Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd Japończyków

Strony:   1, 2, 3, 4  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Szaraku, dzięki Ci bardzo za tę interesującą galeryjkę Faktycznie, Aya Ueto jest bardzo ładna, ale co jeszcze powiesz na TO ?
Szkoda tylko, że nie znam imienia tej panny

pensar napisał(a):
Tam będę miał większe szanse na poznanie miłej, słodkiej, inteligentnej, szczupłej, ciepłej, kobiecej, wyrafinowanej, pięknej, pogodnej, dowcipnej(...) Azjatki Smile
Tylko nie piszcie, że takie kobiety nie istnieją;p
Oh, oczywiście, że istnieją. Np. w mangach

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No rzeczywiście. Japonki sa bardzo ładne. Są po prostu jak marzenie. Szkoda że jeszcze żadnej na oczy nie widziałem.

PS : Rzecz jasna Polki tez są śliczne
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No, niestety, ja też żadnej nie widziałem na żywo . Kamzo, szukałem, ale nie znalazłem, tego zdjęcia z podpisem. Very sorry. Chodź, jednak, IMHO Ueto, jest ładniejsza
Po drugie, Megane, tez dała śliczną japonkę. Szkoda tylko że nie widać jej twarzy.
Po trzecie, chciałbym napomnieć, że Polki, również są śliczne. Na równi z japonkami. . Jak kolwiek szowinistycznie by to brzmiało .

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Na wstępie powiem,iż nie będe oceniał mężczyzn,gdyz zwyczajnie nie znam się na tym i nie mi ich oceniać ... Co do kobiet,Japonki charakteryzują się dla mnie dość niską atrakcyjnością.Mimo,iż podobają mi się ciemne włosy,czasem oczy,przeszkadza mi to,iż w tym kraju praktycznie nie ma różnorodności wyglądu.Już wyjaśniam:wszystkie (a przynajmiej większość) ogranicza się do czarnych włosów,oczu,niskiego wzrostu.Nie wnikam,być może jest to aspekt przemawiający za ich urodą,mi się po prostu [ ort! ] nie podoba.Jakoś niezbyt przychylnie patrze na ich błone mongolską,no ale cóż to nie jest ich wina,że zostali tak stworzeni.Japonki są drobne,kobiece,jednak brakuje im tego czegoś,co by sprawiało,że mógłbym "zarzucić" na nie oko na dłuższy czas.Podsumuwując uważam ich urode za średnią.Oczywiście zdarzają się wyjątki,jednak niezwykle rzadko...

Co do Polek,uważam,że są najpiękniejszymi kobietami na świecie.Jeżdziłem troszke po obcych krajach,widziałem różne odmiany etniczne i śmiało moge stwierdzić,że Polki przodują w rankingach.Są niezwykle kobiece,zróżnicowane pod względem oczu,włosów,budowy ciała,wzrostu.Będać na obczyżnie próżno mi było szukać tak wspaniałych "widoków",jakie miewałem w kraju ojczystym.Szanujcie to co macie,bo macie przy sobie najpiękniejsze kobiety świata.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Papalinka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Papalinka
Wiek: 30
Dni na forum: 6.489
Posty: 3
Skąd: big city
Niektorzy japonczycy bywają mali ale są tez wyjątki .Mi tam się bardzo podobają mają strasznie słodziutką buzke ;P i w ogóle [ ort! ] ich muzyka jest cool nie zwracają uwagi co inni mówią o ich kosmicznych fryzurach czy ciuchach , oni mnie kręcą .
Norbert89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Norbert89
Wiek: 34
Dni na forum: 6.490
Posty: 5
Skąd: Busko-Zdrój
heh mi także się podobają Azjatki Do wyglądu Japończyków nic nie mam...Są tacy jacy są i z tym trzeba się pogodzić Tylko denerwuje mnie u nich robienie tych tysiąca zdjęć
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wygląd...
Nie będę mówic o wyglądzie mężczyzn, bo:
1- nie mi go oceniac;P
2- nie znam żadnego Japończyka

A co do pań
iałem okazje ostatnimi czasy poznac uroczą Japonkę. Fakt, jej ojciec jest Polakiem, ale matka to Japonka z krwi i kości.
I jedyne co mogę powiedzieć o jej urodzie to to, że jest badzo ładna.
Według mnie nie ma większego sensu rozwodzić się nad urodą kobiet z kraju kwitnacej wiśni, bo to zapewne kwestia indywidualnych upodobań. A o gustach, jak wiadomo, nie zwykło się dyskutować.

Jeśli chodzi o urodę Polek...
Tu nalezy stwierdzić obiektywnie, że słowiański typ urody ma w sobie to coś. I pod tym wzgledem zostawia daleko w tyle Włoszki, Hiszpanki, Greczynki, Węgireki czy Szwedki.
Niestety nasze panie nie dysponuja jedną ważną przewagą- ogólnie pojętym stylem. Kobiety z zachodniej i poludniowej Europy przewyzszają większość Polek wyczuciem mody, stylu i gustów. Ale to zapewene szybko się zmieni:) Mam nadzieję...
Pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
japonki są ładne (popatrz na avek szaraka), właściwie są urocze (muwie o tych co są na dobrej drodze), ale polek nie przebija( muwie o ładnych polkach )

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Nom Szarak ma racje Aya Ueto jest urocza (bez podtekstów prosze).
Ja się wypowiem i w kwesti pań jak i panów

PaNiE:
Azjatki mają bardzo ciekawy typ urody, jest naprawde bardzo wiele ładnych kobitek, jakbym miała być facetem to bym na pewno [ ort! ] była zainteresowana . Szkoda tylko, że ten typ urody jest mało 'zróżnicowany'. Tutaj niski wzrost dla Panów nie powinnien być problemem, bo raczej każdy woli mieć niższą partnerke, oczywiście dla niektórych może być za niska. Trzeba pamietać jednak że 'wiele' (no może bez przesady^^) Japonek wbrew pozorą jest wysoka. A jak jest się niskim to w Japoni wymiślili sposób rozciaganie kości (więc można się nieco powiekszyć - jak dla mnie troche glupota, ale moje zdanie ujdzie w tłoku) Jak w każdym kraju tak i w tym, są kobiety piekne oraz te, które jesze nie pokazały swojego piekna .

PaNoWiE:
Hmmm... ^^ Nie mam nic przeciwko. Niektórzy naprawde są przystojni i potrafią zainteresować, chociaż nie wszyscy. Dla mnie ten typ urody jest ciekawy, spoko. Tu natomiast mógłby być problem wzrostu (facet jednak powinien być wyższy jak dla mnie ). Jednak jak w przypadku Pań, tak i Panowie zdarzają sie wysocy (o ile mnie pamięć nie myli chyba kiedyś najwyższy człowiek świata pochodził z Japoni, ale nie jestem pewna). Uroda wporządku, język Japoński też Często podobają mi się fryzurki takich kolesci są jakieś takie.... roszczochrane Inne niż w Polsce, praktycznie większość teraz ścięta na jeżyka, naszczęście są też inni z ciekawszym uczesaniem ( no co... fryzura potrafi zmienić człowieka)

PoZdRaWiAm

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
japończycy w ogóle są ładni osobiście znam jednego i nie żałuje
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Japończycy mają bardzo oryginalny sposób bycia. Widziałam w "Kawaii" artykuł o japońskiej modzie i uwierzcie, że nigdzie na świecie ulice nie wyglądają tak jak np. w Tokio. Osobiście bardzo podobają mi się fryzury J-rockowych muzyków. Włosy postawione na sztorc i we wszystkich kolorach tęczy. Na szczególną uwagę zasługuje tu ś.p. Hide z X-Japan. Jego wygląd robi wrażenie. Na początku było dla mnie szokiem, że wielu japońskich mężczyzn wygląda jak... kobiety. Idealnym przykładem jest wcześniej wspomniany Hide, Gacek (jakby co mam na myśli Gackta ) i Hyde. Dość egzotycznie to wygląda, ale widać to cecha charakterystyczna muzyki z kraju kwitnącej wiśni.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.476
Posty: 14
Skąd: Ostróda
Japonki sa ladne, mile i w ogóle [ ort! ] ale do polek im daleko
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
mi sie japonczycy podobaja no ale do czarnych im daleko (do polakow tez)

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo-sama napisał:
Mężczyzn nie mnie oceniać, ale tu zgodziłby się każdy . ALE! Muszę wspomnieć także o takiej osobie jak Gackt (mój ulubiony wokalista. Jak widać wyżej, udało mi się również zarazić Gacktomanią Xana ). Wydaje mi się, że dorównuje Hydeowi (można porównać w Moon Child ).
Muszę przyznać, że jak mam komuś opowiedzieć, jak wygląga Gacek, to mówię, że jest śliczny do bólu zębów. Uważam, że znacznie ładniejsze oczy ma te naturalne. Ogólnie jest nie w moim typie, ale są momenty, kiedy dostaję dreszczy podniecenia jak na niego patrzę, np.
http://img204.imageshack.us/img204/6790/gacktzm9.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/2849/gackt37mc1.jpg
Ten czerwonowłosy do mnie przemawia.
Do HYDE to: albo potrafi ma dobrych makijażystów, albo po prostu jest jaki jest. O co mi chodzi? A oto i zdjęcie 37-letniego Hyde (fota robiona w tym roku):
http://img244.imageshack.us/img244/1685/20me5.jpg
Hyde ma niemal kobiece rysy twarzy, jest stosunkowo niski, ale ma w sobie to coś, co mnie do niego przyciąga. Najprawdopodobniej oczy i ten śliczny nosek.
Bardzo fajnie wyglądał za czasów "SMILE", oto przykład:
http://img216.imageshack.us/img216/9766/027ad2.jpg
Oprócz HYDE i Gacka dobrze wygląda też kolega Hyde z Laruku - Tetsu:
http://img227.imageshack.us/img227/1466/gearcloset17bk1.jpg
Zdjęcie jest duże, więc może się długo wgrywać.
Wcześniej chyba ktoś wspomniał o visual kei. Ogólnie jestem tolerancyjna i np. wokalista Pierrota wygląda super z tym czymś przy oku, ale to co wyczynia Mana z Malice Mizer to moim zdanie lekka przesada.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
VidelOtaku napisał(a):
Uważam, że znacznie ładniejsze oczy ma te naturalne.
Codzień ma chyba inne Raz niebieskie, kiedy indziej zielone, jeszcze w inne dni szare (nie wspominając o fioletowych czy żółtych XD). Oczywiście naturalne ma brązowe, jak to typowy japończyk.

VidelOtaku napisał(a):
Ten czerwonowłosy do mnie przemawia.
Hmm, powinnaś zagrać w Bujingai (gra w któej główny bohater był wzorowany na Gackto. No i ma czerwone włosy .

VidelOtaku napisał(a):
Do HYDE to: albo potrafi ma dobrych makijażystów, albo po prostu jest jaki jest. O co mi chodzi? A oto i zdjęcie 37-letniego Hyde (fota robiona w tym roku):
Co jak co, ale Hyde trzyma się naprawdę świetnie (widać to też choćby podczas oglądania Moon Child, gdzie miał 34-35 lat, a wyglądał na 20 XD). Zresztą, zdążyłem już zauważyć, że japończycy cieszą się długą młodością (inne przykłady: 33-letni Gackt, czy też Yoshiki, któremu niedługo stuknie 41 lat!)

VidelOtaku napisał(a):
ale to co wyczynia Mana z Malice Mizer to moim zdanie lekka przesada.
Why? Chłopak (XD) przynajmniej się wyróżnia ^^ Hmm, swój styl ma na pewno, a i fanek mu mimo wszystko nie brakuje

Pozdrawiam

P.S. Ojej, chyba lekki offtop
P.P.S. No, HYDE ma "już" 38 lat więc może jakieś aktualne zdjątko XD?

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo - samma napisał:
P.P.S. No, HYDE ma "już" 38 lat więc może jakieś aktualne zdjątko XD?
No właśnie...z tym mam problem. Na jednej stronie jest napisane, że urodził się w 1968 r. a w na innych 1969 r. Ja zakładam, że ma 37 lat już ukończone (29 stycznia). Aktualne zdjątko pokazałam, ale mam ich jeszcze full:
http://img204.imageshack.us/img204/2793/03da1.jpg
http://img182.imageshack.us/img182/1484/oly3.png
http://img204.imageshack.us/img204/6311/tyet3.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/8809/26ih8.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/4204/247if7.jpg
Dwa ostatnie zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowej "Ostatnia Wieczerza". A tak w ogóle to masz genialnego avatara! Hide forever

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Zresztą, zdążyłem już zauważyć, że japończycy cieszą się długą młodością
Oj Si, Si... Wcześniej wizualnie znałam Hyde przede wszystkim z avków Videl... więc troche mnie szokło czytając (przed zobaczeniem "Moon Child") że koleś ma 38 lat (teraz widze, że wiek się waha na granicy 37/38^^). Co prawda w owym filmie miał troche mniej ale zdecydowanie nieźle (no może bardziej niż nieźle ) się trzyma, aż przyjemnie się oglądało^-^". Co tu dużo mówić po prostu przystojny koleś Wystarczy popatrzyć...

To zdjęcie z powyżej podanych szczególnie przypadło mi do gustu

Nie wiem, czy tylko ja na takich artystów trafiałam ale... jakoś wszyscy z branży muzycznej są jacyś tacy... bardzo chudzi^^ (mnie to tam nie przeszkadza :wnik: ). No a przede wszystkim (jeszcze raz to podkreślam) fryzurki number one. W końcu dłuższe (ale nie długie) i fajnie ułożone włosy mmmm... nareszcie coś nowego

Pozdrawiam

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Hiroshi
Ziemianin
Ziemianin
Hiroshi
Dni na forum: 6.402
Posty: 18
Skąd: Konoha
E tam, japońskie dziewczęa są bardzo ładne Nie wiem czemu ale lubię niskich ( choć sam jestem wysoki ). Czy polki są ładniejsze? hm.. czy ja wiem, obie są ładne. Japońscy faceci moim zdaniem są brzydcy, tak po prostu
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Edhel napisała:
Nie wiem, czy tylko ja na takich artystów trafiałam ale... jakoś wszyscy z branży muzycznej są jacyś tacy... bardzo chudzi^^ (mnie to tam nie przeszkadza :wnik: ).
Zapewniam Cię, że nie tylko Ty. Jeszcze nie widziałam grubego J-rockersa. Wysokiego owszem (Gackt), ale grubego nie. Sam HYDE waży tylko 48 kg, a jego kolega z zespołu - Ken przy wzroście 178 waży 56 kg. Więc to chyba norma. Chociaż, gdyby się dłużej zastanowić, to gdyby nie to, że HYDE ma bardzo szybką przemianę materii, to byłby zwyczajnie pulchny. Dlaczego? Oto powody:
http://img224.imageshack.us/img224/3061/04mi0.jpg
http://img224.imageshack.us/img224/351/hydeisthyde5kq8.gif
http://img176.imageshack.us/img176/3729/pati12hyde8du4.jpg
http://img82.imageshack.us/img82/8384/rockit8se9.jpg
I na koniec najlepsze:
http://img176.imageshack.us/img176/5034/030401as3.jpg
To są jedne z wielu zdjęć, które trzymam w katalogu: "Żarłoczny".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wygląd Japończyków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook