Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Kamesennin & Gyoza

VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
witam wszystkich ciepło i serdecznie
po obejrzeniu kilka dni temu serii DB [jupi ! nareszcie mam cala serie po japonsku z angielskim subbem ] w mojej praktycznie pustej głowie, pojawiła się mała niejasność [] . Otóż: podczas sagi Piccolo Daimao, Kamesennin przywołuje wspomnienia, w których to wraz z Gyoza walczą u boku Mutaito z PD. Obraz przedstawiony jest tam w takim sposob, że Gyoza po wpływem mocy Piccolo, przechodzi na złą stronę mocy i Kamesennin, samotnie oczekuje powrotu swojego mistrza. I tam wcale nie wyglada to tak jakby to wczesniej byli tak do siebie negatywnie nastawieni. Natomiast podczas treningu Goku u Kami-sama, Son przenosi sie w czasie do momentu kiedy to Mutaito stąpał jeszcze po naszym ziemskim padole, a dwie tytulowe postacie już pałają do siebie wielką nienawiścią....
taka mała myśle wpadka. Jeśli ktoś ma inne zdanie i ciekawe wytłumaczenie, prosze o skorygowanie mojej wypowiedzi
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja mam takiego małego offtopa- skad masz japońskie odcinki DB?!
Powracajac do tematu: tak też po ogladnieciu tej sceny mysle, ze to jest jakis blad. No w kazdym razie niejasnosc. Gdybysmy mieli wysuwac w tematach bledy, ktore pojawily sie w poszczegolnych filmach o DB to pewnie troche by sie tego zebralo

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Masa jest takich pomyłek między manga a anime db. A co do letora polskiego to jest on wielka pomyłką
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja tego momentu nie widziałam , gdyż nie oglądałam japońskiej wersji( z wyjątkiem małych urywków)
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Wiele błędów można znaleźć w Dragon Ballu, a to jeden z nich, o ile wiem to jeszcze Goku nie mógł go pokonać po tym jak zabił Piccolo Daimao, a przecież Mutaito nie miał z nim szans...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Kamesennin & Gyoza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook