Forum Dragon Ball Nao

» Broń

Strony: 1, 2, 3  
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Czy ktoś może ma broń? jeżeli tak to czy macie na nią zezwolenie? albo może ktoś się bronią interesuje?

Ja z broni palnej mam Glocka 17 oczywiście bez zezwolenia
a z broni białej mam prawdziwe wakizashi i bardzo fajny długi nóż sprężynowy (można nim czynić cuda).
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja w domu mam caly arsenal to walk na ulicy

pulkarecordzz.phorum.pl
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.616
Posty: 105
no, a ja mam strzały.. jak na razie bez łuku (własnego) ale pracuje nad tym.

mi się marzy taki tatar-krym, naciąg 19-25 kg. nie czuję się na siłach aby podobny zrobić samodzielnie, dlatego będę musiała trochę kasy wybulić..
co do łuku to chyba nie potrzeba pozwolenia (co nie znaczy, że cie nie spiszą jak będziesz z czymś takim po mieście pomykać), ale na kuszę to już tak. ależ to niesprawiedliwe!

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
co do łuku to chyba nie potrzeba pozwolenia (co nie znaczy, że cie nie spiszą jak będziesz z czymś takim po mieście pomykać), ale na kuszę to już tak. ależ to niesprawiedliwe!
Nowoczesna kusza (tym bardziej z lunetą) jest bardziej śmiercionośna od niejednego karabinu.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja mam bardzo ładna i duza katane Jestem z niej bardzo dumny

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Nowoczesna kusza (tym bardziej z lunetą) jest bardziej śmiercionośna od niejednego karabinu.
A moim zdaniem LUDZKIE rece sa najpotezniejsza i najgrozniejsza bronia ;p bo co ci z tego luku jak on sam nie strzeli ;]

pulkarecordzz.phorum.pl
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
do walki wręcz najlepszy noż, ewentualnie broń palna, ale jeśli chodzi o poręczną i skuteczną to jest nią właśnie nóż. Nie ma przed nim obrony oczywiście może nam sie zdarzyć kuteczna obrona i niektórzy upierają się ze jest to mozliwe... jednak wiekszosc fachowcow w tej dziedzinie twierdzi, że jest to mało prawdopodobne wiec jak ktoś wyskakuje Wam z nożem to lepiej brać nogi za pas

z broni posiadam klika nierewelacyjnych noży, marzy mi się prawdziwa katana, i podobnie jak eli mam w planach zakup łuku
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez VegatZ: 25.05.2006, 12:13
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
wiec jak ktoś wyskakuje wam z nożem to lepiej brać nogi za pas
Racja racja, no chyba że masz Glocka za pasem.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
mnie na krav maga uczyli robic uniki od ciosow nozem

pulkarecordzz.phorum.pl
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
W każdej sztuce walki znane są uniki przed bronią białą i kontry na takie ataki wiec sie nie chwal
Ja posiadam jedynie nóż (ale w ogole go nie urzywam) z czarnym ostrzem.....
No i samodzielnie zrobione Nun-chako (czy jak to sie tam pisze ) ale w ogole z nich nei korzystam bo nie są mi do niczego potrzebne.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
zgadza sie ze w kazdej sztuce walki sa takie sposoby, tylko co z tego kiedy sa nieskuteczne ? przynajmniej w wiekszosci przypadkow. Rana cięta nozem boli jak cholera, robi Ci sie ciemno przed oczami i opuszczaja Cie sily, nawet gdy jest to rana ręki, a uwierz mi noz tnie dosc gleboko. tak wiec w przypadku obrony przed nozem jest ona w wiekszosci nieskuteczna.
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.662
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Posiadam 3 finki, kastet, kij bejsbolowy, z broni palnej to nic nie posiadam ale miałem kidyś wiatrówke
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
a ja mam pięści - najlepsza bron i juz, a że ogólnie lubię się bić to z tego mam największą frajdę

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
a ja mam pięści Wink- najlepsza bron i juz,

Hmmm... to moze sie zmierzymy Ja bede mial AK47 a ty piesci. Zobaczymy kto wygra, jesli uwazasz ze to jest twoja najlepsza bron

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Moja broń? Typowa dla bodajże judo. Szybkie nogi. Dobre na każdą okazję. Po 100 m z napakowanego kolesia zostaje dętka. I kto powiedział, że brutalna siła zawsze zdaje egzamin?

A tak bardziej serio, to jestem pacyfistą i z tego względu nie posiadam i nie zamierzam posiadać żadnej broni. Po co mi ona? Prędzej dam się pobić, niż kogoś uderzę. Ale nie powtarzajcie tego głośno, ok?

Kakarotto91 napisał(a):
a ja mam pięści Wink- najlepsza bron i juz,

Hmmm... to moze sie zmierzymy Ja bede mial AK47 a ty piesci. Zobaczymy kto wygra, jesli uwazasz ze to jest twoja najlepsza bron
Z kobietą się zmierzysz? Ok, dobra, pomijam płeć, bo seksistowskie to jest w sumie Ale i tak Larme może zmienić pięści w dłonie, podejść do Ciebie od tyłu i skręcić Ci kark. Poza tym, w końcu skończy Ci się amunicja. A skoro można brać dowolną broń, jaką się sobie wymarzy, ja proponuję bombę neutronową. Raczej w Ciebie trafię, nie uważasz?

Pozdrawiam
A.


EDIT do postu poniżej:

Ech... Ujmę to tak...

Czy tam jest naprawdę napisane "silne"?... Czytaj uważnie... Proszę...

Nie znam się na sztukach walki... i znać się zapewne nigdy nie będę... Wszystko, co o nich wiem, zasłyszałem ze źródeł co najmniej niepewnych...

Niemniej, źródła te (i parę innych, bardziej rzetelnych, a także tzw. zdrowy rozsądek i logika rozumowania) potwierdzają prawdziwość informacji przez Ciebie podanych. Twój post jest przy tym stosunkowo interesujący i pouczający, dlatego proszę modów o jego nieusuwanie. Pozdrawiam.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Xan: 28.05.2006, 20:17
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Xan, co mialeś na mysli pisząc że silne nogi są potrzebne w JUDO?
Znaczy to prawda, masz racje, tylko nie wiem czy ty myslisz o tym samym co ja Jeżeli myslisz o kopniakach to jesteś w błędzie, lecz jeśli mowisz o podcięciach, zagarnięciach itp. to masz w 100% racje

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ale i tak Larme może zmienić pięści w dłonie, podejść do Ciebie od tyłu i skręcić Ci kark. Poza tym, w końcu skończy Ci się amunicja. A skoro można brać dowolną broń, jaką się sobie wymarzy, ja proponuję bombę neutronową. Raczej w Ciebie trafię, nie uważasz?

Zdaje mi sie, ze nie wspominala nic o zadnych bombach i tego typu rzeczy. Jesli chodzi o skrecenie karku to pojednyek bylby swiadomy dla obu stron zapewniam cie. I nie, nie chce mierzyc sie z Larme to byla metafora taka


EDIT by TNK: Owszem, nie wspominała.

Stary pierdoła zwany Xanem napisał(a):
A skoro można brać dowolną broń, jaką się sobie wymarzy, ja proponuję bombę neutronową. Raczej w Ciebie trafię, nie uważasz?
Czytaj uważnie.

Do reszty wypowiedzi nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

PS Niezły podpis.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
a ja mam pięści Wink- najlepsza bron i juz, a że ogólnie lubię się bić to z tego mam największą frajdę
walka wrecz najlepsza, daje najwieksza satysfakcję
no i noże kuchenne posiadam

Obraz
PALATIAL REGALIA
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Son-Goten Ja też i to ze cztery plus tasak taki fajny ^^ Siekiere mam na działce A piłę w garażu...- i po co mi cos wiecej?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Larme: 15.06.2006, 11:55
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.508
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
- Witam! -
azi zgadzam się z toba w 100 % bo jeśli sie bronić albo atakować to nie będę latał po mieście z kusza albo łukie powiedzmy zanim wyciągniesz nóż możesz dostac tak w paciange że padniesz nieprzytomny (taki joke )
...a tak poza tym mam 3 katany

-Pozdrawiam-
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Broń
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook