Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.507
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
- Witam ! -
Na początek przepraszam że "odgrzewam temat" ale wydaje mi się że znalazłem istotne dla sprawy materiały.
Przyglądam się waszej rozmowie i widze że zdania są znacznie podzielone przy czym że wiekszość chciała by powstania owej serii ale nie wierzy w to.
Może na początek przyjmijmy że stworzono/wyemitowano jaką część ... będzie łatwiej

Na forum gery jeden z userów napisał:
"Po pierwsze Niech nikt nie waży sie mówić że Dragon Ball to bajka jak nie znacie tego pojęcia to radze kubusia puchatka oglądnąć bo to jest bajka
Po drugie Dragon Ball nigdy nie będzie teleowelą bo jest po prostu [ ort! ] zajebisty
Po trzecie Dragon Ball AF to nie plota a fakt a w japonji za dwa lata ma ukazać sie pierwszy odcinek
Po czwarte po Dragon Ball gt jest Dragon Ball super czy jakoś tak jest to 20 odcinków które [ ort! ] właśniwie sie zaliczają do DB AF ale ktoś je nazwał super bo główna ich treść zawiera życie Vegety Songo i innych w zaświatach patrzących co sie dzieje na ziemi"

hmm..

Buszując w google znalazłem multum zdjęc wybierając te najbardziej realistyczne wyszła mi lista:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link * ).jpg
* zaloguj się, aby zobaczyć link * ).jpg
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

I zdjęcia które wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie dlatego ze w prawym dolnym rogu znajduje sie logo telewizji wloskiej Mediaset 1 ( )
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

-=- Wszystko co znalazłem może byc: orginalnymi ss, wysokiej klasy FAKE, bądź scrennami z jakiś gier (?) -=-

Sam temat Dragon Balla AF można ciągnąć godzinami bez jakiegoś konkretu --.--
a jesli AF wyszedl to dlaczego tak malo o nim wiadomo przeciez Japonia nie jest az tak zacofana , przeciez jedna z poteg technicznych swiata ma internet
Nie ale serio co to za tajemnica?


Nie zlinczujcie mnie za te zdjecia

- Pozdrawiam-

Zdjęcia zebrane ze stron:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Keks_ik: 04.06.2006, 15:10
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Witamy na naszym forum. Mam nadzieje, że miło spędzisż tu czas. Przejrzałem zdjęcia więksość działa. Co do 1 grupy są to odmienione kolory np. Ostatnie zdjęcie Raditza to te z 2 odcinka DBZ na Wyspie Genialnego Żółwia. 2 grupa także , tylko, że są to zcreny z Tv ze zmienionymi kolorami. Po za tym plotka o AF wyszła w Prima Aprillis co sam fakt dużo tłumaczy. Jedyne zdjęcie, którego nie mogę rozpoznać czy to Fake czy własne dzieło(jakiegoś Amerykana zapewne) to Vegetrunks można go znależć tu, przy okazaji inne ciekawe fuzje
http://kamisama.com.br/fusion4.htm
P.S.1 Nazwa stacji to MediaSet jak dla mnie amerykańska.

Pozdrawiam
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
wiekszosc z tych zdjec nie chce sie nawet zaladowac niestety... A te ostatnie to sa zwykle przerobki, Pierwsze jest najsmieszniejsze- Freezer i Buu hehehe. czego to oni nie wymysla. A z logiem to moglo byc tak, ze ktos je stworzyl i sobie wkleil na obrazek.

Fajnie by bylo, gdyby to Akira osobiscie poinformowal swoich fanow, ze tworzy nowa serie db, a nie jakies domysly fanow...

Pewnie nie doczekamy sie juz DBAF
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.507
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
Zdjęcia działaja wszystkie tylko niektóre linki trzeba wpakować do przeglądarki ( nie klikać bezpośredniona link zawarty w poscie).
A co powiesz o tym?
I zdjęcia które wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie dlatego ze w prawym dolnym rogu znajduje sie logo telewizji wloskiej Mediaset 1 ( )
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Sa to ss z telewizji realnie istniejacej
Link do strony oficjalnej:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.507
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
Przepraszam rozpedzilem sie i napisalem 2 posty , jeden pod drugim...da sie jakos usunac bo nie widze ?

Przegladarka sie zawiesila i kliklem 2 razy =/

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Keks_ik: 04.06.2006, 15:38
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Keks_ik napisał(a):
Zdjęcia działaja wszystkie tylko niektóre linki trzeba wpakować do przeglądarki ( nie klikać bezpośredniona link zawarty w poscie).
A co powiesz o tym?
I zdjęcia które wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie dlatego ze w prawym dolnym rogu znajduje sie logo telewizji wloskiej Mediaset 1 ( )
Link
Link
Link
Link
Sa to ss z telewizji realnie istniejacej
Link do strony oficjalnej:
http://www.mediaset.it/
Włoska telewizaja z DBAF przed Japonią coś mi nie gra. Wiesz mogli przerobić kolory SS telewizji przecież można znaleźć ujęcia z np.RTL7 i zmienić kolor.
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.507
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
Wiesz mogli przerobić kolory SS telewizji przecież można znaleźć ujęcia z np.RTL7 i zmienić kolor.
Drogi kolego zajmowales sie kiedys dluzej grafika ?
nie da sie az tak (wlasciwie to da ale na ktorymś etapie zmiany koloru obraz nabiera takich barw ze wyglada to malo realistycznie wrecz idiotycznie- a poza tym przy zmianie ogolnych kolorow zostalo by zmienione takze logo stacji ktore w orginalnej wersji jest biale)

Linki ktore sie nie otwieraly wam (up-load na inny serwer) :
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

A co do zdjecia buu i Frezera to pamietacie ze bu potrafil absorbowac energie innych... mozliwe ze w jakims zbiegu okolicznosci zszamal Frezera
Aha i nie powiedzialbym ze wloska przed Japonska tylko, ze akurat nie slyszelismy o zadnej emisji serialu w TV....glupie to ale mozliwe.
Skoro tak jak pisalem wczesniej Dragon Ball byl stworzony i wyemitowany okolo lat 70' tak nie cale 30 lat pozniej ukazal sie w polskiej telewizji a wczesniej nie bylo za bardzo znany.

-=-I przepraszam moderatorow za napisanie 2 postow, jeden pod drugim -=-


A tak na marginesie strasznie sceptyczni jestescie ludzie troche wiary
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Keks_ik jeśli naprawde wierzysz ze te fotki sa prawdziwe to prosze przestań. Rozumiem, że z wielu z Was marzy o tym, by seria AF okazala sie prawda, ale powtarzalem to i powtorze jeszcze raz. Nic takiego nie mialo miejsca. Czy naprawde myslicie, ze dobie takiego zaludnienia globalnej wioski, nikt niebylby w stanie zripowac chocby jednego epka ? Mowie, Wam przyjaciele - niemozliwe Troszke dziwne tez, ze wszystko zgadza sie mniej wiecej z fabula pisana przez fanow [maniakow], czyzby autorzy [kimkolwiek by nie byli] tak wzieli sobie do serca pobozne zyczenia fanow z calego swiata ? Nie sądze.
Jesli chodzi o zdjecia to mniej lub bardziej udany fotomontaz i tyle. Momentami naprawde zalosny, chocby Goku chyba SSJ3 [bo moze w tym 'emitowanym' AF to juz wyzszy poziom] z domieszka srebrnych wlosow. Litosci panowie
Reasumując: uwazam, że kazdy szanujacy sie fan serii Dragon Ball, powinien pogodzic sie z faktem, iż nasz ukochany tytul w niepiekny sposob dokonal zywota. dlaczego niepiekny ? GT - mowi samo za siebie
Niewykluczone, ze kiedys ktoras z wytworni siegnie po ten tytul. Wzbogaci o nowsza kreske, nowe postacie... moze pojdzie w strone DBZ moze bardziej w strone GT... nikt tego nie wie, przynajmniej ja o nikim takim nie slyszalem Ta 'wymyslona' seria zyje wlasnym zyciem, tchnietym weń przez zalaponych fanow. Dlatego moze kiedys ktos ze wzgledu na popularnosc tematu, zdecyduje się na kontynuację... pozyjemy zobaczymy
jeszcze raz prosze o rozwagę i trzezwe myslenie i zastanowienie sie nad tym czy naprawde chcielibyscie aby DB jeszcze bardziej podupadło, bo po GT wszystko jest mozliwe...
pozdrawiam serdecznie

p.s.
nie zastanawialo Was nigdy to, ze kreska wiekszosci obrazkow z AF wyglada jak z czasow DBZ ? tylko czesc jak z DBGT [mowie o tych durnie przerobionych]

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
adam9011 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.508
Posty: 20
Skąd: Wejherowo
tak, ale może niektóre obrazki są prawdziwe? Może tak jak pisałem, DB AF powstaje "w ukryciu", żeby pewnego dnia zaskoczyć fanów? pewnie kiedyś się dowiemy, może nawet szybciej niż nam się wydaje...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
oaahhhh..... Załosne.... Te obrazki z logiem TV jeszcze do przejscia, ale np. goku SSJ3 i te dwa szare pasma Komus sie nudzilo i zobil jakies bzdury ktore teraz uwazane sa za DBAF....

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
jak patrze sobie na te zdjecia, to az mnie strach bierze czasami.
Kurcze, chcialbym, zeby dali af, ale nie sadzicie , ze juz tych odcinkow jest i tak sporo i bez tego? Jezeli mialoby dojsc kolejne 600-650 odcinkow ( to wiecej , niz cale 3 serie db razem wziete), to juz nie wiem co by sie dzialo...
SongoFan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SongoFan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.496
Posty: 3
Ja bym chciał żeby powstała nowa seria DragonBalla, nie koniecznie AF.
Ale żeby było coś nowego i ekscytującego jak pozostałe serie.

DragonBall Rządzi !!!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
SongoFanie, widać że jesteś "Świerzutki" w tematyce DB
Otóż nikt nie planuje żadnych nowych serii, nawet sam Akira Toriyama oznajmił, że nie będzie już więcej produkował się nad DB (no może tylko z nudów, ale nie da się tego nazwać rysowaniem). Zadna z firm równierz nie planuje wznawiać DB po tym, jak "Źle" okrzyknięto serię GT.
Jedyne filmiki DB produkowane sa na potrzeby Gier na PS2.

Największą twórczością DB są właśnie najnowsze Gry, bardzo przypominające serial, combosy i ataki wyglądają jak rodem z DB.
Twórczośc fanów też osiągnęła szczyt - masa teledysków, filmików, fanfików, fanatrów, gier itp. - to mówi samo za siebie.

Jednak DB samo z siebie nie zostanie już chyba nigdy odnowione i podparte nową serią. Ludzie powoli zapominają o DB, co tu kłamać...

PZDR:wink:

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
kuba_98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba_98
Wiek: 32
Dni na forum: 6.589
Posty: 10
Skąd: ZG
ale lepiej żeby był niż żebo go nie było chciaż po to żeby się z niego pośmiać ale Brolly ssj4 mnie !? albo Vegeta scalony z Piccolo (chyba przez tydzień by go namawiali żeby to zrobiła poza tym jak widzieliście tam kolczyki nie , ja też nie) ale chciałbym zobaczyć tych wszystkich wrogów scalonych ze sobą * to by yło przeżycie
Tasukigirl Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Tasukigirl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.475
Posty: 2
Skąd: Stargard
Hejka! Jestem tu nowa Znalazłam ciekawe materiały na temat DB AF i chyba jeszcze tutaj nie były zamieszczone
* zaloguj się, aby zobaczyć link * <tu są zdjęcia i opis (niestety nie po polsku )
* zaloguj się, aby zobaczyć link * <a tutaj opening który mi się wydaje dość wiarygodny i łączy się ze zdjęciami ze strony powyżej. Zobaczcie i napiszcie co o tym sądzicie!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tasukigirl napisał(a):
Hejka! Jestem tu nowa Znalazłam ciekawe materiały na temat DB AF i chyba jeszcze tutaj nie były zamieszczone
http://fab87.free.fr/dbaf.htm <tu są zdjęcia i opis (niestety nie po polsku )
http://www.youtube.com/watch?v=oNxmSTpGb_A&s ... 0ball%20af <a tutaj opening który mi się wydaje dość wiarygodny i łączy się ze zdjęciami ze strony powyżej. Zobaczcie i napiszcie co o tym sądzicie!

Witam,wszystko fajnie,jednakże oba linki kierują nas do odcinka specjalnego DB,nie zaś jak napisałaś AF.Nie pamiętam dokładnej nazwy,ale chyba było to mniej więcej tak : Goku Jr Adventure/Goku Jr Story

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Tasukigirl Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Tasukigirl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.475
Posty: 2
Skąd: Stargard
Uuuu a ja już se myślałam hehe. To by było zbyt piękne by było prawdziwe Bynajmniej już nie jestem w błędzie.
Shenron Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.469
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Skąd: Słopnice
Sącze żże to nie Af to śa specialne odcinki bo mam ich dużo w dysku !!
kovussj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kovussj2
Wiek: 35
Dni na forum: 6.468
Posty: 18
Chciałbym żeby powstał ale nie jako kontynuacja GT tylko Alternative Future
alternatywna przyszłość np. co by się stało gdyby Goku nie zauważył pilafa na początku Gt tylko poleciałby do domu a pilaf zarzyczyłby sobie władzy nad światem
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook