Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Nałogi...

Strony: 1, 2, 3, 4  
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.589
Posty: 151
Skąd: Lincoln
witam jako ze tak sam sobie siedze pogrążony w lekkim dolku i polykam kolejne piwo, chcialbym wiedziec jesli tylko mozna czy macie jakies nałogi, czy chcielisbyscie sie ich pozbyc i czy juz jakies udalo sie Wam przezwyciezyc. Oto kilka moich:

- komputer - to juz nie pasja nie hobby to już nałóg. czasem potrafie siedziec przed nim klika godzin i nie robic nie konstruktywnego... odswieżac pulpit i tym podobne

- papierosy - zawsze byłem przeciwnikiem tytoniu - po obejrzeniu serii GTO tak zafascynowalem sie głównym bohaterem, że podobnie jak on zacząłem palić... niestety [w planach mam przestać ]

- alkohol - nie do końca nałóg, ale zawsze po pracy albo po uczelni kupuje 2/3 browary... i tak naprawde praktycznie codziennie....

- narkotyki - o ile marihuane mozna zaliczyc do narkotyku to TAK jestem 'uzalezniony' od niej skad cudzyslow ? juz tlumacze potrafie miec kilkutygniowa przerwe i nie czuje zadnego glodu, ale tylko jak mam okazje i $ na weed to pale sobie ostatni bilans to coanjmniej jeden blant dziennie [wiem wiem nie ma sie czym chwalic] - twarde narkotyki - kiedys mialem z tym duzy problem, na szczescie udalo mi sie z tego wyjsc nikomu nie polecam [szczegolnie crack'u]

- sex - moze tu nie bede sie rozpisywal

- DB - co ja tu bede sie rozpisywal, anime lub manga DB to u mnie codziennosc

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
- komputer - to juz nie pasja nie hobby to już nałóg. czasem potrafie siedziec przed nim klika godzin i nie robic nie konstruktywnego... odswieżac pulpit Very Happy i tym podobne
podpisuje sie pod tym

moj najwiekszy nalog to sluchanie rapu, ciagle i ciagle i jeszcze raz ciagle, bez tego nie moge zyc
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.513
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Sex Drugs and rock and roll to moja dewiza.
Hmm papierosów nie pale, a co do alkoholu [ ort! ] to zawsze raz na tydzień się lekko wstawie, najgorzej jest z "narkotykami" bo brałem prawie wszystko (masz racje crack jest zabójczy) ale teraz już tylko jaram trawe (choć codziennie). A co do seksu to teraz sie rozkręcam jak !?.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.585
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Oczywiscie komputer jest moim nałogiem ale i najlepszym przyjacielem. Potem co nastepuje- czytanie Harry'ego Pottera kiedys bylo moim nalogiem(potrafilem przeczytac te sama ksiazke 10 razy). To chyba wszytsko- nie jestem czlowiekiem, ktory latwo daje sie zlapac w sidla nalogow. Raczej mam silna psychike.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.610
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Moje uzaleznienia
1.dziewczyna bez niej nie byloby mego zycia
2.trening po co byc slabym jak mozna trenowac?
3.Pomniejsze:
alkohol [ ort! ] : lubie sie naje**c
papierosy: palilem kiedys
towar: juz od czasow podstawowki

pulkarecordzz.phorum.pl
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.498
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
- Witam!-
Alkohol- lubie nie powiem, a kto nie lubi ?
Komputer- (moze nie uzaleznienie ale zboczenie -siedzenie godzinami i patrzenie jak sciagaja pliki itd )
Spotkania z znajomymi...

-Pozdrawiam-
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.559
Posty: 188
VegatZ napisał(a):
- komputer - to juz nie pasja nie hobby to już nałóg. czasem potrafie siedziec przed nim klika godzin i nie robic nie konstruktywnego... odswieżac pulpit i tym podobne
heh, skąd ja to znam i jeszcze dołoże:
- M&A (to już jest poważny przypadek, jak nie kupie żadnej nowej mangi lub nie obejrze jakiegoś anime przez długi okres czasu, to zaczynam świrować),
- rysowanie (potrafie non stop rysować 24h/7) dopóki nie padne,
- a ostatnio słuchanie "Gomenasai" t.A.T.u

na razie to tyle

P.S.
Alkohol- lubie nie powiem, a kto nie lubi ?
Ja nie lubie alkoholu (raz spróbowałam wina podczas komunii i nie smakowało mi)

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 11.06.2006, 19:33
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No cóż . . .

-Komputer
-Samochód
-Oczko wodne
-Kartka i ołówek
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 37
Dni na forum: 6.505
Posty: 69
Często zastanawiam się nad tym czy jestem uzależniony od komputera.
Wydaje mi się, że nie. Ostatnimi czasy bowiem mój kontakt z komputerem wynika raczej z przymusu (szkoła, teksty dla e-zinów, moderowanie forum) niż z przyjemności:/
Muszę jednak przyznać, że jestem palaczem i jest mi wstyd:(
Narkotyki: sporadycznie, ostatnio prawie wcale (głównie miękkie typu marihuana), alkohol lubię ale raczej uzależniony nie jestem. Książki, moje drugie uzależnienie, ale moim zdaniem jak najbardziej pozytywne i rozwijające;p
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
- komputer - to juz nie pasja nie hobby to już nałóg. czasem potrafie siedziec przed nim klika godzin i nie robic nie konstruktywnego... odswieżac pulpit i tym podobne
a ja najbardziej lubie gapic sie na pulpit na mojego kota

do moich nałogów mozna dołożyć jeszcze:
dokuczanie (ciągłe!!!, nie potrafie powiedziec w sQl normalnie zdania by komuś nie dokuczyć )
słuchanie Linkin Park'u (również ciągłe, specjalnie blagalem rodzicow o mp3, by moc caly czas sluchac sobie tej muzy, bez wlaczania kompa)
majsterkowanie, montowanie itp. (uwielbiam to, i gdy tylko mam czas to biore skrzynkę z narzedziami, kable, zarowki, baterie, blaszki... i do roboty )

no i chyba tyle... jak sobie przypomne to dopisze

Obraz
PALATIAL REGALIA
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.527
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Raczej nie mam uzależnienia typu papierosy, alkohol [ ort! ], narkotyki tylko jak już coś to czasami Tabakę pociągne... ale żadko:] a oprócz tego to oczywiście komputer.. Uważam go za swojego przyjaciela.. nie wyobrażam sobie co ja bym bez niego zrobił
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.617
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Moje nałogi?
Hm... Nie alkohol [ ort! ]... nie narkotyki...
papierosy.... ()
i taki jeden...
Czekolada soczki marchewkowe
i chodzenie z głową w chmurach...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Larme: 08.09.2006, 14:38
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.744
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
hmmmmmmmm a więc :
- papierosy (ale mam zaniedługo rzucam ;p)
-trening - nie trenujesz nie zyjesz

alkohol [ ort! ] a jak juz to zadko i z umiarem
narkotyki kiedyś paliłem trwe ale to było w gimnazjum człowiek młody i głupi a teraz nie załuje ze przetałem bo przez ta trawe moi kumple mają tak przećpane i zcharatane mózgi że dajcie spokój

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Pierwszego bym się wstydził. Nie wiem czym się tu chwalic. Szczerze mówiąc, po prostu dałbym takiemu komuś jak ty w ...twarz, gdyby w każdym zdaniu mnie obrażał. Jestem dosy agresywny, i do tego łatwo się denerwuję. Dlatego uważaj, bo kiedyś możesz spotkac kogoś takiego jak ja, i nie wyjśc cało. Straraj się ten "nałóg" zatrzymac.
Powiem ci ze takimi tekstami mnie tylko nakręcasz
a tak na serio to nie chce sie z tego "od-uzalezniac"... sprawia mi to przyjemnosc i satysfakcje, gdyz wiekszosc moich ofiar sie z tego smieje i nie protestuje bym przestał to robic

Dlatego uważaj, bo kiedyś możesz spotkac kogoś takiego jak ja, i nie wyjśc cało.
a co do tego to juz mialem tak przypadek i skonczylo sie tym ze mialem podbite oko... to bylo calkiem nie dawno... ale gostek tez nie mial sie czym chwalic... PzDr

Obraz
PALATIAL REGALIA
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Moim jedynym nałogiem,jest moja wspaniała dziewczyna.Nie ma dnia,w którym bym nie myślał o niej,nie chciał z nią spędzić wolnej chwili,jest jak mój narkotyk,a ja staje się jej narkomanem.Jednak... w porówaniu do innych,te uzależnienie przyjmuje z radością i nie chciał bym nigdy pójść na odwyk...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
po tym jak mnie wywalili z akademika zostały chyba tylko szlugi , nawet na alkohol nie pozwalam sobie częściej niż 3 razy w tygodniu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.605
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
ja jestem uzależniony od papierosów pije raz za czas marihuane raz za czas zapale i to wszystko
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Komputer i muzyka - moje największe uzależnienia. Mogłabym siedzieć przy kompie non stop. Z przerwami na jedzonko i siusiu. Co do muzy, tak samo. Nie znoszę ciszy. Sama jestem baaardzo cicha i małomówna, więc jak tylko mogę włączam Linkinów, Green Day'a, Laruku i itp.
Shabranido Masz piękne uzależnienie. Też chciałabym się uzależnić od jakiegoś fajnego gościa.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A cóż stoji na przeszkodzie? Myśle,że na pewno [ ort! ] znajdziesz swoją drugą połówke i nie raz będziesz się jeszcze czuła uzależniona od tego wspaniałego uczucia,jakim jest miłość .Zdałem sobie sprawe,ze tego nie nalezy szukać,to przychodzi samo ... Powodzenia Videl

Cholera zdałem sobie sprawe,ze ostatnimi czasy stałem się uzależniony od MP3; nie ma dnia ani h w której nie myślał bym o muzyce.Czuje się przy niej wyluzowany i moge lepiej funkcjonować.Puszczam coś by leciało,a jak nic mi nie gra nad uchem fiksuje ... a pomyśleć,że kiedyś nie nawidziłem słuchać muzy ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.466
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
1. Komputer- zwykle (rok szkolny) siedze gdyż nie mam czasu i jeszcze są 3 osoby w rodzine (w tym Ojciec rówby maniak mi) któe też mi go dużo zajmują.
Ale ostatnimi dniami to tak z pół dnia to na kompie siedze i "odświeżam pulpit"
2.Muza a dokładniej Rock, Hard Rock, Metal i takie ciężkie klimaty (a kiedyś nienawidziłem takiej muzy). Co najciekawsze to jest jedyna muza któa mnie uspokaja odstersowywuje i poprawia humor
Ciekawe nałogi nie ma co
3. Ano ta jeszcze TV -to już jest nałóg które nie da rady porzucić
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Nałogi...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook