy z tego froum ściągnął coś nielegalnie z neta, np. jakiś album muzyczny, lub coś innego. A jeżeli ktoś tego nie zrobił to naprawdę wielki apllaus dla niego Albo niektórzy mogą tak robić, że ściągną coś, lecz usuną to z twardziela przed upływem 24h, lecz chyba mało kto to przestrzega WASZYM zdaniem, czy ściąganie za neta jest nielegalne ?
Jeżeli chodzi o mnie to : jak dają coś pożytecznego to biorę No bo przecież, chyba po to porobili tak wiele programów jak eMule, czy DC++
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Zartujesz chyba ja mam tyle tego dziadostwa sciagnietego z neta przez Kaze ze dysk mi malo nie wybuchnie z przepelnienia . Uwazam ze to nie legalne takie pliki jak Mp3 zamieszczac w necie do sciagniecia, a nie sciaganie ;P
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No coż, niech się nad tym zastanawiają ci, którzy umieszczają te pliki w necie. "Jak dają to bierz" . W końcu płace co miesiąc za ten internet i chce mieć z tego coś więcej niż gapienie się w monitor

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.946
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
nielegalne!! ja ściągam jak leci i mam nawet w szafie dysk zapasowyhahaha a tak w ogóle to dlaczego niby 24 h jak nikt nie wie ze to ściągnołem
staraj sie pisać bardziej z sensem i na poziomie.. dobrze Ci radze Edit By Majin
Porada Dnia: Zmień Głąbie ten podpis, to jest ostrzezenie, nie pierwsze a ostatnie... potem juz sie pozegnasz z nami

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
ja mam DC++ i Emula włączonego 24h na dobre/tak jak kompa, własciwie jeszcze nigdy nie zapełniłem całego dysku'ów' ale sie staram zawsze mi zostaje jakies ~150GB w zapasie ... a tak z prawa internetowego... samo sciągnanie nie jest nielegalne, jezeli bedziemy uzywali tylko do własnego nie komerycjnego celu, a takze nagrywali na inne nosniki i rozprowadzali/pozyczali innym osobą publicznym... czyli podsumowując sciagajac muze czy tam gry nic nie łamiemy, teoretycznie, bo jezeli ktoś dostanie, pozyczy albo coś zrobi z danymi od nas.. a dowiedza sie psy o tym wtedy beda konsekwecje własicwie...

END
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.093
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Pobieranie co miesiąc prawie 50 GB jest dla mnie legalne gdyż zasysam to dla siebie a nie dla innych. Czasami zdarza się sprzedać to lub owo za dwie dychy ale to chyba nie przestępstwo co?
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Jeżeli sobie sciągniesz i zostawisz, nie.
Jeżeli sciągniesz, przegrasz na CD i sprzedasz , to jest to teoretycznie przestępstwo.
Ale nikt nie musi o tym wiedziec nie??

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
tak,ale ja wolę przestrzegać zasad,wolę się nie wpakować do poprawczaka
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
E tam, piratom dają grzywne, a ciebie za robienie tego co inni od razu do poprawczaka by dali?? Zresztą nasze Polskie prawo zaprzecza samo sobie.. W jednym miejscu jest napisane ze przechowywanie, lecz nie rozporowadzanie plików jest legalne, a w innym że każdy kto posiada nielegalne oprogramowanie, lub inny plik łamie prawo. I bądz tu polaku mądry.
Żródło: CDA

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 16.05.2006, 14:21
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.781
Posty: 50
Skąd: Krasne
usuwać po 24 godzinach ciekawe co za dureń tak wymyślił, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie usunołby po 24h np. gry która ma 1 GB i którą ściągał miesiąc nie

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Takie sa zasady,ale zasady sa po to by je łamać

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
ściąganie jest legalne , tak samo, jak oglądanie tv. pozyczanie sciaganych plikow jest dopiero nielegalnie, lub ich sprzedaz , a tak to mozna sciagac co sie podoba ( tak mysle i oby to byla prawda )
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.647
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Mysle, ze sciaganie to jeden z wiekszych problemow dla tworcow gier , producentow muzy itp. no ale dla nas uzytownikow neta jest to normalne, kiedys, tez sama sciagalm miesiecznie tyle roznych rzeczy,ze srednio jedna plyte dziennie z tego nagrywala, ale juz troche mi przeszlo, teraz wole pracowac nad swoja stronka internetowa
Sciaganie wcale nie jest nie legalne, gdyby bylo, to tworcy programow takcih ja kazaa np. juz dawno zostali by pociagnieci do odpoiwedzialnosci karnej, co jak kazdy widzi sie nie stalo i zapewne sie nie stanie.

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Taaa, a wyobraźcie sobie życie bez piratów. Wszystko oryginalne . . .

Juz widzę Billa Gatesa przeliczającego swój dorobek ze sprzedaży oryginalnych CD-ków z XP-kiem . . . hmmm, może ze 500mld dolarów???

A propos Windowsa . . . stał by sie mało popularny, raczej bardziej biurowy.

A propos Linuxa. Jak wiadomo takie dystrybucje jak Aurox czy Mandriva na bazie Linuxa sa za free. Dlatego też z pewnościa stałyby si najpopularniejszymi systemami.

A co z filmami? Juz widze kolejki przez kinami i slinki nastolatków oglądajacych trailer np. nowego Silent Hilla (normalnie po obejrzeniu takiego sobie trailera w Polsacie wciskam "ściągaj" i wszystko pięknie, a tutaj? Czekam tydzień na premiere kinową albo rok na premierę DVD! )

Muzyka. Kolejny ciężki cios dla młodych ludzi. Jak tutaj zrobić dobra składanke z oryginalnych płyt . . .

Programy. HAHAHA! Juz to widzę, wszyscy korzystaja tylko z Freeware. Nie ma mowy o Photoshopach Office XP. teraz pozostawały by tylko Paint i WordPad

Ach. . . Długo by wymieniać. . .

Tak więc Dzięki Bogu za internet. AMEN
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
0,8 kompa to siagniete z neta bzdety, obrazki, muza i takie tam, a 0,2 to internet (który też w kupe miejsca zajmuje ), dokumenty, gry itp.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Ściągam nielegalnie i nawet nielegalnie oglądam TV i jest mi z tym dobrze .
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja scagalem scagam i bede scagac dalej, ee mp3 filmy giery , scagam je bo mnie nie stac na orginaly ;]

pulkarecordzz.phorum.pl
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.479
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
hehehe internet jest chyba po to zeby z niego zasysac wszystko co sie da nie?? a usuwanie tego po 24h to jest nienormalne... NIKT tak raczej nie robi bo to byloby bez zadnego sensu...no wezcie sciagacie gre czy film przez dwa dni a po uplywie 24h musicie go usunac przeciez to jest chore..!! Tak wiec ZASYSAJMY wszystko c sie da....

INTERNET hip hip HURAAAAAAAAAAAA

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Ja także ściągam ale głównie filmy, i mp3 czasem gre jakąś. Internet rządzi
A te usuwanie po 24h (tu sie smieje ) powinni zmienić na usuń po 7 dniach (ale kto by tego i tak przestrzegał)
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pff...kazdy ma cos nielegalnego. Czy to pliki czy moze cos z zycia codziennego (rzecz czy cos ). Ja osobiscie kupilem tylko kilka filmow i gier, ktore sa w pelni legalne. Reszta filmow, gier i muzyki jest oczywiscie nielegalnie sciagnieta z internetu Tylko chyba milionerzy moga sobie pozwolic na wydawanie powiedzmy 300 zł na gre lub cos innego. A powiedzmy, ze taka gre przejdziemy w tydzien wiec co tydzien potrzebujemy nastepona co wychodzi 1200 zł miesiecznie. Mnie osobiscie nie stac na wydawanie takiej sumy na miesiac. No, ale nie jestem tu sam. Moze kogos stac xD

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Ściąganie z neta - nielegalne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook