Forum Dragon Ball Nao

» Yaoi i Yuri

Strony:   1, 2, 3  
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Ale kicha...
Link - tu niekture są dobre, z tym że to komiksy, jeśli idzie o autorów yaoi DB polecam gorąco Kabu

Ten rysunek z Vegetą i z Songiem (związanym i zaklebnowanym) to już lekka przesada, ale mimo tego mnie rozśmieszył.
Wspomniany przez ciebie art jest jednym z lepszych na tamtej stronie... która ma z resztą niski poziom...

Jeśli z kolei w ogóle [ ort! ] idzie o yaoi, nie tylko z DB to polecam największy w polsce portal: www.yaoi.pl Jest tam spora baza fanficów i artów ( z tym że DB jest w wielkiej mniejszości )


Xan
jest skrócenie przyjaciele z neta mówią do mnie Ereg
Dla mężczyzn (i lesbijek) piękne są kobiety, dla kobiet (i gejów) mężczyźni. Kropka.
Ja podpiszę się pod tym twoim zdaniem jeśli pozwolisz

A co do moich artów to gratuluję spostrzegawczości ( I dziękuje za reklamę chociasz nie wiem czy jest się czym chwalic )


Aha... co do yuri się nie wypowiadam bo się nie interesuje

Angrenereg Kali The Neftys
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Kakarotto91 to samo można by powiedzie o fanach yuri, w końcu to też zwiąski homoseksualne nie sądzisz?
Oczywiscie, ze tak. Homoseksualizm dziala w obie strony, ale jednak popatrz na to ze strony mezczyzny. Gdy widzi dwie migdalace sie laski to slini sie na ich widok, a jak zaobaczy dwoch calujacych sie ze soba facetow to mozna puscic pawia. O to mi chodzilo
Pozdro 600

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
(Nie)stety, nie znam się na yaoi, ale tamta strona "średnio" mi się podobała. A z tego, co piszą tutejsze panie, jest ona faktycznie cienka jak Polsilver : P Do tego kazirodztwo wchodzi w rachubę... Ble.

Ereg napisał(a):
jest skrócenie przyjaciele z neta mówią do mnie Ereg
Pozwolisz, że będę się tak do Ciebie zwracał, ok?

Ereg napisał(a):
Ja podpiszę się pod tym twoim zdaniem jeśli pozwolisz
Wspaniałomyślnie pozwalam : P

Ereg napisał(a):
A co do moich artów to gratuluję spostrzegawczości ( I dziękuje za reklamę chociasz nie wiem czy jest się czym chwalic )
Dzięki. I nie ma za co. A co do artów... są raczej kontrowersyjne, ale technicznie bardzo dobre Nawiasem, polecam założenie tematu w odpowiednim dziale...

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Zrobiłaś w twoich rysunkach z Vegety niezłą dziwke. Gdyby Vegeta żył i to zobaczył znalazłaś byś się na jego czarnej liście.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Dziwkę?... Z jakiej racji?... Przecież podtekstów seksualnych można się tam co najwyżej domyślać Zresztą, chyba już za bardzo odbiegamy od tematu...

Pozdrawiam
A.

EDIT: Na przyszłość jeśli chcesz dopisać tylko krótki komentarz lub odpowiedź, edytuj posty - inaczej tylko doprowadzasz modów do pasji. A ja tymczasem wciąż sugeruję Ereg utworzenie tematu o jej twórczości, bo się ciekawa dyskusja może wywiązać...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Xan: 25.05.2006, 23:19
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Yuri nie jest takie złe hehe, a co do Yaoi , zgodziłbym się z Łasiczką ( tzn. napaliłbym sobie nim w piecyku, gdybym go posiadal )
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Zrobiłaś w twoich rysunkach z Vegety niezłą dziwke. Gdyby Vegeta żył i to zobaczył znalazłaś byś się na jego czarnej liście.

Pewnie masz racje ze by mnie zabił

Ale inna kwestia, kiedy autorzy artów robią dziwki z Bulmy, Chichi, C-18 to jest dobrze? nie?

Posłuchaj i przyjmij do wiadomości:

Nie tylko faceci lubią sobie popatrze na gołą laskę rozciagniętą na materacu i kobietom także się coś należy, a jeśli sądzisz że na tych artach Vegi jest dziwką to ciesz się że innych nie widziałes ponieważ preferuje hard yaoi.

Angrenereg Kali The Neftys
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Yuri - jak najbardziej tak. Nie ruszają mnie związki dwóch kobiet (jeżeli mowa o DB to wyobraźmy sobie Chichi i Bulme...).
Yaoi - never... Spaw gwarantowany gdybym zobaczył jak np. Goku całuje Vegete.
Zresztą, największą popularność, mangi te zyskały wśród kobiet (ba, bo do nich są głównie kierowane).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
A Xan bym zapomniała, nie sądzę by zakładanie tematu o moich artach było dobrym pomysłem, bo przypuszczam że wyniknęły by z tego same kłutnie... o moich artach można dyskutowac w opiniach w mojej galeri na http://www.yaoi.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=9 ale pod warunkiem że jest się zarejestrowanym
A tu mój jakrze przypuszczam kontrowersyjny fanfick yaoi żecz jasne, cho jest klasyfikowany jako hardyaoi/hentai hehe: http://www.yaoi.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=55
To by było na tyle z mojej strony w tym temacie... Jestem zbyt zagorzałą fanką yaoi żeby tu dyskutowac, a moje poglądy są zbyt "zapalnym" materiałem do sporów

Angrenereg Kali The Neftys
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
bardzo fajny fanfik. niezly klimat i ciekawa fabula [choc budzi delikatne obrzydzenie - zalezy co kto lubi ]
niezle napisane, trafia w wyobraznie i troszke daje do myslenia.
stawia saiyan w zupelnie nowym swietle nie sadzicie ?
pozdro

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
FF ciekawy, klimat i fabuła jak na oznaczenie 18+ dosyć dobra. Obrzydzenie jest spore, w końcu było ostrzerzenie. Już tera widze czemu nikt nie chicał się freezerowi sprzeciwiać. Zgadzam się co do reszty z użytkownikiem VegatZ
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie wiem czemu ludzie czepiają się do tego, to tylko rysunki..
Ale trzeba zauważyć, że fani obrażają Akire i jego twory tymi rys. przecież gdyby tak miało być to by sam tak narysował.. Oczywiście nie mam nic zbytnio do yuri bo niektóre rysuneczki fajne mogą być co nie zmienia faktu, że to wciąż wyimaginowane postaci (niestety ).
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Treść fanfica by Ereg, zgodnie z oczekiwaniami i ostrzeżeniami, dość obrzydliwa, ale summa summarum jest całkiem interesujący. Styl porządny, czyta się dość gładko (przyjemnie to chyba nieodpowiednie słowo...). Polecam wszystkim mającym mocny żołądek.

Cyceron napisał(a):
Ale trzeba zauważyć, że fani obrażają Akire i jego twory tymi rys. przecież gdyby tak miało być to by sam tak narysował..
Bo ja wiem... tworzenie fanficów i fanartów świadczy raczej o popularności dzieła i inwencji jego fanów. Osobiście nie widzę w tym nic złego.

Cyceron napisał(a):
co nie zmienia faktu, że to wciąż wyimaginowane postaci (niestety ).
Oczywiście, że wyimaginowane Czym byłby świat bez fikcji (literackiej i nie tylko)? Zresztą, nie jestem pewien, czy ucieszyłbym się z obecności tych postaci w naszym świecie...

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Według mnie obrażają twórcę DB.. i kropka, więcej wyjaśnić dlaczego niestety nie potrafię...
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Chyba wiem o co ci chodzi, ale także niepotrafię tego sprecyzowac
W sumie na miejscu Akiry chyba bym rozstrzelała za takie coś, ale cóż prawdę mówiąc ta świadomoś że mój ulubiony autor obrał by mnie ze skóry za moją herezję niewiele mnie powstrzymóje od tworzenia


A co do faktu przytoczonego przez Xana:
Zresztą, nie jestem pewien, czy ucieszyłbym się z obecności tych postaci w naszym świecie...
Tu jest sporo racji, może Veguś jest ślicznym i uroczym stworzonkiem jak się go rysuje i można z nim zrobic co sie żywnie podoba, to fakt istnienia jego i jemu podobnych "wybuchowych" osobników niechybnie zaszkodził by naszej planecie... a wątpię że byśmy coś mieli z ich istnienia bo wątpię żeby przyjeli z entuzjazmem nasze zaloty ( Bulma dośc nieźle strzela z broni różnego kalibru to do panów... którzy i tak mieli by mniejsze ryzyko stracenia głowy )

Angrenereg Kali The Neftys
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hej wiadomo że faceci wolą typ Yuri a dziewczyny Yaoi choć też raczej nie oglądneła bym coś podobnego.

shiro: To jest akurat wiadome ;p
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja ze swej strony nigdy nie spotkałem się z tymi typami mang i raczej nie będę miał siły przeczytać. Może i jestem facetem, ale jakoś ta postać nie skłania mnie do czytania Yuri, nie wspomne Yaoi, przez które jedyne co mógłbym robić to żygać z obrzydzenia.

Nie zmienia to faktu, że ludzie to czytają i są osoby, które tym się interesują;
Kamzo napisał(a):
a także są jednymi z tych, które sprzedają się bardzo dobrze na całym świecie
To coś świadczy o ludziach, że to ich kręci, nie wiem jak to jest na forum, czy wy lubicie to, czy nie, ale ja ze swej strony nie spotkałem się z żadną osobą z mego otoczenia, która powiedziałaby mi o tych Mangach, ewentualnie zaproponowała mi je.

Ja nie zakasam rękawów do tego i tak pozostanie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Chyba napisałam gdzieś temat o yaoi i yuri, ale konkretnie w DB... Tak ogólnie z tymi gatunkami mangi raczej nie obcuję. To, że faceci wolą yuri, a babki lubią yaoi jest zrozumiałe i oczywiste. Z tego co zauważyłam, mangi z tego typu związkami są bardzo popularne. Na Allegro jest tego do bólu. Ludzie nawet tworzą fanowskie doujinshi np. z Dragon Ball'a i Yugioh. Osobiście nie mam nic przeciwko. Wszystko dla ludzi.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jak przeczytałem kawałek "fica" pani wyżej to mnie zmuliło normalnie.Rozumiem miłość osób tej samej płci,natomiast seks kojarzy mi się z czymś obleśnym ... nie moge tutaj faworyzować yaoi czy yuri,ale w tym drugim przypadku mniej razi dla oka.Gdy pomyśle sobie jak jeden drugiego "nabija" to mnie na odrzuty wymiotne bierze ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Poczytalam troche tego ficka i nia szczescie mam pusty zoladek, bo by cos sie stalo

Co do Fable... Pierwszy raz sie z toba zgodze. Faceci ogladaja kobiece dziewczyny, a kobiety powinny ogladac meskich facetow, a nie cioty
Coz nie da sie ukryc ze w swoich rysunkach ujelas Vegete dosc kontrowersyjnie, a jak na moj gust to lekkie zboczenie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Yaoi i Yuri
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook