Forum Dragon Ball Nao

» Jak powstał Twój nick?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
nymeria Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nymeria
Dni na forum: 6.585
Posty: 24
Skąd: Druga strona lustra...
Nymeria to królowa wojowniczka Rhyone i to imie nadała swojemu wilkorowi Arya, bohaterka cyklu Martina "Pieśń Lodu i Ognia" A ja lubie wojownicze księżniczki i wilki...więc taki nick mi podpasował
Mam nadzieję, że się w tym połapaliście
fat buu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
fat buu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.580
Posty: 15
Mój nik powstał tak:raz wpisałem w wyszukiwarce hasło dragon ball.dobra najpierw wszedlem na strone ze zdjeciami i avartami bubu sciagnołem sobie tego dużo.potem wszedlem na ta strone i załozyłem se takie konto.to mi pierwsze przyszło na myśl.

bubu Cie zjeść
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
mój się wziął od...
A, zaczne inaczej.. no to bylo tak: bawilem sie z kolegami w DB. goku i Vegeta byli zajeci a trunksa wlasnie wybral gostek przedemną wiec nie bylo juz nikogo fajnego ale jak pomyslalem o trunksie to mi sie fuzja skojazyla i wzialem sobie gotena. a poten tak do mnie mowili do kiedy nie zaczalem chodzic do sql a tam mnie nazwali buzek.. nie wiem [ ort! ] dlaczego? a to jest forum o DB wiec wzialem Gotena. proste
pozdro Goten

Obraz
PALATIAL REGALIA
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
No coz... Moj nick powstał w czasie fascynacji Władcą pierścieni... ( bujałam się wtedy w Legolasie... nadal uważam że miał ładne nogi )
Więc jak się niektorzy siedzącacy w temacie już zapewne skapli... to moj nick wywodzi się z Queny... Angren- przymiotnik, stalowy. Ereg- cierń ostrokrzew... Kali z koleji to hinduska bogini zniszczenia. A Neftys to egipska bogini śmierci
Miałam więcej nickw... ale wszystkie związane były z destrukcją i śmiercią

Angrenereg Kali The Neftys
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
moj chyba tez kazdy skumal. mateusz - (e)Mat(e).

pozdro
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
No a mój się wziął od imienia Kuba czyli Kubus ( nie mylić z Kubuś ) , tak zaczął na mnie jeden qmpel wołać i tak już zostało . A to ssj3 to dodałem bo po prostu [ ort! ] ubustwiam stadium super sayianina 3 .
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Raz na francuzie Ulci odbiło podbiegła do kolesia i sie zapytała:
-Psze pana, a jak po francysku jest <łza>?
-Łza...? m... Larme, la larme
-Hm... Ładnie Merci

I od tamtej pory jestem łzą czyli Larmą- Larme

P.S.
(Amidamaru Ładny avatar Widze, że nie tylko ja od czasu do czasu ogladam Shaman kinga A Amidamaru fajnie brzmi )

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Larme: 10.04.2006, 19:13
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
to było tak, siedziałam przed kompem i chciałam się zajerestrować, nagle wpadła mi taka myśl: jestem fanką DB i "Bajer z Bel Air (z Willem Smitchem)", przypomniał mi się odcinek jak kuzyn Will'a mówił z kąd pochodzi słowo "fan" że to jest skrót od słowa fanatyk itd..., a że jestem dziewczyną, wyszlo mi fanatyczka (a ten buziaczek to dla ozdoby)

(wg mnie to troche chaotycznie wyszedł mi ten post), narqa
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Szukałem hasła do mejla , inne związane z imieniem były zajęte , a nie chciało mi się liczb zapamiętywać

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Mój nick? Po prostu od mojego imienia.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mój nick? Połączyłam dwa słowa: Videl i Otaku. Videl, to chyba wiadomo o co chodzi. Uwielbiam ją. Otaku to japońskie słowo oznaczające zbzikowanego fana. Więc wszyscy już wiemy, że jestem szaloną, zbzikowaną i prawdziwą fanką Videl.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
SongoFan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SongoFan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.496
Posty: 3
Hmmmmm, mój nick powstał bez namysłu i bardzo szybko.
Dlaczego??
po prostu [ ort! ] moją ulubioną postacią z DragonBalla jest Songo i tak właśnie powstał SongoFan
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Heh, sam nie wiem po prostu ma w sobie to coś co lubie. Słysząc swój nick wiem o kim mysleć . . . o gościu znającym się na rzeczy, ambitnym, noszacym koszule oraz okularki przeciwsłoneczne okraszonym trzydniowym zarostem

Pozdro
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kiedys moim nickiem mialo byc haslo , ale wzialem je przez pomylke za uzytkownika ( bylo to jakies 4 lata temu na bylym forum kawaii, nie wiem czemu zamkneli te strone) Ale na szczescie spodobal mi sie ten nick..
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Przy pomocy książki do Histroii ;p kolesie mieli na lekcji o Cyceronie i zostało.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Mój nickname, oczywiscie powiązany jest ze światem dragon ball'a. Nie chcialem xyfki stricte nawiązującej do ktorejs z postaci, postanowilem wiec wykminic cosik pomiedzy. I tak po godzinach namysłów i bazgrolenia na kartce powstał VegatZ... niestety czesto gesto nick jest przeinaczany, dlatego najczesciej na forum w postach pojawiam sie jako VegetaZ przynajmniej jest śmiesznie a mnie bardzo jakos to nie przeszkadza. I na koniec dodam jeszcze, że Vejita nie jest moja ulubiona postacia w DB i to nie z mysla o nim 'stworzylem' ten nickname.
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
mój nick powstał bez zastanowienie teraz chciałbym go zmienić lecz nie wiem jak Czytałem FAQ i nie widziałem żeby tam coś o tym pisało

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
chciałbym go zmienić lecz nie wiem jak
Na większości for nick mogą zmienic tylko admini.
Mój nick to tajemnica, jeszcze nikt go nie rozszyfrował
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
mój nick powstał bez zastanowienie teraz chciałbym go zmienić lecz nie wiem jak Czytałem FAQ i nie widziałem żeby tam coś o tym pisało
Zmanić nick może tylko administrator:

"§6 Nicki - loginy
Każdy użytkownik zobowiązany jest do korzystania z nicka nie zawierającego niedozwolonych treści, nie zawierającego floodu (np. Gokuuuuuuu) oraz takiego, który nie będzie wprowadzał w błąd innych użytkowników forum (podszywanie się pod innych). Warto wybrać w miarę oryginalnego nicka, a w razie czego poprosić administratora o zmianę."

cytat za Regulaminem Forum.

Mój nick nie wymaga chyba jakiś szczególnych wyjasnień
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mój nick powstał od imienia elfickiego boga zniszczenia.Shabranido w Sindarinie (mowie elfow) oznacza pozbawienie życia i byc może ma coś wspólnego z moją naturą...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Jak powstał Twój nick?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook