Forum Dragon Ball Nao

» Jaki zawód chcielibyście mieć? ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Na dzien dzisiejszy na moj przyszly zawod typowalbym technik-informatyk, ale to sie jeszcze okaze. Moze rozwine kariere sportowa. na pewno [ ort! ] wiem kim nie zostane: matematyk

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Buu
Ziemianin
Ziemianin
Buu
Dni na forum: 7.032
Posty: 6
Skąd: 3Miasto
Zawód powiadasz? Hmm... Szczerze mówiąc to pilot odrzutowców bądź po prostu żołnierz zawodowy (GROM lub Legia Cudzoziemska) wyspecjalizowany w kryptologii i jak już wcześniej wspomniałam w lotnictwie. Może się Wam to wydawać śmieszne, ale od dobrych 8 lat mam ukierunkowaną już przyszłość i nic mnie nie powstrzyma. Ot co!
I się nie śmiać!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
No tak. Ja obecnie robie z kolegą remonty. Wcześniej byłem cieciem w Geancie.A kim chciałbym zostać? alkoholikiem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No chcialam byc weterynarzem, ale marzenia sie ulotnily gdy dowiedzialam sie o tym kierunku kilku ciekawych rzeczy...
Obecnie startuje na wydzial Archotektury krajobrazu, co rozwnoznaczne jest z tym ze pragne zostac architektem ;]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Socjolog,chciałbym zgłębić tajemnice ludzkiego zachowania,poprzez obserwacje ludzi w różnych aspektach życia... Podoba mi się sam fakt pracy z ludzmi,lubie z nimi rozmawiać,słuchać ... wydaje mi się,że ten zawód sprawi,iż spełnie się życiowo,aczkolwiek jak to już nie od dziś wiadomo,chcieć a mieć to róznica...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Shabranido, też studiuję socjologię O ile się nie mylę nie ma takiego zawodu jak 'socjolog'. Po studiach socjologicznych masz jakieś tam perspektywy, wyrabiasz zdolności i zdobywasz wiedzę, którą cenią pracodawcy (niektórych zawodów).
Pisząc, że chcesz byc socjologiem miałeś na myśli pracę stricto naukową (doktorat etc.)? Cóż wytrwałości i powodzenia życzę, nie wiem czy ja miałbym (będę miał) wystarczająco samozaparcia, chęci i wytrwałości aby zrobic doktorat.
Studia, muszę przyznac niezwykle ciekawe, na razie [ ort! ] jestem zadowolony
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
czemu piszesz też? Jeśli chłopak nie kłamie , toma 18 lat , więc studia zacznie dpoiero po wakacjach.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Myśle że chciałbym być informatykiem, bo ja niejestem zbytnio uzdolniony do pracy fizycznej i na studia nie ide wienc raczej sie nie dostane nigdzie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
czemu piszesz też? Jeśli chłopak nie kłamie , toma 18 lat , więc studia zacznie dpoiero po wakacjach.
Przepraszam najmocniej;p Nie spojrzałem na wiek, all:?:
Myśle że chciałbym być informatykiem, bo ja niejestem zbytnio uzdolniony do pracy fizycznej Smile i na studia nie ide Smile wienc raczej sie nie dostane nigdzie.
Tzn. technik informatyk? Bez studiów nic nie zdziałasz, postaraj się! W ostateczności zaoczne albo priv. Serio, znam ludzi, którzy orłami nie są ale studiują i całkiem nieźle sobie radzą.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pensar: 20.06.2006, 9:07
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
dzięki że to mówisz ale raczej nie idą na studia w sumie mam czas jeszcze więc pomyśle

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shihouin: 21.05.2007, 20:28
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Wlasciwie to za rok bo Shab jest w technikum , ale ma spore szanse, patrzac na to ze jest zdolny.

Teraz jest popyt na ludzi po zawodowkach. Sa badziej pozadani niz ludzie po studiach, bo brakuje na zachodzie zwlaszcza ludzi do pracy fizycznej. Ale ja mimo to jestem bardziej ambitna ;]
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Zawód jaki chciałabym wykonywać zmieniał się z wiekiem, jednak co poniektóre marzenia zostały (np. aktorstwo ale to tylko takie bujanie w obłoczkach ). Obecnie jestem już prawe na 100% zdecydowana na psychologie.
Były również inne marzenia chodźby taniec czy sport jednak na obie te rzeczy już jest za późno. Zostaje mi amatorka . Albo zostanie psychologiem sportowym (2 w 1) ale wątpie aby to się tak skończyło.
Myślałam również o archeologi, ale tak to musiałabym najpierw uczyć się bardziej rozległej histori (przynajmniej tak mi się zdaje), a ja jestem zainteresowana (raczej) tylko historią starożytnego Egiptu (wiecie... piramidy, mumie, hieroglify i inne bajery ). Jednakże przydałby się sponsor w tym zawodzie .
Na pewno nie chciałbym robić czegoś nudnego, żeby siedzieć za biurkiem i czekać na koniec pracy... lepsze są twórcze zajęcia. Nie wiem czy psychologie można nazwać 'twórczym' zajęciem, ale wątpie aby mnie coś ciekawszego w życiu spotkało, a tak to przynajmniej może komuś pomoge

Oczywiście z chęcią podróżowałabym, spędzała czas na łonie natury, ale to można robić również z zwykłym zawodem, chociaż ciekawie by było połączyć to z przyszłością. Ale aż takiej kolorowej przyszłości raczej nie będe miała.

PoZdRaWiAm

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Freezer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.487
Posty: 7
Ja albo ide na informatyka czy cos w tym stylu albo cos zwiazane ze sportem np pilka nozna gram juz w pewnym klubie albo lekkoatletyka uwielbiam to
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Ja chciałabym zostać hakerem , tworzenie wirusów komputerowych to też niezły pomysł (wysyłałabym go do osób, których nie lubie)

EDIT:
a moja mamusia uważała że zostane strażakiem , bo dużo sikałem tuż po urodzeniu
jest się czym pochwalić a tak na marginesie z moim bratem było tak samo

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 22.05.2007, 13:20
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
a moja mamusia uważała że zostane strażakiem , bo dużo sikałem tuż po urodzeniu

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Postanowilam sie przekwalifikowac. Poprawka z chemii i na weta.

Trzeba spelniac marzenia.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jeśli mam wybierać to właśnie teraz, bo muszę wybrać szkołę... Myślę nad czymś co jest potrzebne na rynku pracy ( co pewnie sie zmieni jak skończę szkołę) i czymś o mnie interesuje (to chyba jest ważniejsze w życiu)...
Doradzicie mi coś?

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Majin Gogeta napisał(a):
Myślę nad czymś co jest potrzebne na rynku pracy
Informatyk?

( co pewnie sie zmieni jak skończę szkołę)
Nie zmieni sie :p

i czymś o mnie interesuje (to chyba jest ważniejsze w życiu)...
Doradzicie mi coś?
To najpierw powiedz, co Cie interesuje


Ja mam zamiar cos z informatyka robic

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Chce skończyć technikum w kierunku informatyka, a potem studia jeśli nic się nie zmieni... Potem to chyba wojsko

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gotenks napisał(a):
Majin Gogeta napisał(a):
Myślę nad czymś co jest potrzebne na rynku pracy
Informatyk?
Wcale nie, informatyków teraz w brud, wiem bo sam byłem w technikum informatycznym.

Zostać kierowcą karetki . Bądź po prostu jakimś kierowcą i tylko jeździć i jeździć i mieć we wszystko wbite.

A gdybym musiał iść do wojska to bardzo chciałbym zostać snajperem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Jaki zawód chcielibyście mieć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook