Forum Dragon Ball Nao

» Najlepsze miejsce DB World?

Strony:   1, 2
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
RoSaT bo można było nieźle poćwiczyć , wyspa genialnego zółwia , fajne miajsce i utkwił mi w pamięci jak Goku i Krillan tam trenował , wierza Karina też mi to miejsce utkwiło w pamięci , pałac wszechmogącego , i ogólnie cały klimat był super ale te miejsca jakoś mi się najbardziej podobały .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Planetka Kaito miała swój klimacik Fajnie by sie tam mieszkalo, oczywiscie jakby sie mialo kompa, dziewczyne i dozywotni zapas jedzenia hehe.

Fajnie było na Namek, jak u mojego wujka na wsi. Tylko ta wieś byla troszke większa

Edytuj posty, a nie pisz jeden pod drugim!
Gotenks
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Miejsc pieknych, miejsc wspaniałych w swiecie Dragon Ball jest bez liku, ponieważ każda lokacja urzekła mnie na swój sposób. Miasta, wyspy, góry, pustynie, jeziora, planety, piekło, zaświaty... długo by tak można jeszcze wymieniać, ale pora odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie.
Odpowiedź nie jest prosta, poniewaz znacznie łatwiej byłoby odpowiedziec na to które z miejsc jest najciekawsze czy np. najpiekniejsze. Sięgając jednak pamięcią do wszystkich odcinkow i miejsc w nich występujących, postawiłbym na trzy lokacje.
Pierwsza - zaświaty - o ile oczywiscie ten przeogromny obszar mozna potraktowac jako jedno miejsce, to urzekło mnie ono swoim niespotykanym nigdzie klimatem, nasyceniem wspaniałych barw, niezliczona ilością tajemniczych zakamarków. Zaskakiwalo nas niejednokrotnie, odsłaniając przed nami coraz to nowe poziomy. Po wędrówce Goku na planete Kaio, po Snake Path, szczerze nie spodziewałem się, dalszego rozwijania tematu zaświatów, a jednak po śmierci Son Goku podczas walki z Cellem, niebiosa odsłaniają przed nami kolejne, bardzo ciekawe miejsca, nowych bohaterów, jakże interesujących i tajemniczych. I tym razem byłem pewien że przygoda z zaświatami skończy sie na Anoyoichi Budokai i akcja znow przeniesie się na naszą rodzimą planetę... ach znów byłem w błędzie, pojawienie się na scenie Kaioshin'a doprowadziło nas do kolejnych niesamowitych zakątków zaświatów No to by było na tyle jesli chodzi o 'niebiosa' [choć de facto za niebo bardziej bardziej moglby uchodzi pałac Kami-samy - miejsce urzedowania Boga, z drugiej strony to do zaświatów kierowane były dusze zmarłych... eh sprawa na inny temat], o to co mnie w nich urzekło i dlaczego uważam, że jest jedna z najbardziej interesujących lokacji.

Na drugim miejscu uplasował się RoSaT. Tym razem nie chodzi o cudne krajobrazy. Do akcji wkracza użyteczność, a przyznać trzeba, że ten tajemniczy pokój, a raczej sala, była najbardziej funkcjonalnym miejscem w świecie stworzonym przez Akire. Możliwośc rocznego treningu, w jakże ekstremalnych warunkach, trwającego jedynie 24 godziny, bez wątpienia zasługuje na miano szalenie pożytecznej.

Trzecie miejsce w moim mniemaniu, przypada planecie Nameck. Żyjący w harmonii z naturą jej rdzenni mieszkancy tworzyli wspaniały obraz idealnego zgrania i wzajemnego zrozumienia. Powoli odradzając swoją ziemie, pokazali nam jak mozna zyć w zgodzie jednoczesnie z samym soba, jak i z innymi. Nigdy nie zachodzące słońe, niesamowita roślinność i moc najpoteżniejszych smoczych kul, sumuje się na to, iż chetnie zamieszkałbym na tej planecie, albo chociaż [ ort! ] poleciał w odwiedziny

No to Panie i Panowie na tyle mojej wypowiedzi, pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
hehe, planetka Kaito a najfajniejszy był samochodzik "...liczenie zdzibeł trawy, sikanie na odleglosc..." (Kaito do Goku, tłumacząc co można robić na jego planetce ) jakos mi sie razniej robi, kiedy sie popatrze na Bubblesa

Obraz
PALATIAL REGALIA
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Piekło...tak mi sie dziwnie kojarzy z dzieciństwem mam takie fajne skojarzenia


Roshi Island taka mała wysepka spokojna a na niej domek nie do odnalezienia...W takim miejscu chałupe stawiać!Ile ja musiałem sie was naszukać jak to powiedział Żarłomir


Miejsce walk finałowych Tenkaichi Budokai też mam skojarzenia z dzieciństwem:lol: mam jakieś shizy ale co poradzić to są miłe wspomnienia w końcu wspomnienia z DB


Jeszcze miejsce zamieszkania Goku jest bliziutko lasek na grzyby se mógł pójść w każdej chwili

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Otóż, do moich faworytków należą :
Oaza - miejsce w którym trenował mały Gohan z piccolo
RoSaT - niesamowite pomieszcxzenie do treningów, które poniekąd "uratowało" naszych bohaterów (przed porażką)
Domek małego Goku - spokojnie, cicho, perfekcyjne miejsce do samotnych treningów, dostatek jedzenia na które trzeba zapracować, czystość, ład i porządek.
Capsule Corp - Chyba nie trzeba tłumaczyć
planeta Bogów (tam gdzie się odbywał turniej Anoichi Budokai) - Idealne miejsce do treningów, bez trudu znajdujesz odpowiedniego przeciwnika. Trenujesz do woli z kim chcesz i kiedy chcesz. Każdy gotowy do walki. Raj Poza ziemią

That's All PZDR

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Norbert89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Norbert89
Wiek: 34
Dni na forum: 6.490
Posty: 5
Skąd: Busko-Zdrój
Mi się podoba wyspa Starego Żłówia...gdyż tam większość akcji się rozgrywa
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Mi sie podoba wysepka na ktorej zaczeli trening Goku i Kuririn i miejsce w ktorym walczyli przyjaciele Goku z Nappa
aha i jeszcze arena turnieju sztuk walki

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.975
Posty: 29
Jak dla mnie najlepsze miejsca to
Dom North. Kaio - Samy
room of spirit and time oraz sam pałac Kamiego
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Zgadzam się- Room of Spirit and time jest na pewno jednym z lepszych miejsc, ale też East District i West City. W takim East District bym chciał mieszkać, wfy mieć w Room of Spirit and Time, a w West City chodzić na chipsy na przykład , no i ewentualnie jak trzeba to do Orange High School.
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
wypas byl time of spirit room lodówka non stop pełna i wszedzie biało

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie najlepszą miejscówką była Planeta Grand Kaio.Bo tylko tam można był czwiczyć bez ustanku a przy okazji można była mierzyć się z wieloma potężnym wojownikami z róznych galaktyk

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Planeta Kaito nie jest zła. Tylko co bym tam robił całe życie... Dla mnie najlepszym miejscem w DB zdecydowanie jest wyspa Kamesenina. Cisza, spokój i zawsze można popłynąć do miasta. Fajna też jest święta wieża, tylko niestety mam lęk wysokości.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gdybym miał przenieść pięć miejsc do naszego świata z DB...
1. Żółwia Wyspa - osadziłbym ją na morzu śródziemnym i odwiedzał co jakiś czas fajne miejsce na wakacje, chciałbym spotkać Żółwiego mistrza i reszta bandy
2. Rajski pałac - świetne miejsce, wysoko nad ziemią, bardzo mi się podobało
3. Wieża Karrina - umieściłbym ją gdzieś w górach w okolicach Mount Everest fajne miejsce, brałbym stamtąd te słynne fasolki
4. Dom Brieffs - umieściłbym gdzieś niedaleko Nowego Yorku i tam mieszkał bogaty dom, zamieszkałbym w nim na stałe
5. Planeta Namek - w układzie słonecznym i odwiedzałbym ich, przy okazji wziąłbym od nich statek i latał co jakiś czas
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Kathlar napisał(a):
Gdybym miał przenieść pięć miejsc do naszego świata z DB...
1. Żółwia Wyspa - osadziłbym ją na morzu śródziemnym i odwiedzał co jakiś czas fajne miejsce na wakacje, chciałbym spotkać Żółwiego mistrza i reszta bandy
2. Rajski pałac - świetne miejsce, wysoko nad ziemią, bardzo mi się podobało
3. Wieża Karrina - umieściłbym ją gdzieś w górach w okolicach Mount Everest fajne miejsce, brałbym stamtąd te słynne fasolki
4. Dom Brieffs - umieściłbym gdzieś niedaleko Nowego Yorku i tam mieszkał bogaty dom, zamieszkałbym w nim na stałe
5. Planeta Namek - w układzie słonecznym i odwiedzałbym ich, przy okazji wziąłbym od nich statek i latał co jakiś czas
Wiesz to nawet byłby dobry pomysł .Takie miejscówki u nas w świecie były by dla fanów Dragon Balla świętymi miejscami a co za tym idzie na pewno byś się nie pozbył tych wielotysięcznych fanów którzy by się tam zwalili do ciebie w trakcie swoich pielgrzymek po ulubionych miejscach DB a co za tym idzie nie miałbyś tam spokoju nigdy przenigdy

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
moje ulubione miejsca z db to:

-rzecz jasna KAme House
-planeta Kaioshinkai piękna i spokojna
-domek Goku na odludziu
-RAJSKI PAŁAC duży i pełen tajemnic chętnie bym zwiedziła
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Najlepsze miejsce DB World?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook