Forum Dragon Ball Nao

» Kiedy poznaliście Dragon Ball?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ile już lat macie do czynienia z DB? Ja gdzieś tak 6, 5 lat.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Od początku gdy był puszczany na RTL 7 czyli już prawie sześć lat, to jesli chodzi o oglądanie serii. Z samym tytułem Dragon Ball zetknołem sie już 7 lat temu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No ja to tak chyba od 4 lat, ale nie jestem pewien, moze i dluzej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
kiedy został emitowany pierwszy odcinek na RTL7, potem juz bylo RTL2 , itd a rozkwit mojego "Dragonbalowego szalenstwa" jak zalozylem neta wtedy ciąąąągniecie wszystkiego co z DB zwiazane od odcinków po kinówki

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Jakieś 4 - 5 lat temu Pamiętam jak dziś pierwszy odcinek kiedy Vegeta rozwala siebie i Buu... Spać nie mogłem

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
kiedys przylecieli bo mnie dwaj kuzyni jeden w noim wieku drugi starszy o 2 lata. Zziajani wyseplenili czy mam RTL 7. Mialem wiec im wlaczylem i z ciekawosci ogladalem z nimi. Potem razem ogladalismy kazdy odcinek az zostalem sam. Oni sie przestali tym interesowac , a ja dopiero zaczynalem...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Pierwszy raz obejzalam DB na RTL7 jakies 7 lat temu. Nudzilo mi sie wiec przelaczalam po kolei co bylo w TV i natrafilam na dzwna bajke gdzie sie caly czas lali. Nie spodobalo mi sie wiec przeloaczylam dalej. Dwa lata pozniej w koncu zainteresowalam sie Dragon Ball. Moze dlatego ze obejzalam caly odcinek? Nic dziwnego ze antyfani DB mowia tyle zlego na jego temat. Po prostu nie ogladali calosci!
Po latach okazalo sie ze pierwszy odcinej jaki ogladalam (ten ktory mi sie nie spodobal) byl jednym z czesci w ktorej walczyli z Cell'em. co za ironia bo najbardziej lubie teraz wklasnie te czesc Dragon Ball Z
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Megane napisał(a):
Pierwszy raz obejzalam DB na RTL7 jakies 7 lat temu.
Nie mogłaś oglądać seri Z na RTL7 siedem lat temu , bo DB zaczoł być tam puszczany pod koniec 1999 i to była dopiero pierwsza seria
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ja zaczołem ogladać DB chyba jak chodziłem do 4 albo 5 klasy podstawówki. Później byłem jak czarna dziura - chłonołem wszystko co miało tematykę DB
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Oj długo to już długo coś około 7-8 lat . To były czasy .

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nie wiem dokładnie kiedy (stara jestem wiecie - to skleroza... ) ale jakoś też tak jak zaczeło lecieć na RTLu. Włascieiww to mój braciszek szanowny to oglądal a się przysiadłąm i poszło...!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
widze ze odnosnie kobiet... to poznały przez przypadek... tzn.. szacuken for brothers dzieki nim by nie było tych 2 lasek na forum

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No to fakt w tym miejscu brat się przydał. Ale w innych to bym go najchętniej wymieniła n siostrę...
A co do DB to nawet bez brata bym się na to natknęła za pośrednictwem gazety o mandze (nie wiem czy mogę wymienić tytuł, więc się domyślcie o ktrą chodzi bo dużo ich w polsce nie ma )
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ja nawet brata nie mam... Sama sie na to natknelam
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no widzisz, szczerze mowiac ja bym nie ogladal DB, gdyby nie fabua, walka itd. a tak naprawde to mi sie spodobało.... przyjazn, bez której by nie pokonali zadnego przeciwnika... ale co ja wam bede pisal sami najlepiej wiecie : )

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
coz ja doszedlem sam i raczej dla siostry bylem przykladem tez sie małpa wciągnela i trudno sie dziwic...

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
VaretaTopazio
Ziemianin
Ziemianin
VaretaTopazio
Dni na forum: 7.022
Posty: 10
Skąd: Brazylia
ja to joz chyba z 14 lat oglodam db pierwszy odcinek obejrzalem przez przypadek jak mialem 12 lat
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Verata Topazio czyli chcesz nam przez to powiedzieć ,że kiedy DB był dopiero w trakcie tworzenia w Japoni i puszczano tam jeden odcinek tygodniowo to ty już oglądałeś ?? Hmmm, tak, bardzo ciekawe. Ahaaa, już wiem, najpierw mieszkałeś w Polsce potem wyemigrowałeś do Japoni bo za komuny to ciężko było, fakt. No ,ale miałeś ochote na cieplejsze klimaty więc zawędrowałeś do Brazylii. Może już czas wrócić do ojczyzny ??

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
A ja niezbyt dokładnie pamiętam kiedy się zapoznalem z DB ,ale chyba jak puszczali go 2raz w TV
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Ja pierwszy odcinek oglądałem kilka lat temu.To byl trening u Genialnego Żółwia.Spodobalo mi się jak przywiązał Krilana do drzewa.

DRAGON BALL!!!!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kiedy poznaliście Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook