Forum Dragon Ball Nao

» Byłes notowany(a)?

Strony: 1, 2, 3  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam!

Napisałem ten temat poniewaz pragne poznac Wasze zdanie na temat dizłalności kapusiów. Otóz, dzisiaj zostałem spisany wraz z moimi kumplami za . . . (przygotuj sie bo zaraz pękniesz ze smiechu!) . . . (uwaga) . . . stanie z piłka w rękach Nie, nie, nie, nie, piłka nie była kradziona. Była legalnie kupion za polskie złotówki. Problem zauwazony przez jednego z osiedlowych kapusiów był nastepujący : "ulica nie jest placem zabaw " Sam już nie wiem. Mieszkam w okolicy, w której otaczaja mnie sami kapusie !!!

A ty byłes notowany(a) ??? ZA CO?!?!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Otóz, dzisiaj zostałem spisany wraz z moimi kumplami za . . . (przygotuj sie bo zaraz pękniesz ze smiechu!) . . . (uwaga) . . . stanie z piłka w rękach
Zostałeś spisany?
I cóż w tym dziwnego?
Takie sa uprawnienia Policji. Im za to płacą. Nie chodzi o to, żeby spisywać na siłe kazdeego, kto się rusza, albo i nie rusza się(wszystki jedno). Taka działalność, wbrew pozorom,odgrywa ważną rolę prewencyjną i informacyjną. Spisanie danych osobowych nie niesie też za sobą zadnych skutków prawnych.
Inaczej jest w przypadku tzw, notowania. Jest to bowiem OFICJALNY wpis na rejestr osób mającyh lub będących w przeszłości w konflikcie z wymiarem sparwiedliwości. Krótko mówiąc- przestępstwa cywilne i karne jak również wykroczenia(ale tu nie jestem pewien) powoduja wciągnięcie danej osoby do rejestru. Notowanie jest więc skutkiem przestępstwa/wykroczenia(?)
Ja na szczęście notowany nie byłem i mam nadzieje, że sytuacja nie ulegnie zmianie...
pozdrawiam
ps. Jeśli się pmyliłem, poprawcie:)

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Wiec ja Zostalem Spisany na osiedlu bylo ok. 11 w nocy A Za co spisany? Otoz Wlasnie Siedzielismy Z Kolezkami iKolezankami na placyku i se gadalismy. i jakis frajer zadzwonil na psy ze za glosno sie zachowujemy ! to potem wtedy niespali jak zaczelismy wrzeszczec we *** itp.
a notowany do rejestru niebylem i niebede mam nadzieje

pulkarecordzz.phorum.pl
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja nigdy nie byłam notowana, ja z natury jestem raczej spokojną osobą
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
oni spisuja za byle co. bo im wiecej spisan, tylko wieksza kwota;]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
I tu się mylisz eMateuszu - policjanci mogą spisywać lub nie, pensję dostają tą samą. Skąd wiem? Ojciec mojego kumpla pracuje w policji - dokładnie o to samo się pytałem.
Osobiście nie byłem spisywany, chodź było blisko za wchodzenie na teren prywatny ( czytaj robiłem skrót przez siatkę ). Również było blisko gdy puszczaliśmy już po sylwestrze petardy, tylko te co nam zostały. Ja po prostu poszedłem do sklepu a kumpla zanotowali .

|
|
|
\ /
Do posta poniżej - nie ma już premi .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 22.04.2006, 12:37
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
nie chodzi mi o pensje, tylko o premie. bo mialem dziadka w policji tak samo ale moze w dzisiejszych czasach jest inaczej. bo to troche czasu minelo.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
No cóż, ja krakowskiej policji znany jestem jako Krystian "Rzeźnik" Siwek, wielokrotnie notowany morderca, złodziej i boss mafijnego półświadka. Jednak od kiedy wpadli na trop drogi szmuglowania towaru do Włoch, zaszyłem się w małym domku (50 sypialni, basen, kort tenisowy, boisko piłkarskie, kino, studio nagraniowe) w okolicach Mazowsza. Ale o tym ciiiii....

A na serio to w życiu nie byłęm notowany, za bardzo nie mam za co, bo po 21 nie włuczę się po ulicach, też raczej nie mają na mnie haka, ponieważ zachowuję się w miarę spokojnie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
LoL z tego co ja wiem to pies dostaje 50gr . za 1 spisanie . to sa Tylko niebieskie Cwe*E

pulkarecordzz.phorum.pl
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja też byłem spisany za byle co.Otóż jechałem sobie po ulicy rowerem i nagle mi pałki wyskoczyły i mnie zawołały.To podzszedłem podałem wszystkie dane a na końcu powiedzieli jedź po chodnikiu.już zacząłem jechać i sie zapytali czy mam karte rowerową (troche to dziwne bo jak w takim wieku bym miał nie mieć)to jak powiedziałem ze mam to powiedzieli żebym jeździł po ulicy A tak poza tym to byłem jeszcze 2 razy spisany ale nie chce mi sie o tym pisac
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Hmm... czyżby nieregulaminowy avatar?... ale ... niech się tym Gotęks zajmuje albo jakiś mod... ja nie mam siły : P btw, ja karty rowerowej nie mam i jakoś żyję... ostatnio nawet w miarę szczęśliwie.

Osobiście nigdy spisywany nie byłem, a do policji nic nie mam... tzn. muszę nie mieć, bo przyjaciel chce być policjantem i trzeba z tym jakoś żyć. Anyway, kiedy nie słucha i tak bluzgam na tę zacną instytucję...

Nawiasem mówiąc, po części rozumiem tych donosicieli. Ba, w sumie to nawet do nich należę. Przyznaję się bez bicia. To naprawdę nie jest zbyt miłe, gdy ktoś o pierwszej w nocy wydziera się pod domem (mieszkam zaraz obok przystanku autobusowego, miejscowego centrum popijaw), wydzierając się wniebogłosy, śpiewając plugawe piosenki (i fałszując przy tym niemiłosiernie), a czasem rzucając kamieniami w okna.

Rzadko jednak robię cokolwiek w kierunku zapobieżenia takim sytuacjom. Powód? Skuteczność. Policja zawsze stwierdza, że nie ma benzyny i nie może przyjechać... cóż, takie wymówki są co prawda żenujące, ale nie zmienia to faktu, że nie mogę nic na to poradzić...

Sam jestem człowiekiem spokojnym... nie wychodzę 'na wioskę', nie palę, nie piję, nie krzyczę... nawet sportu nie uprawiam ani nie jeżdżę rowerem, więc policja zwyczajnie nie ma mnie za co spisać.

A tak w ogóle [ ort! ]... trochę empatii... bo niektórzy czasem chcą spać, a wrzaski naprawdę tego nie ułatwiają. Rozumiem, można pogadać, nie potępiam tego, ba, nawet pochwalam – o ile oczywiście rozmowy reprezentują jakiś poziom , jednakże bez przesady...

Natomiast jeśli chodzi o przypadki z piłką i rowerem – jak dla mnie, policja wykazała się tutaj kretynizmem wręcz nadzwyczajnym...

btw – o notowaniu powinien coś wiedzieć Don Sir Emiliano per Ślusarczyko Di Tutti Scyller (Krystian? jakieś wieści o nim?), chyba że jest bardzo subtelny lub wydaje mnóstwo kasy na łapówki. Hmm... będę się go musiał spytać. Kiedyś.

Pozdrawiam serdecznie
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
ja miałem dwa przypatki a wiec:
1. gdy szłem do babci po dywan do babci(prosiła mnie zebym uprał go) i gdy był w drodze do domu pan policiant mnie zatrzymał i zaczął mnie wypytywać skąd go wziełem i gdy powiedzialem mu ze od babci to nie mi nie uwieżył i zaprowadził mnie na komisariat i zadzwonił po rodziców i nastepnie przyjechali komisariatu i wszystko sie wyjasniło i mnie nie spisali
2.tutaj mnie spisali za to że jechałem po chodniku rowerem a kokretnie mnie spisał za to ze sprawiałem zagrożenie dla użytkowników chodznika

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
no i tutaj sie nasuwa pytanie do szaraka. skoro nie maja za to pieniedzy, to po jakiego * spisuja za takie !?? to jest CHORE!
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ale was nikt nie spisał za zawiązywanie buta w parku. Czemuż to zostałam spisana?
Bo moja noga z butem była na ławce... pff Po prostu żałosne...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
a mnie tam jeszcze nie spisali choc nie jeden z nimi incydent mialam, nawet mnie nie spisali jak widzieli, ze pod prad jezdze na rowerze, bo sie z kumplami zalozylismy ze pod prad bedziemy jezdzic i nas nie zlapia, no i nawet sie nie skumali !!!

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Wizzle Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Wizzle
Wiek: 39
Dni na forum: 6.531
Posty: 4
Skąd: Z Long Beach
Oczywiśćie że byłem notowany, za podwójne zabójstwo z nieuzasadnionym okrucieństwem no i jeszcze do tego dochodzi gwałt ale mimo tego jestem na wolności i ciesze się życiem. Wszystko jak na prawdziwego OG przystało
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Fan napisała:
Ja nigdy nie byłam notowana, ja z natury jestem raczej spokojną osobą
To trochę tak jak ja. ale moi koledzy z klasy to bardzo dużo razy byli spisywani. np. za to ze stali i patrzyli sie w ognisko bo ktos rozpalil. i tam duzo jeszcze takich roznych przypadkow bylo
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No niestety nie byłem notowany
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Zostałem spisany milion razy, i możliwe że dobije niedługo do drugiego.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Policja jest w dzisiejszych czasach bardzo dziwna... Osobiście mnie nie spisali ale kumpli owszem.. a za co? Za to że stali na drodze o 20 i sobie rozmawiali... Podeszedł pan policjant do każdego.. i nazwisko imie ojca i inmie matki! Dziwne rzeczy [ ort! ] się dzieją.. Ale za kradzieże to się policji wziąć [ ort! ] do roboty nie chce!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Byłes notowany(a)?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook