Forum Dragon Ball Nao

» Książka, której nienawidzicie...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Romansidła , Sierotka Marysia ( trauma z dieciństwa ) ,Wojna polsko-ruska .

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
VidelOtaku, wg mnie Makbet jest w porządku, przynajmniej ja to lubie, tak samo jak Hamlet też jest w porządku, ale nie powiem tego o Romeo i Julii... ech... szczerze to dno można obejrzeć film i se przy nim poplakać, ale sztuka jest denna...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Czego ja ta mnie lubie z ksiazek ? Na pierszym moiejscu zawsze bedzie ksiazka od maty, chemii, fizy i biologii!! A jedyna lektura, ktorej nie przeczytalem, to Krzyżacy Meczylem sie nawet przy czytaniu streszczenia, ktore mialo z 60 stron ^^''. Teraz mysle , czy przeczytac ksiazke Kod Leonarda da Vin 8ci, czy lepiej film obejrzec.. kolega mi mowi , zebym ksiazke przeczytal, bo lepsza... hmmm
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
troszke w życiu swoim książek przerobiłem i szczerze musze przyznać, że nie spotkałem się taką, która wzbudziła by we mnie wiekszą niechęć. Częśc czytałem tylko ze względu na to , że były lekturami obowiązkowymi, nie podchodziłem do nich z entuzjazmem, jednak po kilunastu stronach nabierałem przekonania i jakoś to szło. Cenie sobie dobrą książke, ale nawet w tej dość przeciętnej [dla mnie oczywiscie] można znaleść coś ciekawego i wartościowego.
Gotenx17 Krzyżacy to świetna książka, polecam jednak przeczytać. Kod Leonarda, jest dość ciekawy ale po tym całym szumie medialnym spodziewałem się czegoś lepszego. Filmu nie miałem jeszcze okazji obejrzeć więc się nie wypowiadam,
Pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Raczej wiekszosc lektur szkolnych jest beznadziejna. Chodzi mi o ksiazki typu: "Latarnik", "Siłaczka", "Faraon" i wiele innych. Nie lubie tez tworczosci romantycznej.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
do usuniecia.

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 23.12.2008, 18:17
Forgotten Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Forgotten Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.507
Posty: 17
Skąd: USA from LA
Raczej wiekszosc lektur szkolnych jest beznadziejna. Chodzi mi o ksiazki typu: "Latarnik", "Siłaczka", "Faraon" i wiele innych. Nie lubie tez tworczosci romantycznej.
Od razu widać że się nie znasz na literaturze.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Forgotten Fable: 07.06.2006, 13:31
Forgotten Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Forgotten Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.507
Posty: 17
Skąd: USA from LA
Harry Potter jest zdecydowanie najgorszy (tylko dla dzieci upośledzonych umysłowo).

Double postin'... ( W prawym górnym rogu jest taki przycisk który zwie się EDYTUJ...Tego przycisku używa się gdy chcesz coś jeszcze od siebie dodac/ coś ze swojej wypowiedzi skasowac ... Jasne? ) +
Mój komp czasami wariuje i przez to niechcący wychodzą takie rzeczy (te podwójne posty).

Obrażanie osób które lubią Pottera... Ty się aż prosisz o dożywotniego bana...
Tak cię to uraziło? mam nadzieje że nie złapiesz przez to doła.

Brawo za używanie opcji "edytuj" łącznie posta zmieniłeś trzy razy. Gratulacje, jesteś geniuszem.
Pryz mojm internecie nawe ty bys byl geniuszem.

Hmm mowisz ze to niby ja wszystkich obrazam, ale jak na razie to nie jestes w tym gorszy odemnie (akurat teraz mi wcielo polskie czcionki, jak widzisz moj komputer jest nieprzewidywalny). A tak na marginesie to wyrazam tylko wlasne zdanie w koncu zarowno Stany jak i Polska to wolny kraj.


EDIT by TNK:

Wolność wolności nierówna... Anyway, tworzymy tu jakąś tam forumową społeczność i większość z nas jest tu dla przyjemności. Ta sama większość zapewne nie przepada za wyrażaniem się o ich zainteresowaniach lub o nich samych w sposób obraźliwy lub pogardliwy. Możesz mieć własne zdanie, ale nie zapominaj o kulturze podczas jego przedstawiania.

Pozdrawiam

PS Za stan swojego komputera owszem, nie odpowiadasz, jednakże nie wydaje mi się on barierą uniemożliwiającą Ci normalne zwracanie się do innych ludzi.


Ok, ok.

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio zmieniony przez Forgotten Fable: 08.06.2006, 18:12
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Książki których się nienawidzi są zapewne te które czyta się z przymusu tak jak na przykład lektury:] Naprawde nudne książki to trylogia Sienkiewucza ( książki historyczne) jak na przykład "Krzyżacy" czy "Ogniem i Mieczem". Długie książki ciągnące akcje obrzydliwie,,, katastrofa.. teog się czytać nie da!
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
dla mnie najgorsze ksiazki to dramaty które musialem przeczytac jako lekture balladyna ,romeo Idt.Na pierwszych stronach idzie zasnac
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Od razu widać że się nie znasz na literaturze.

Kazdy ma inny gust, ale tak to prawda nie znam sie na literaturze, bo mnie nie pociaga raczej. Jesli czytam ksiazki to kryminalu lub fantastyczne, ale zdecydowanie nie polealbym ksiazek, ktore sa obecnie lekturami szkolnymi i sa zapisane w programie nauczania. Takie ksiazki jak np. "Faraon" sa kompletnie beznadziejny, poniewaz sa nudne i do nieczego nie nawiazuja (oczywiscie przydatnego). Takie ksiazki fantasy rozwijaja wyobrazie, a krymianlne sklaniaja osoby trzecie do logicznego rozumowania i wlasnych przemyslen.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja nielubie każdej lektury, wszystkie sa danne, a jak slysze "Pan Tadeusz" to już nie mówie!! równiez takie kity jak "stary człowiek i morze" , "latarnik" ,
"mały książe". jesli juz musze przeczyta to tylko streszczenia.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
balladyna ,romeo


No widzisz to mamy inne gusta. Powiem tak co do Balladyny daże dobre uczucia. Książka podzielona na akty i sceny nie ciągnąca się akcja ciekawa fabuła nie nużąca. W sumie Git. Jednak do dzieła W.Shekspira mam kilka zastrzeżeń.. Nie jest to najpiękniejsza historia miłosna zapisana na kartach literatury( uważam że na ten tytuł zasługuje książka "dzieje Tristiana i Izoldy) ale temat "miłość" Shekspir ujął bardzo głęboko i subtelnie. Jednak fabuła jest troche nużąca... mało ciekawe zwroty akcji!

Dla mnie najgorszymi książkami są i tak utworu Sienkiewicza ( no może oprócz "W pustyni i w Puszczy" ,ponieważ ją przeczytałem ze średnim uśmiechem na twarzy)
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
JA ogólnie lektur nie trawie. Ale najgorsze było kiedyś (dawno temu to był dzień którego najstarsi indianie nie pamiętają już) jak czytałem "W Pustynie iw Puszczy" ja to czytałem po 2 strony dziennie , z czego każdą stone w odstepie półgodzxinnym . Aż w końcu zostały mi 2 dni do przeczytania i 200 stron (czy jakoś ka nie pamiętma ile to miało) . To była rzęź dla mnie. ALe wytrzymałem przecytałem, sprawdzian napisałem, zapomniałem .
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Dziwny temat! Książek o tematyce której nie lubię po prostu nie czytam!
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Pamiętam czytanie "Sto lat samotności" jak mniej więcej w połowie ustalenie która postać jest która było niemalże mission impossible... <złośliwość autora, sami się przekonajcie>

Narrenturm. Chylę czoło przed mistrzostwem Sapka, ale ta książka była tak nieziemsko nudna....

"Stary człowiek i morze" mimo wspomagaczy w postaci czekolady, redbulla i kanapek niestety nie udało mi się jej przebrnąć

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Harry Potter - to ajwiększe badziewie w historii literatury współczesnej i aż mnie skręciło gdy sie dowiedziałem że mój najlepszy kumpel zaczął to czytać....i sam sie dziwię jak kiedyś śięgnąłem po tą książkę i żałuję tego...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Filippo napisał(a):
Harry Potter - to ajwiększe badziewie w historii literatury współczesnej
zgadzam się z tobą beznadziejna jest ta książka.

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
ja źle wspominam tylko "syzyfowe prace" i "cierpienia młodego wertera"

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Szkolne lektury, w większości. A najbardziej starutki Janko Muzykant. Pamiętam, że pała z tego testu była moją pierwszą z polaka. A pała, bo nic nie zrozumiałem z tej chorej gwary.

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 23.12.2008, 18:16
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Książka, której nienawidzicie...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook